Ana sayfa » Diller » Bengalce

Profesyonel Bengalce Tercüme Hizmetleri

Sanskritçe kökenli bir dil olan Belgalce 260 milyon kişinin ana dilidir. Bangladeş’in yanı sıra Hindistan’da da önemli oranda konuşmacı mevcuttur. Bengalce 60 harflik bir alfabeye sahiptir ve dil heceseldir.

Bangladeş, hızlı büyüyen ekonomisi ve Asya ticaretindeki konumu ile göze çarpıyor. Dolayısıyla iletişimi sağlayabilmek için Bengalce dili giderek önem kazanıyor. EDU Çeviri olarak Bengalce dilinden onlarca dile tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Yazılı belge tercümeleri, sözlü tercüme, yerelleştirme, masaüstü yayıncılık ve kontrol hizmetleri gibi çözümler sunuyoruz. Üstelik Bengalce dili ve tercüme çözümleri hakkında dilediğiniz zaman ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Bengalce yazılı tercüme hizmetleri sunan EDU Çeviri uluslararası sertifikalara sahip tercümanlar ile çalışır. Proje koordinatörleri en doğru tercümanları belirler ve yüksek doğruluk oranlı sonuçlara ulaşılmasını sağlar. Bengalce yazılı tercüme için dilediğiniz tercüme paketini seçebilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Ardıl, simultane, telefonda tercüme, video konferans gibi sözlü tercüme türlerinde uzmanlaşmış ekipler ile çalışıyoruz. Bengalce-İngilzice, Türkçe-Bengalce gibi onlarca dil çifti için sözlü tercüme talebinde bulunabilirsiniz. Organizasyonlar için ekipman tedarik ediyoruz.

Post-Edit

Tercüme hizmetlerinde hıza mı ihtiyacınız var? EDU Çeviri olarak makine üzerine post-edit çalışmalarıyla Bengalce çevirilerde sonuçlara hızlı bir şekilde ulaşırken tercüme kalitesini de yüksek standartlara çıkarmayı başarmış bir tercüme bürosuyuz. Post-edit çalışmalar hakkında dilediğiniz zaman bilgi talep edebilirsiniz. 

Sektör Odaklı Bengalce Projeler

Kurumsal firma yazışmaları, güvenlik talimatları, sözleşmeler, anlaşmalar, belgeler, raporlar ve hatta araştırmaları kapsayan sektör odaklı tercüme çözümleri…

İş dünyası tercüme taleplerinde yüksek kaliteli hizmetlerimizle sektör deneyimi olan tercümanlar ile çalışıyoruz. Havacılık, finans, gıda, medya, yazılım, perakende, lojistik gibi, alanlarında lider onlarca firma EDU Çeviri’nin operasyon yeteneği, kullandığı teknoloji ve tercüman altyapısına güveniyor.

Noter onaylı tercümeye mi ihtiyacınız var?

Diploma, gümrük beyannamesi, sağlık belgesi gibi noter onayı istenilen projelerin tercümesini gerçekleştiriyoruz.

Dosyanızın nasıl teslim edilmesini istersiniz?

Tüm dosya uzantılarını destekleyecek şekilde çalışıyoruz. Dilediğiniz dosya türünde telim gerçekleştiriyoruz.

Gizlilik ve güvenliğe önem veriyor musunuz?

Aldığımız güvenlik önlemleri ve katı gizlilik prosedürleri sayesinde bilgileriniz bizimle her zaman güvende.

Kalitesinden emin olmadığınız bir dosyanız mı var?

Editörlerimiz kalite kontrol süreçleri kapsamında dosyanızı inceler. Böylelikle dosyanızın kalitesinden emin olabilirsiniz.

Bengalce Yerelleştirme Hizmetleri

Yerelleştirme hizmetleri kapsamında dilediğiniz platformda ve dilediğiniz dilde faaliyet gösterebilirsiniz!

İster Bengalce ister İngilizce… Yerelleştirme uzmanları video oyunları, web siteleri, yazılımlar, mobil uygulamalar gibi projeleri dünyanın neresine pazarlamak isterseniz oraya entegre ederek dünyaya açılmanızı sağlıyoruz.

Mobil uygulama

Dijital pazarlama

Yazılım

E-ticaret

Video oyunları

Web sitesi

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Bengalce projeniz için form doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Projeler, süreçler ve tüm merak edilenler için danışmanlık talep edebilirsiniz!