Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Yazılı Tercüme » Teknik Tercüme

Güvenilir Tercüme Bürosundan Profesyonel Teknik Tercüme Hizmeti

Teknik çeviri, işin uzmanı tarafından yapılması gereken özel bir tercüme uzmanlık alanıdır. Teknik tercümenin tüm alanlarında terminolojiye hakim, sektörünüzde tecrübeli profesyonel dil uzmanlarından tercüme hizmetini en uygun fiyatlara almak ister misiniz?

Şimdi ücretsiz teklif alın, kampanyalı fiyatlara teknik çeviri yaptırma fırsatını kaçırmayın!

Hızlı teknik tercüme, çabuk teslimat

Çeviri yönetim sistemlerimiz ve bilgisayar destekli çeviri teknolojilerimiz ile proje yönetim süreçlerimizi hızlandırarak aynı zamanda tercüme kalitesinde de büyük bir artış yakalıyoruz! Özellikle çok dilli ve yüksek hacimli tercüme projelerinde tutarlılığı en üst düzeye çıkarabiliyoruz. En hızlı teknik tercüme çözümlerimizden yararlanmak için vakit kaybetmeden ücretsiz teklif isteyin.

Profesyonel hizmet, uygun fiyatlar

Her alanda ve sektörde yazılı ve sözlü tercüme çözümlerimizde sahip olduğumuz profesyonel yaklaşımımız ve müşteri odaklılığımız sayesinde daima başarılı projelere imza atıyoruz. Teknik çeviri ihtiyaçlarınız için her alanda sektörünüz üzerine bilgi sahibi tecrübeli proje yöneticilerimiz ve eğitimli tercümanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Tüm dillerde teknik çeviri çözümleri

EDU Çeviri olarak ofis içinde 45 üzeri kadrolu ve dünya genelinde tüm dillerden 2500’ün üzerinde dil uzmanımız arasından projenizin dinamiklerine en uygun insan kaynakları ile çalışıyoruz. Siz de firmanızı uluslararası pazarlara açmak için ihtiyacınız olan tüm dil çiftlerinde ücretsiz teknik tercüme teklifi alabilirsiniz.

Kalite kontrol süreçleriyle kaliteli teknik tercüme

Doğru insan kaynakları ve profesyonel çeviri teknolojilerimize rağmen büyük hacimli tercüme süreçlerinde çevirilerde hatalara rastlanabiliyor. Sıfır hata odaklı hizmet yaklaşımımızla çeviri sonrasında uyguladığımız 4 aşamalı kalite kontrol süreçlerimiz ile tercüme metinlerin kalitesini yaklaşık %40 oranında arttırıyor ve en kusursuz tercüme çözümlerini sunuyoruz!

Teknik tercümede dikkat edilmesi gerekenler

Hemen hemen her sektörün birtakım teknik uzmanlık alanları vardır. Bu sebeple teknik tercümenin sektörel yelpazesi oldukça geniştir. Bilişimden enerjiye her sektörün farklı dil ve iletişim ihtiyaçları ve terminolojisi vardır. Bu sebeple teknik tercüme hizmeti alırken sektörünüzde eğitimli ve tecrübeli uzmanlar ile çalışan bir tercüme bürosunu tercih etmelisiniz. Aksi takdirde kalitesiz tercümeden dolayı iş süreçlerinizde aksaklık, itibar kaybı gibi olumsuz sonuçlarla karşılaşma riski vardır.

Kurulduğumuz günden bugüne sayısız teknik tercüme projesine imza atan tecrübeli ekiplerimizle tüm dillerde hizmetinizdeyiz!

teknik-sag

EDU Çeviri’de en uygun fiyatlı teknik tercüme çeşitleri

Otomotiv tercümesi

Bakım Onarım Tercümesi

Bilişim teknolojileri tercümesi

Elektrik, elektronik tercümesi

El kitabı, kullanım kılavuzları tercümesi

Mühendislik tercümeleri

Enerji tercümesi

Kalite, izin, garanti belgesi tercümesi

Medikal cihaz çevirileri

Telekomünikasyon tercümesi

Sanayi çeviri hizmetleri

Yapı ve inşaat tercümesi

Yapı ve inşaat tercümesi

Tekstil tercümesi

Uzay Teknolojileri Tercümesi

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”