Ana sayfa » Diller » Farsça Tercüme

Profesyonel Farsça Tercüme Bürosu

Saygın bir kültürel dil olan Farsça 100 milyondan fazla kişi tarafından konuşulmaktadır. İran, Afganistan ve Tacikistan’da resmi dil statüsündedir. Farsça, birçok lehçeye sahiptir ve komşu dilleri etkilemeyi başarmış köklü bir dildir.

EDU Çeviri olarak geniş Farsça tercüman altyapımızla İngilizce-Farsça, Farsça-Türkçe çeviri gibi onlarca dil çiftinde yazılı ve sözlü profesyonel tercüme hizmeti sağlıyoruz. Yeni pazarlara açılmak isteyen e-ticaret şirketleri için e-ticaret alanında deneyimli çeviri ekipleriyle Farsça yerelleştirme çalışmaları yürütüyoruz.

ISO 9001 ve ISO 17100 belgeleriyle kalitesi kanıtlanmış Farsça tercüme hizmeti için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Belge, yazışma, rapor, diploma, sigorta, anlaşma, edebi metin, transkript, sözleşme, özgeçmiş gibi birçok dosya türünün tercümesinde deneyimli dil uzmanlarıyla çalışıyoruz. Yazılı Farsça çeviri hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin!

Sözlü Tercüme

Farsça ardıl, simultane, fısıltı, telefonda tercüme gibi sözlü Farsça tercüme türleri için bize ulaşabilirsiniz. Simultane tercüme gerektiren organizasyonlarda talep eden müşterilerimize ekipman kiralama hizmetimizle destek oluyoruz. Sözlü tercüme hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Post-Edit

Makine çevirisi üzerine post-edit hizmetimizle hızlı sonuç alıyoruz. Ana dil editörlerimiz makine çevirilerini imla, anlam, dil bilgisi gibi açılardan inceleyerek güvenilir sonuçlar elde ediyor. Post-edit işleminin ardından makine çevirisini insan çevirisi kalitesine getirerek teslim ediyoruz.

Lojistik Alanında Kaliteli Farsça Tercüme!

Lojistik sektöründeki lider şirketlerle çalışıyoruz. Lojistik alanındaki her türlü Farsça çeviri ihtiyacınız için bize güvenebilirsiniz.

Lojistik sektöründe deneyimli proje yöneticilerimiz projenizin gerekliliklerine ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun Farsça çevirmen ve editörleri belirler. Sertifikalar, kaza tutanakları, sözleşmeler, gümrük yazışmaları, faturalar gibi lojistik sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü belgenin çevirisi için sektöre hakim tercümanlarımızdan hizmet almak ister misiniz?

Lojistik sektörüne özel Farsça tercüme
Elektronik tutarlılık

Göçmenlik dosyalarınızın tercümesine mi ihtiyacınız var?

Göçmenlik başvurusu işlemlerinde ihtiyaç duyulan her türlü belgenin çevirisi için bize güvenebilirsiniz.

Resmi evrak

Dosyanızın nasıl teslim edilmesini istersiniz?

Tüm dosya formatlarında çalışabilecek şekilde organize olduk. Dilediğiniz dosya formatında projenizi teslim ediyoruz.

Uzman ekip

Yüksek standartlara nasıl mı ulaşıyoruz?

En yeni teknolojileri kullanıyor ve sektörel tecrübeye sahip tercümanlar ile çalışıyoruz.

Gizlilik

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Çalıştığımız üçüncü taraflarla gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz ve altyapımızı güvenlik açıklarına karşı test ediyoruz.

Farsça Dijital Pazarlama İçerik Yerelleştirmesi Hizmetleri

Dijital pazarlama düşük maliyetle geniş kitlelere ulaşabilme imkanı sağlıyor. Bu gücü kullanarak dış pazarlara açılmak ister misiniz?

Dijital pazarlamanın tüm çalışma alanlarında hedef kitlenizin dilinden iletişim imkanı sunuyoruz. Geri dönüşüm oranı yüksek dijital pazarlama çalışmalarının yanı sıra video oyunları, yazılımlar, web siteleri, mobil uygulamalar ve e-ticaret siteleri için Farsça yerelleştirme hizmeti sağlıyoruz.

Yeni pazarlara açılın

Hızlı yatırım getirisi elde edin

Kolay proje takibi

Müşterilerinizle aynı dili konuşun

Düşük maliyetli pazarlama imkanı elde edin

Dijital pazarlama içeriklerinin Farsça Tercümesi

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Farsça tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Farsça tercüme işlemleriniz için ücretsiz teklif alın

Cevaplanması gereken sorularınız için danışmanlık alın. Üstelik ücretsiz!

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE