Ana sayfa » Diller » Bengalce Tercüme

Profesyonel Bengalce Tercüme Hizmetleri

Sanskritçe kökenli bir dil olan Bengalce 260 milyon kişinin ana dilidir. Bangladeş’in yanı sıra Hindistan’da da önemli sayıda kişi tarafından konuşulmaktadır. Bengalce 60 harflik bir alfabeye sahiptir.

Bangladeş, hızlı büyüyen ekonomisi ve Asya ticaretindeki konumu ile göze çarpıyor. Dolayısıyla iletişimi sağlayabilmek için Bengalce dili giderek önem kazanıyor. EDU Çeviri olarak onlarca dile Bengalce tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Yazılı belge tercümeleri, sözlü tercüme, yerelleştirme, masaüstü yayıncılık ve redaksiyon hizmetleri gibi çözümlerimizle müşterilerimize destek oluyoruz. Bengalce çeviri ve tercüme çözümlerimiz hakkında ekibimizden dilediğiniz zaman ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Bengalce çeviri hizmetleri sunan EDU Çeviri deneyimli ve uzman tercümanlarla çalışır. Projenin uzmanlık alanına göre proje yöneticilerimiz en doğru tercümanları belirler ve kaliteli sonuçlara ulaşılmasını sağlar. Bengalce yazılı tercüme için hizmet türlerine göre oluşturduğumuz çeviri paketlerimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Ardıl, simultane, telefonda tercüme, video konferans gibi sözlü tercüme türlerinde uzmanlaşmış ekiplerle çalışıyoruz. Bengalce-İngilizce, Türkçe-Bengalce tercüme gibi onlarca dil çifti için ekibimizden sözlü tercüme talebinde bulunabilirsiniz. Organizasyonlarınız için tercümenin yanı sıra sözlü çeviri ekipmanı da tedarik ediyoruz.

Post-Edit

Hacimli bir içeriğin çevirisini acilen tamamlamanız mı gerekiyor? EDU Çeviri olarak, işlenmemiş makine çevirisi çıktılarını post-edit çalışmasıyla optimum kaliteye ulaştırarak müşterilerimize teslim ediyoruz. Post-edit hizmetimiz hakkında bizden dilediğiniz zaman bilgi talep edebilirsiniz.

Sektör Odaklı Bengalce Projeler

Kurumsal firma yazışmaları, güvenlik talimatları, sözleşmeler, anlaşmalar, belgeler, raporlar ve hatta araştırmaları kapsayan sektör odaklı Bengalce tercüme çözümleri…

İş dünyasına yönelik tercüme taleplerinde yüksek kaliteli hizmetlerimizle sektör deneyimi olan tercümanlarla çalışıyoruz. Havacılık, finans, gıda, medya, yazılım, perakende, lojistik gibi alanlarında lider onlarca firma EDU Çeviri’nin operasyon yeteneği, kullandığı teknoloji ve tercüman altyapısına güveniyor.

Sektör deneyimi olan tercümanlardan Bengalce tercüme
Noter

Noter onaylı tercümeye mi ihtiyacınız var?

Diploma, gümrük beyannamesi, sağlık belgesi gibi noter onayı istenilen projelerin tercümesini gerçekleştiriyoruz.

Resmi evrak

Dosyanızın nasıl teslim edilmesini istersiniz?

Tüm dosya uzantılarını destekleyecek şekilde çalışıyoruz. Dilediğiniz dosya türünde teslim gerçekleştiriyoruz.

Gizlilik

Gizlilik ve güvenliğe önem veriyor musunuz?

Aldığımız güvenlik önlemleri ve katı gizlilik prosedürleri sayesinde bilgileriniz bizimle her zaman güvende.

Noter tercüman

Kalitesinden emin olmadığınız bir dosyanız mı var?

Editörlerimiz kalite kontrol süreçleri kapsamında dosyanızı inceler. Böylelikle dosyanızın kalitesinden emin olabilirsiniz.

Bengalce Yerelleştirme Hizmetleri

Yerelleştirme hizmetleri kapsamında dilediğiniz platformda ve dilediğiniz dilde faaliyet gösterebilirsiniz!

İster Bengalce ister İngilizce… Yerelleştirme uzmanlarımızla video oyunlarınızı, web sitenizi, yazılım ve mobil uygulamalarınızı hedef pazara entegre ederek dünyaya açılmanızı sağlıyoruz.

Mobil uygulama

Dijital pazarlama

Yazılım

E-ticaret

Video oyunları

Web sitesi

Mobil uygulama ve website gibi bölümlerde Bengalce yerelleştirme

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Bengalce projeniz için form doldurun, size ulaşalım!

Ücretsiz Bengalce tercüme fiyat teklifi

Projelerimiz, süreçlerimiz ve tüm merak ettikleriniz için danışmanlık talep edebilirsiniz!

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE