Ana sayfa » Diller » Lehçe Tercüme

Lehçe Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Polonya’nın resmi dili olan Lehçe, 50 milyonu aşkın konuşmacıya sahip bir Batı Slav dildir. Çekçe ve Slovakça Lehçeye en yakın dillerdendir. Ayrıca Ukraynaca, Sırpça, Belarusça, Rusça gibi dillerle de benzerlikleri bulunur. Lehçe Ukrayna, Beyaz Rusya, Litvanya gibi ülkelerde önemli bir azınlık dilidir. Özellikle Litvanya’nın başkenti Vilnius’da nüfusun %26’sı Lehçe konuşmaktadır.

Lehçe – İngilizce, Türkçe – Lehçe çeviri gibi onlarca dil çiftinde tercüme hizmeti sunuyoruz. Uluslararası sertifikalara sahip Lehçe tercüman kadromuz ve 4 aşamalı kalite kontrol süreci dil hizmetlerinde yüksek kalite standartlarına ulaşmamızı sağlıyor.

Yazılı Tercüme

Resmi belgeler, yazışmalar, e-mailler, sözleşmeler, akademik makaleler gibi Lehçe çeviri dosyalarınız için alanlarında uzman tercümanlardan oluşturduğumuz ekiplerle hizmet veriyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Sözlü Tercüme

Lehçe dilinin konuşulduğu tüm organizasyonlara hızlı bir şekilde organize olarak katılım sağlıyoruz. Konferans, sempozyum gibi katılımcı sayısının fazla olduğu organizasyonlar için simultane ekipman kiralama hizmeti sunuyoruz.

Post Edit

Makine çevirilerinden yüksek verim alabilmek için yerel editörlerle post-edit hizmeti sunuyoruz. Lehçe için satın alabileceğiniz bu hizmetler hızlı ve güvenilir sonuçların yanı sıra düşük maliyet imkanı sağlıyor.

Lehçe Dijital Pazarlama ve Kreatif Hizmetler

Arama motorlarının tüm web sitesi trafiğinin %93’nü kullandığını biliyor muydunuz? Google’da günün her saniyesinde 63.000 arama yapılır. Bu yoğun trafikten pay alabilmek için hedef kitlenizin dilinde özgün içeriklere ve uluslararası SEO çalışmalarına ihtiyacınız var.

Uluslararası SEO hizmeti, yaratıcı çeviri ve içerik üretim hizmetleriyle müşterilerimizin hedef dilde dijital pazarlamanın gücünü sonuna kadar kullanabilmelerini sağlıyoruz. EDU Çeviri’de dil hizmetlerine kreatif bakış açısı kazandırarak yeni pazarlara açılmanızı kolaylaştırıyoruz.

Kürtçe içerik yerelleştirmesi
Maliyet

Çeviri masraflarını düşürmek mi istiyorsunuz?

Post-edit çalışmaları ve çeviri bellekleri masrafları önemli oranda düşüren hizmetlerin başında gelir.

güvence

Güvenceye mi ihtiyacınız var?

Lehçe dilinde ve tüm dillerde sunduğumuz hizmetlerin güvencesi olarak 50.000$’lık çeviri sigorta sağlıyoruz.

Noter tercüman

Dosyanızın kontrol edilmesi mi gerekli?

Proofreading, redaksiyon ve düzelti, kalite değerlendirme, DTP kontrolü gibi çözümler sunuyoruz.

akademik danışmanlık

Proje takibi mi yapmak istiyorsunuz?

Müşteri portalını kullanarak projeniz hakkında dilediğiniz zaman bilgi alabilişiniz.

Lehçe Lojistik Sektörü Tercüme Hizmetleri

Lojistik sektöründe nakliye, depolama, ambalajlama, gümrükleme, dağıtım gibi süreçlerin işleyebilmesi için iletişim kusursuz bir şekilde sağlanmasının yanı sıra tüm süreç boyunca gerekli belgelerinde profesyonellerce tercüme edilmiş olması gerekmektedir.  

EDU Çeviri olarak lojistik sektörünün Lehçe tercüme ihtiyaçlarını bu alanda eğitim almış ve deneyimli tercümanlardan kurulu ekiplerle karşılıyoruz. Böylelikle sektörü bilen, iş akışına hakim, talep edilen belgeler üzerinde defalarca çalışmış dil uzmanları lojistik alanında en güvenilir sonuçlara ulaşıyoruz.

İş akışına hakim tercümanlar

Sektörel eğitim almış çeviri ekibi

Sektör deneyimine sahip editörler

Yüksek kalite standartlarında çeviri garantisi

Sektörler

Lehçe tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Lehçe çeviri hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE