Ana sayfa » Diller » Türkçe Tercüme

Profesyonel Türkçe Tercüme Hizmetleri

88 milyon insan tarafından konuşulan Türkçe, Kuzey Kıbrıs ve Türkiye’nin resmi dilidir. Balkanlarda Kosova, Romanya, Bulgaristan, Avrupa’da ise Almanya, Belçika, Fransa’da da önemli oranda konuşmacı yer almaktadır. Türkçe 1928’den itibaren Latin alfabesiyle yazıya aktarılmaktadır. Türkçede önemli oranda Arapça, Farsça, Fransızca ve son yıllarda İngilizce kökenli kelimeler kullanılmaktadır.

Sektörün önde gelen Türkçe tercüme bürolarından biri olarak uzun yıllardır Türkiye vatandaşları ve şirketleri için dil hizmetleri sunuyoruz. Türkçe-İngilizce, İspanyolca-Türkçe gibi dil çiftlerinde yapay zeka destekli makine çeviri sistemleri kullanıyoruz. Yerelleştirme, masaüstü yayıncılık, multimedya hizmetler, sözlü tercüme, yaratıcı çeviri ve noter tasdikli tercüme talepleriniz için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Türkçe dilinden 60 dile yazılı çeviri çözümlerinde, medikal, ticari, teknik, hukuki, akademik gibi alanlarda uzmanlaşmış tercümanlarla çalışıyoruz. Noter onaylı Türkçe tercüme işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Profesyonel Türkçe tercüme hizmetlerine mi ihtiyacınız var? Konferanslar, telefon görüşmeleri, toplantılar, hastaneler, mahkemeler, sempozyumlar için sözlü Türkçe çeviri hizmeti sunuyoruz.

Yapay Zeka ile Tercüme & Post-Edit

Türkiye’de bir ilk olan yapay zeka ile makine çeviri sistemini İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca gibi diller için sunuyoruz. Türkçeden diğer diller için uygun fiyatlı post-edit hizmeti satın alabilirsiniz.

Türkçe Dijital Pazarlama ve Kreatif Hizmetler

Türkiye’de aktif 56 milyon internet kullanıcısı vardır ve bu kullanıcıların 52 milyonu sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Türkiye, Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube’da ülkelere göre kullanıcı sıralamalarında ilk 10’nun içinde yer almaktadır. Bu yüzden birçok şirket buradaki sosyal medya potansiyelini kullanmak için eşsiz çevirilere ihtiyaç duymaktadır.

Türkçe dilinde Facebook reklamları ile 43 milyon kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Dijital pazarlama ve kreatif hizmetler kapsamında Türkçe dilinde içerikler oluşturuyoruz. Uluslararası SEO, yaratıcı çeviri ve içerik hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Kürtçe içerik yerelleştirmesi
Noter

Noter onaylı tercüme!

Noter onaylı ve yeminli tercüme hizmetleri satın alarak resmi kurumlarca geçerli belgelere ulaşın.

güvence

Dil hizmetlerinde güvence!

Türkiye’de bir ilk olan 50.000$ çeviri güvencesiyle tüm Türkçe dil çözümlerinde sonuçlarımızın arkasındayız.

Kalite ölçme

Kalitesi kanıtlanmış sonuçlara ulaşın!

4 aşamalı kalite kontrol süreçleri sayesinde doğruluğun emin olduğumuz sonuçları teslim ediyoruz.

Elektronik tutarlılık

Dilediğiniz şekilde dosya teslimatı!

Dosyanızı .pdf, .mp3, .flv, .doc, .mov, .avi, .psd, .apk .psd .pptx ve daha onlarca farklı uzantıda talep edebilirsiniz.

Oyun Sektörü İçin Türkçe Tercüme Hizmetleri

Her geçen yıl giderek artan oyun sektörünün kapasitesi Türkiye’de önemli bir pazar haline geldi. 30 milyon oyun severe kendi dillerinde oyun deneyimi yaşatmak ve pazarda söz sahibi olmak için bize ulaşın.

Teknoloji firmaları, oyun geliştiriciler, oyun platformları için oyun sektörüne özel yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz. Sektör bilgi birikimine sahip ve birçok uluslararası firma için çalışmış tercümanlarla Türkçe tercüme için iş birliği yapmak istiyorsanız bize ulaşın.

İş tecrübesine sahip tercümanlar

Kolay takip edilebilir proje süreci

Titiz kalite kontrol süreçleri

Tüm formatlarla uyumlu entegrasyonlar

Oyunlarınızın Rusça yerelleştirme servisi

Türkçe tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Türkçe dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Türkçe Mobil Uygulama Yerelleştirme Hizmetleri

Uluslararası pazarlara ulaşmak için mobil uygulamaların gücünden yararlanın! Hedef kitlenizin dilinde uygulama yerelleştirme hizmetleri sunan EDU Çeviri, yerelleştirme uzmanları ve editörlerle yüksek standartlarda sonuçlara ulaşıyor.

Türkiye “The State of The Turkish App Economy” raporuna göre mobil uygulama indirme sayılarında dünya genelinde 8. sırada yer alıyor. Uygulama yerelleştirmeleri ile bu pazarda söz sahibi olabilirsiniz. Global pazarlarda söz sahibi olmak isteyen şirketler için web sitesi, e-ticaret, yazılım, dijital pazarlama içerik, oyun yerelleştirme hizmetleri de sunuyoruz.

Sektörler

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE