Ana sayfa » Diller » Tibetçe Tercüme

Profesyonel Tibetçe Tercüme Hizmetleri

Star Wars’daki Ewoklar da dahil olma üzere 6 milyon kişi bu dili konuşuyor. Kendi alfabesine sahip 8. yüzyıla kadar dayanan Tibetçe; Tibet, Bhutan, Nepal, ve Hindistan’ın bazı bölgelerinde konuşulan bir dildir. Hecelerden oluşması ve standart noktalama işaretlerinin kullanılmaması bu dili diğer dillerden ayıran özelliklerin başında geliyor.

Tibetçe tercüme hizmetlerine mi ihtiyacınız var? EDU Çeviri’de geniş tercüman altyapısına sahibiz. Tibetçe-Türkçe, İngilizce-Tibetçe gibi onlarca dil çiftinde profesyonel çözümler sunuyoruz. Yerelleştirme, masaüstü yayıncılık, noter onaylı tercüme, post-edit, multimedya hizmetler için bize ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Yazılı tüm dosyaların Tibetçe çeviri işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Alanlarında uzman eğitimli tercümanlar ve yerel editörlerle sunduğumuz hizmetlerde doğruluk oranı yüksek sonuçlara ulaşıyoruz.

Sözlü Tercüme

Ana dili Tibetçe olan konuşmacıların yer aldığı organizasyonlarda sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz. Toplantılar, geziler, mahkemeler, konferanslar, telefon görüşmeleri için Tibetçe tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Post-Edit

Tibetçe dilinde hızlı sonuçlara mı ihtiyacınız var? Post-edit projelerde yerel editörlerimiz doğruluk oranı yüksek sonuçlara ulaşıyor. Düşük maliyet, güvenilir ve hızlı sonuçlar için bize ulaşın.

Tibetçe Mobil Uygulama Yerelleştirme Hizmetleri

Mobil kullanıcılar zamanlarının %87’sini mobil uygulamalarda geçiriyor ve yine kullanıcıların %74’ü mobil uygulamalar olmadan akıllı telefonların bir işe yaramayacağını söylüyor. Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan mobil uygulamalar, hedef kitlenin diline yerelleştirildildiğinde çok daha hızlı bir şekilde benimsenmektedir.

Mobil uygulamaların potansiyelini yerelleştirme hizmetleriyle arttırın. Tibetçe yerelleştirme hizmetleriyle uygulamalarınızın daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda web sitesi, yazılım, dijital pazarlama içerik, e-ticaret, oyun yerelleştirme hizmetleri de sunuyoruz.

Tibetçe mobil uygulama yerelleştirmesi
SEO

Global pazarlarda rekabet edin!

Ulaşmak istediğiniz kitlelerin dilinde eşsiz içerikler ve uluslararası SEO hizmetleri sunuyoruz.

Güvence

Dil hizmetlerinde güvence!

Türkiye’de bir ilk olan 100.000$ çeviri güvencesiyle sunduğumuz Tibetçe çözümlerin arkasındayız.

Kalite ölçme

Kalitesi kanıtlanmış sonuçlara ulaşın!

4 aşamalı kalite kontrol süreçleri sayesinde doğruluğun emin olduğumuz sonuçları teslim ediyoruz.

Elektronik tutarlılık

Dilediğiniz şekilde dosya teslimatı!

Dosyanızı .pdf, .mp3, .flv, .doc, .mov, .avi, .psd, .apk .psd .pptx ve daha onlarca farklı uzantıda talep edebilirsiniz.

İthalat İhracat Tibetçe Tercüme Hizmetleri

İthalat ve ihracat, ülkelerin enflasyon ve faiz oranlarına, döviz kurlarına, gayri safi yurt içi hasıla rakamlarına etki eden ve doğrudan ekonomik büyüme ile alakalı bir sektördür. Uluslararası ticaretin sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi ve gümrük prosedürlerinin yerine getirilebilmesi için yüksek kalite standartlarında tercümelere ihtiyaç duyulur.

Tibetçe dilinde ithalat ve ihracat hizmetlerinde bu alanda eğitim almış, iş deneyimine sahip, sektörü ve gümrük kurallarını bilen dil uzmanlarıyla çalışıyoruz. Yüzlerce uluslararası firma EDU Çeviri’nin sektör odaklı Tibetçe çeviri çalışmalarına güveniyor. Daha hızlı organize olmak ve güvenilir sonuçlara çabuk ulaşabilmek için terim bankası ve çeviri belleği oluşturup yönetimini sağlıyoruz.

İş tecrübesine sahip tercümanlar

Kolay takip edilebilir proje süreci

Titiz kalite kontrol süreçleri

Tüm formatlarla uyumlu entegrasyonlar

Rumence sektör bilgisi bulunan tercüme uzmanları

Tibetçe tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Tibetçe dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE