Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Yazılı Tercüme » Elektronik Tercümesi

Elektronik tercümesinde deneyimli ve uygun fiyatlı tercüme hizmeti

Profesyonel ve kaliteli elektronik tercümesine mi ihtiyacınız var? Teknoloji, bilgi teknolojileri, teknik ve elektronik alanında tüm dillerde uygun fiyatlı çeviri çözümlerimizden yararlanmak için anında ücretsiz teklif alabilirsiniz!

Elektronik tercümesi hakkındaki tüm sorularınız için sektörünüzde deneyimli proje yöneticilerimizden ücretsiz danışmanlık talep edebilirsiniz. Elektronik tercümesi projelerinizde bütçenize en uygun tercüme paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın!

Elektronik tutarlılık

Yüksek tutarlılıkta elektronik çevirisi hizmeti almak ister misiniz?

Çeviri belleği ve terminoloji yönetimi hizmetlerimiz ile büyük projelerde yüksek tutarlılık sağlıyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite ölçme

Tercümenizin kalite skorunu öğrenmek ister misiniz?

Kalite değerlendirme hizmetlerimiz ile tüm çeviri belgelerinin kalitesini ölçümleyebiliyoruz!

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Elektronik tercümesi nedir?

Elektrik ile çalışarak bilgi taşıyan, bilgiyi depolayan ve kullanan her türlü cihaz aslında elektronik sistemlidir. Elektronik cihazlar, modern dünya için vazgeçilmez bir teknolojidir. Sağlıktan haberleşmeye, ekonomiden eğlenceye her alanda kullandığımız elektronikler sayesinde tüm iş süreçlerini daha hızlı ve verimli tamamlıyoruz.

Elektronik tercümesi, teknik tercüme başlığı altında oldukça geniş kapsamlı bir tercüme uzmanlık alanıdır. EDU Çeviri’de elektronik tercümesinde uzmanlaşmış, terminolojiye hakim profesyonel çevirmenlerimiz ile en kaliteli tercüme hizmetlerini sunuyoruz. Elektronik çevirisi eksiksiz ve hatasız olmalıdır, tercümeden kaynaklanabilecek herhangi bir aksaklık elektronik çevirisinde sorunlara yol açabilir.

Elektronik sektöründe özel tercüme

Profesyonel ve güvenilir

Profesyonel ve güvenilir

Kalite sertifikaları

Kalite sertifikaları

Hızlı tercüme hizmeti

Hızlı tercüme hizmeti

Uygun fiyatlı tercüme

Uygun fiyatlı tercüme

Elektronik tercümesinde hangi türler çevrilir?

Motorlu Taşıtlar

Aydınlatma Cihazları

Bilimsel ve Teknik Araç Gereçler

Tüketici Elektroniği

Medikal Cihazlar

Sağlıkta Teşhis ve Tanı Ekipmanları

Elektronik Medya Cihazları

Mobil Cihazlar

Kamera, Fotoğraf Makinesi Gibi Medya ve Görüntüleme Cihazları

TV, Video, Müzik Gibi Multimedya Cihazları

Elektrik Elektronik Mühendisliği

Coğrafi Konum Sistemleri

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE