Ana sayfa » Hizmetler » Multimedya

Multimedya hizmetlerinde profesyonel çözümler için EDU Çeviri

Tüm dillerde altyazı çevirisi, transkripsiyon, seslendirme gibi multimedya hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz!

Multimedya departmanımız görsel ve video içerik uzmanlarımız, deşifre uzmanlarımız ve yerelleştirme profesyonellerimiz ile tecrübeli proje yöneticilerimizden oluşmaktadır. Siz de multimedya çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak üzere ücretsiz danışmanlık almak için bizi arayın.

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

EDU Çeviri multimedya tanıtım filmi

Deneyimli ekibimiz ve yenilikçi teknolojilerimizle müşteri odaklı hizmetler sunuyoruz.

Profesyonel multimedya tercümesi hizmetleri

Video, ses ya da görsel içeriklerinizde ihtiyaç duyduğunuz her türlü çeviri çözümünü özel olarak oluşturduğumuz multimedya departmanımız ile sunuyoruz. Multimedya hizmetleri tercüme sektöründe lokalizasyonun kullanıldığı önemli alanlardan biridir. EDU Çeviri’de yerelleştirme çözümlerimizi masaüstü yayıncılık profesyonellerimiz ve ana dili hedef dil olan dil uzmanlarımız ile sunuyoruz.

Reklam filmleri, belgeseller, dizi ve filmler, eğitimler, tanıtım filmleri ya da konferans-seminer gibi video kayıtlarınız için deşifre, altyazı ve seslendirme çevirisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. En uygun fiyatlara kaliteli multimedya çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Profesyonel Multimedya Tercüme Hizmetleri

Tanıdık sesler ile gücünüze güç katın.

Profesyonel seslendirme sanatçılarımızın örnek seslendirmelerini dinleyerek projenize uygun olanı seçin veya daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

EDU Çeviri multimedya hizmetlerini keşfedin

Altyazı tercümesi

Altyazının videoya gömülmesi

Deşifre

Deşifre tercümesi

Seslendirme hizmetleri

Görsel içerik yerelleştirmesi

Video içerik yerelleştirmesi

Multimedya hizmetlerinde neden EDU Çeviri?

Tüm dillerde profesyonel tercüme ve lokalizasyon çözümleri sunuyoruz. EDU Çeviri’de kullandığımız son teknoloji çeviri araçları ve güvenli bulut sistemler sayesinde hızlı, kaliteli ve yüksek tutarlılığa sahip sonuçlar sunuyoruz. Kalite sertifikalarımız ve kaliteyi odak noktasına alan müşteri memnuniyeti yaklaşımımızla hizmetinizdeyiz.

Altyazı tercümesi, seslendirme tercümesi, deşifre (transkripsiyon), video ve görsel içerik yerelleştirmesi gibi birçok farklı alt kategorisi olan multimedya çözümlerimizden en uygun fiyatlara yararlanmak için şimdi vakit kaybetmeden ücretsiz teklifinizi isteyin!

Multimedya Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE