Ana sayfa » Diller » Galce Tercüme

Profesyonel Galce Tercüme Servisi

Popülerliği giderek artmasına rağmen günümüzde Galler nüfusunun %21’i bu dili konuşabilmektedir. Galce, Kelt dillerindendir ve Latin alfabesiyle yazılır. Fakat diğer Latin alfabelerinde olduğu gibi “x” ve “z” harfleri kullanılmaz. Aynı zamanda alfabede “ll” “ff”, “ch”, “th” gibi harfler yer alır.

Galce dilinde profesyonel çeviriye mi ihtiyacınız var? EDU Çeviri’de geniş tercüman ağına sahibiz. Galce-Türkçe, Fransızca-Galce gibi dil çiftlerinde akademi, hukuk gibi alanlarda Galce çeviri talepleri için müşterilerimize destek oluyoruz. Kaliteli ve eksiksiz bir çeviri için yerel editörlerle çalışıyoruz.

Yazılı Tercüme

Tüm yazılı dosyaların Galce çeviri işlemlerinde profesyonellerle çalışın. Eğitimli tercümanlardan noter onaylı ve yeminli tercüme hizmeti almak için bize ulaşın.

Sözlü Tercüme

Galce konuşan katılımcıların yer aldığı, konferans, toplantı, telefon görüşmesi, sempozyum gibi organizasyonlarda Galce tercüme hizmeti sunuyoruz. Simultane ekipman ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz.

Post Edit

Düşük maliyetli ve hızlı Galce tercüme hizmeti almak isteyen müşterilerimize ham makine çevirisi çıktısını uzman çevirmenlerimizle düzenleyip teslim ediyoruz.

Galce Mobil Uygulama Yerelleştirme Hizmetleri

Mobil uygulamalarınızı çok dilli kullanıma sunarak uygulamanızın çok daha geniş bir kitleye hitap etmesini ve erişmesini sağlayabilirsiniz. Bu yüzden uygulama geliştirme şirketleri artık yerelleştirme hizmetlerine çok daha fazla önem verip yatırım yapıyor. Hedef kitlenize kendi ana dilinde eşsiz bir kullanıcı deneyimi sağlamak istiyorsanız Galce dili ve diğer diller için bize ulaşın.

Yerelleştirme hizmetimizden diğer faaliyet alanlarınız için de faydalanabilirsiniz. Web siteleri, yazılımlar, e-ticaret sistemleri, video oyunları, dijital pazarlama içerikleri gibi çok geniş bir alanda hizmet veriyoruz.

Good For Your Mood
Hız

Gizlilik sizin için ne kadar önemli?

Gizlilik ve güvenlik her zaman en öncelikli konularımızdan. Verilerinizin gizliliğini sağlamak için gerekli teknik prosedürleri geliştirdik.

Güvence

Güvenceye mi ihtiyacınız var?

Galce dilinde profesyonellere güveniyoruz. Bu yüzden müşterilerimize 50.000$’lık çeviri sigortası sağlıyoruz.

Kalite kontrol

Dosyanızın kontrol edilmesi mi gerekli?

Galce dilinde yerel editörlerle yürüttüğümüz kalite kontrol hizmetlerinden rekabetçi fiyatlarla faydalanın.

E-ticaret SEO

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Yaratıcı çeviri, uluslararası SEO ve içerik üretimi ile rakiplerinizden bir adım önde olun.

Neden EDU Çeviri?

Tercüme büroları arasında sizi en iyi anlayan biziz. Çeviri projelerinizde çalışacak ekipleri belirlerken uzmanlık alanına ve projenin gerekliliklerine özellikle dikkat ediyoruz.

EDU Çeviri olarak ISO 9001 ve ISO 17100 kalite sertifikalarına sahip bir tercüme bürosuyuz. Sektördeki en yeni teknolojileri yakından takip ederek süreçlerimize adapte ediyoruz. Onlarca farklı sektörden uluslararası şirketler bu yüzden EDU Çeviri’nin kalitesine güveniyor.

4 aşamalı kalite kontrolü

Çeviri yönetim sistemleri

Müşteri portalı ile kolay proje takibi

Yüksek kalite standartlarında çeviri garantisi

Sektörler

Galce tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Galce dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE