Ana sayfa » Diller » Farsça

Profesyonel Farsça Tercüme Bürosu

Saygın bir kültürel dil olan Farsça 100 milyondan fazla konuşmacıya sahiptir. İran, Afganistan ve Tacikistan’da resmi dil statüsündedir. Farsça onlarca lehçeye sahip ve komşu dilleri etkilemeyi başarmış köklü bir dildir.

EDU Çeviri olarak geniş tercüman altyapımızla İngilizce-Farsça, Farsça-Türkçe gibi onlarca dil çiftinde yazılı-sözlü profesyonel tercüme hizmeti sağlıyoruz. Yeni pazarlara açılmak isteyen e-ticaret şirketleri için e-ticaret alanında deneyimli çeviri ekipleri ile yerelleştirme çalışmaları yürütüyoruz.

ISO 9001 ve ISO 17100 belgeleri ile kalitesi kanıtlanmış Farsça tercümeler için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Teklif almak ve danışmanlık almak için sadece birkaç dakikanızı alır.

Yazılı Tercüme

Çapraz dillerde belge, yazışma, rapor, diploma, sigorta, anlaşma, edebi metin, transkript, sözleşme, özgeçmiş gibi çeşitli yazılı dosyaların tercümesinde dil uzmanları ile çalışıyoruz. Sizin için oluşturduğumuz çeviri ekiplerinden bilgi almak için müşteri portalını kullanabilirsiniz. 

Sözlü Tercüme

Farsça ardıl, simultane, fısıltı, telefonda tercüme gibi sözlü tercüme türleri için bize ulaşabilirsiniz. Simultane tercüme gerektiren organizasyonlarda en yeni ekipmanlar ile katılım sağlıyoruz. Dilerseniz ekipman kiralama hizmeti de sunuyoruz. Sözlü tercüme hakkında bilgi almak için bize ulaşın. 

Post-Edit

Makine çevirileri üzerine post-edit çalışmaları ile hızlı şekilde sonuç alıyoruz. Yerel editörlerimiz makine çevirilerini imla, anlam, dil bilgisi gibi açılardan inceleyerek güvenilir sonuçlar elde ediyor. Post-edit çalışmalarının yanı sıra kalite değerlendirme hizmeti de satın alabilirsiniz.

Farsça Lojistik Tercümeleri İle Güvenilir Taşımacılık!

EDU Çeviri’de lojistik sektöründe lider şirketler ile çalışıyoruz. Lojistik alanında ihtiyacınız olan hızlı sonuç ve onaylı belgelere ulaşmanızı sağlıyoruz. 

Lojistik sektöründe deneyimli proje koordinatörleri, ihtiyaçlarınızın neler olduğunu ve hangi tercümanların daha doğru bir tercih olduğunu belirler. Sertifikalar, kaza tutanakları, sözleşmeler, gümrük yazışmaları, faturalar gibi çeşitli lojistik tercümelerini sektöre hakim tercümanlara devretmek ister misiniz?

Göçmenlik dosyalarınızın tercümesine mi ihtiyacınız var?

Göçmenlik başvurusu işlemlerinde resmi kurumlarca kabul edilen belgelere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dosyanızın nasıl teslim edilmesini istersiniz?

Tüm dosya formatlarında çalışabilecek şekilde organize olduk. Dilediğiniz dosya formatında projenizi teslim ediyoruz.

Yüksek standartlara nasıl mı ulaşıyoruz?

En yeni teknolojileri kullanıyor ve sektörel tecrübeye sahip tercümanlar ile çalışıyoruz.

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Gizlilik ve güvenlik kapsamında sıkı önlemler aldık. Bize gönderdiğiniz her dosyanın güvenliğini sağlıyoruz.

Farsça Dijital Pazarlama İçerik Yerelleştirmesi Hizmetleri

Dijital pazarlama düşük maliyet ile geniş kitlelere ulaşabilme imkanı sağlıyor. Bu gücü kullanarak dış pazarlara açılmak ister misiniz?

Dijital pazarlamanın tüm çalışma alanlarında hedef kitlenizin dilinden iletişim imkanı sunuyoruz. Geri dönüşüm oranı yüksek dijital pazarlama çalışmalarının yanı sıra video oyunları, yazılımlar, e-ticaret sistemleri, mobil uygulamalar ve web siteleri için Farsça yerelleştirme hizmeti sağlıyoruz.

Yeni pazarlara açılın

Hızlı yatırım getirisi elde edin

Kolay proje takibi

Müşterilerinizle aynı dili konuşun

Düşük maliyetli pazarlama imkanı elde edin

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Farsça tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Cevaplanması gereken sorularınız için danışmanlık alın. Üstelik ücretsiz!