Ana sayfa » Diller » Somalice Tercüme

Somalice Profesyonel Tercüme ve Post-Edit Hizmetleri

Somalice, Arapça ile birlikte Somali’nin iki resmi dilinden biridir. Afro-Asya dillerinden olan Somalice 15 milyon konuşmacıya sahiptir. Resmi kurumlarda dil Latin alfabesi kullanılarak yazıya aktarılır. Aynı zamanda birçok kelime Arapçadan bu dile geçmiştir.

Dil hizmetlerinde Somalice-Türkçe, İngilizce-Somalice gibi onlarca dilde taleplerinizi karşılıyoruz. Yerelleştirme, yazılı-sözlü Somalice tercüme, multimedya, masaüstü yayıncılık, kalite kontrol, post-edit gibi talepler için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Yazılı belge, yazışma, e-mail, sağlık raporu, akademik tez gibi dosyalarınızı, projenize özel bir araya getirilen ekiplerle Somalice çeviri yapıyoruz. Noter onaylı tercüme hizmetleri için de bize ulaşabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Somalice ortaklarınız ve misafirleriniz için fısıltı, ardıl, simultane, telefonda tercüme gibi Somalice tercüme hizmetleri sunuyoruz. Binlerce kişilik organizasyonlar için simultane ekipman kiralıyoruz.

Post-Edit

Makine çevirilerinden güvenilir sonuçlar elde etmek için yerel editörlerle çalışıyoruz. Somali post-edit çözümleri sayesinde daha düşük maliyetlerle hızlı ve güvenilir sonuçlar sunuyoruz.

Somalice Göçmenlik Hizmetleri Tercümesi

Göçmenlik konularında talep edilen belgelerin çevirisinde risk almayın! EDU Çeviri’de konsolosluklarda aktif olarak görev almış tercümanlardan kurulu ekiplerle yüksek standartlı sonuçlara ulaşıyoruz.

Vize başvurusu, göçmenlik başvurusu, çalışma izni, oturum izni gibi süreçler için Somalice tercüme hizmeti sunuyoruz. Noter onaylı ya da yeminli tercüme işlemleriyle dosyanızı konsolosluklar tarafından istenilen şekilde teslim ediyoruz.

Moğolca göçmenlik hizmetleri tercümesi
Dijital dünya

Global pazarlarda rekabet edin!

Hedef kitlenize yönelik çalışmalar, yaratıcı çeviri ve yerelleştirme hizmetleriyle dilediğiniz ülkede faaliyet gösterin.

Noter tercüman

Sertifikalı tercümanlara güvenin!

ATA gibi uluslararası kuruluşlardan sertifikalar edinmiş tercümanlarla yüksek standartlarda sonuçlara ulaşıyoruz.

Kalite ölçme

Kalitesi kanıtlanmış sonuçlara ulaşın!

4 aşamalı kalite kontrol süreçleri içerisinde, mizanpaj, kalite değerlendirme gibi çalışmalar yürütüyoruz.

Güvence

Tercüme hizmetlerinde risk almayın!

Türkiye’de bir ilk! 100.000$ çeviri sigortası ile EDU Çeviri güvencesi altındasınız. Sonuçlarımızın arkasındayız.

Sektör Uzmanlıkları Bulunan Tercümanlardan Hizmet Alın!

Somalice dilinde onlarca sektör için hizmet verdik. Üretim, iş güvenliği, lojistik, pazarlama, halka ilişkiler, iletişim, depo yönetimi, gibi süreçlerde talep edilen dil hizmetlerinde sektörü bilen tercümanlarla çalışın.

Hizmet verdiğiniz alanlarda eğitim almış ekiplerimiz sektöre, müşteri profiline, iş akışına hakimdir. Böylelikle her zaman sorunlarınızı anlayan tercümanlar projenizde görevlendirilir. Uluslararası şirketler için tekrar etmesi muhtemel projelerini veri tabanında saklıyoruz. Böylelikle ihtiyaç duyulduğunda gerekli değişiklikleri gerçekleştirerek hesaplı ve hızlı sonuçlara ulaşıyoruz.

Sektöre hakim tercümanlar

Dilediğiniz ülkede pazarlama

Uygun fiyatlı dil hizmetleri

Hızlı yatırım getirisi sağlayan akılcı çözümler

Somalice tercüme yapan sektör uzmanları

Somalice tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Ücretsiz Japonca tercüme teklifi alın

Somalice dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE