Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Sözlü Tercüme » Ardıl Tercüme

Ardıl tercüme çözümlerinde güvenilir ve profesyonel hizmet

Yabancı misafirleriniz için sözlü tercüme gerekiyorsa EDU Çeviri’nin ayrıcalıklı ardıl tercüme hizmetlerinden en uygun fiyatlara yararlanma fırsatını kaçırmayın!

Ardıl tercüme alanında yıllardır hizmet veren tercüme büromuzda tüm dillerde sözlü çeviri hizmetleri sunuyoruz. Siz de acil ardıl tercümeye ihtiyaç duyuyorsanız hızlıca ücretsiz teklif alabilirsiniz!

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Ardıl çeviri nasıl yapılır?

Şirket içi eğitimler, hastaneler, iş toplantıları, sorgu ve duruşmalar, TV programları, röportajlar, siyasi toplantılar gibi pek çok küçük çaplı organizasyonda ekipman gerektirmeyen ardıl tercüme tercih edilir. Ardıl tercümede simultane tercümede olduğu gibi tercüman kabini ve ses sistemlerine ihtiyaç yoktur. Nispeten küçük sayılabilecek gruplar için tercih edilen ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle konuşur, tercüman bu esnada notlar alır. Ardından konuşmacı, tercüme için sözü yanındaki çevirmene bırakır.

Ardıl tercümede geriye dönük olarak düzeltme imkanı bulunmadığı için bu alanda eğitim almış, hem dil hem de terminoloji hakimiyeti olan profesyonel ardıl çevirmenler tarafından yapılmalıdır.

ardil-nasil

Profesyonel ve acil ardıl tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için beklemeden ücretsiz teklif alın!

Sektörlere özel ardıl çeviri

Akademik, ticaret, hukuk, medikal gibi pek çok farklı sektörde profesyonel ardıl tercüme hizmetleri sunuyoruz. Tüm dünya dillerinde ardıl tercümeyi sektörünüzde tecrübeli ve bilgi sahibi profesyonel ardıl tercümanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

ardil-ozel

Profesyonel ardıl tercümede uygun fiyata kalite

EDU Çeviri olarak sunduğumuz tüm tercüme çeşitlerinde olduğu gibi ardıl çeviri çözümlerimizde de üstün kalitede hizmeti en uygun fiyatlara sağlıyoruz. Alanında uzman ve tüm dillerden 500+ konferans çevirmenimiz arasından projenize en uygun dil uzmanlarını seçerek hata riskini sıfıra indiriyoruz.

ardil-kalite

Güvenilir ardıl tercüme

EDU Çeviri olarak kurulduğumuz günden bugüne en iyi ve avantajlı tercüme hizmetlerini sunuyoruz.

Tüm dil ve sektörlerde

Ardıl tercümeye ihtiyaç duyduğunuz her sektör & tüm dillerde kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız!

Avantajlı fiyatlar

Bütçenize en uygun ardıl tercüme çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz teklif alın!

Profesyonellik ve kalite

Sıfır hata politikamız & kalite sertifikalarımız ile sunduğumuz üstün kalitede hizmetlerimizi keşfedin.

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”