Ana sayfa » Hakkımızda » Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Türkiye’nin lider tercüme bürosu olarak kurulduğumuz günden bugüne farklı sektörlerden binlerce firmaya, dünyanın önde gelen markalarına tercüme hizmetleri sunuyoruz. Çeviri alanındaki en güncel yaklaşımları, trend ve teknolojileri yakından takip ediyoruz. Dil uzmanlarımızı da bu alanlarda geliştirerek hem sektöre katkıda bulunuyor hem de müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıyoruz. Üstün kalite yaklaşımımız ve farklı ihtiyaçlara hitap eden çeviri paketlerimizle tercüme dendiğinde akla ilk gelen firmalardan olmanın gururunu yaşıyoruz.

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Vizyon

Vizyonumuz, tercüme sektöründe geliştirdiğimiz teknolojiler ve deneyimli ekibimizle birlikte, Türkiye’de olduğu gibi tüm dünyada bilinen ve saygın bir marka olmayı başarmaktır. Sunduğumuz tercüme hizmetleriyle uluslararası platformlarda bağlantılarımızı güçlendirmek üzere faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Misyon

Misyonumuz, tercüme ve belgeleme alanlarında Avrupa şirketleri tarafından sağlanan, ekonomik küreselleşme ve Türkiye-Avrupa arasındaki güçlendirme ilişkilerinden doğan önemli boyutlardaki iş akışını devam ettirmektir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini her zaman ön planda tutarak diller ve dolayısıyla kültürler arasındaki iletişimin mükemmel olması için çalışıyoruz. EDU Çeviri olarak başarımızın, müşterilerimizin memnuniyetine bağlı olduğunun farkındayız. Profesyonel iş etiği ilkelerini temel alarak sunduğumuz yüksek kaliteli ve uygun maliyetli hizmetlerimizle müşterilerimize katma değer sağlayacağımıza inanıyoruz.

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”