Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Kalite Hizmetleri » Redaksiyon ve Düzelti

Redaksiyon ve düzelti (edit) hizmetleri

Kalitenin ön planda olduğu tercüme ihtiyaçlarınıza özel, profesyonel editing hizmetleri sunuyoruz. Ana dili hedef dil olan ve sektörünüzde tecrübeli editörlerimizden oluşan dil ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Ayrıcalıklı EDU Çeviri redaksiyon çözümlerimizden en uygun fiyatlara yararlanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden ücretsiz teklifinizi talep edin!

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Redaksiyon (editing) nedir, nasıl yapılır?

Redaksiyon, yazılı belge ve dokümanların kullanıldığı pazarlama, yayıncılık ve tercüme gibi yazınsal sektörlerde oldukça önemli bir ihtiyaçtır. İnsan tarafından üretilen her türlü üründe hatalar bulunması olasıdır. Redaksiyon sayesinde metinlerde yer alan yazım hataları ve anlamsal hatalar düzeltilerek metnin okunabilirliği ve kalitesi arttırılır.

Tercümede redaksiyonun önemi

EDU Çeviri’de tüm dillerden 2500’ün üzerinde dil uzmanımız tarafından yapılan tercüme süreçlerimizi ana dili hedef dil olan tecrübeli editörlerimiz ile kontrol ediyoruz. Editör kontrolü sürecindeki tercümeleri çeviri bütünlüğü, dil bilgisi ve sözlük ve stil kılavuzu kontrollerinden geçirerek tercüme kalitesinde yaklaşık %25 oranında bir artış sağlıyoruz!

Device Frame

Tüm dillerde profesyonel redaksiyon hizmetlerini avantajlı fiyatlardan almak için ücretsiz teklif isteyin!

Profesyonel redaksiyon ve editing hizmetleri

2005 yılından bugüne sunduğumuz profesyonel tercüme ve lokalizasyon çözümlerimizde daima kaliteyi hedefleyerek çalıştık. Bugün tüm dünyadan, farklı sektörlerde lider olan sadık müşteri portföyümüze sunduğumuz pek çok farklı dil çözümünden biri olan redaksiyon hizmeti sayesinde tercüme ve lokalizasyonda üst düzey kaliteye ulaşıyoruz.

Editör kontrolü içeren tercüme paketlerimizden bütçenize en uygunu seçerek siz de EDU Çeviri ayrıcalıklarıyla redaksiyon hizmeti alabilirsiniz. Tecrübeli editörler tarafından gerçekleştirilen düzelti çözümlerimizden tercüme hizmetleri dışında da yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için proje yöneticilerimizden ücretsiz danışmanlık almak için bize ulaşın.

Device Frame

Kalitede % 25’e varan artış

Kalitede % 25’e varan artış

Profesyonel ve güvenilir

Profesyonel ve güvenilir

Hızlı ve kaliteli düzelti

Hızlı ve kaliteli düzelti

Tüm dillerde redaksiyon

Tüm dillerde redaksiyon

Sıkça sorulan sorular

Redaksiyon nedir?

Redaksiyon, yazılı belge ve dokümanların kullanıldığı pazarlama, yayıncılık ve tercüme gibi yazınsal sektörlerde oldukça önemli bir ihtiyaçtır. İnsan tarafından üretilen her türlü üründe hatalar bulunması olasıdır. Redaksiyon sayesinde metinlerde yer alan yazım hataları ve anlamsal hatalar düzeltilerek metnin okunabilirliği ve kalitesi arttırılır.

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE