Ana sayfa » Hakkımızda » Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Türkiye’nin lider tercüme bürosu olarak kurulduğumuz günden bugüne farklı sektörlerden binlerce firmaya, dünyanın önde gelen markalarına tercüme hizmetleri sunuyoruz. Çeviri alanındaki en güncel yaklaşımları, trend ve teknolojileri yakından takip ediyoruz. Dil uzmanlarımızı da bu alanlarda geliştirerek hem sektöre katkıda bulunuyor hem de müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıyoruz. Üstün kalite yaklaşımımız ve farklı ihtiyaçlara hitap eden çeviri paketlerimizle tercüme dendiğinde akla ilk gelen firmalardan olmanın gururunu yaşıyoruz.

ISO 17100 & ISO 9001 Kalite Sertifikaları

50,000 USD Tercüme Sigortası

Sektörel Uzmanlık & Tecrübeli Ekipler

Çeviri & Proje Yönetim Sistemleri

Güçlü Referanslar, Mutlu Müşteriler

Bulut Tabanlı Çeviri Yönetim Sistemi

Vizyon

Vizyonumuz, tercüme sektöründe geliştirdiğimiz teknolojiler ve deneyimli ekibimizle birlikte, Türkiye’de olduğu gibi tüm dünyada bilinen ve saygın bir marka olmayı başarmaktır. Sunduğumuz tercüme hizmetleriyle uluslararası platformlarda bağlantılarımızı güçlendirmek üzere faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini her zaman ön planda tutarak diller ve dolayısıyla kültürler arasındaki iletişimin mükemmel olması için çalışıyoruz. EDU Çeviri olarak başarımızın, müşterilerimizin memnuniyetine bağlı olduğunun farkındayız. Profesyonel iş etiği ilkelerini temel alarak sunduğumuz yüksek kaliteli ve uygun maliyetli hizmetlerimizle müşterilerimize katma değer sağlayacağımıza inanıyoruz.

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE