Ana sayfa » Diller » Tayca Tercüme

Tayca Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Sahip olduğu tonlama ve karmaşık yazım kuralları ile Tayca eşi benzeri olmayan dillerdendir. Tayland’da 20 milyon ve toplamda 40 milyonun üzerinde kişi bu dili konuşuyor. Tay dili alfaheceleme olarak adlandırılan parçalı yazım sistemiyle yazıya aktarılır.

Oldukça karmaşık olarak lanse edilen Tayca çeviri hizmetleri yalnızca profesyonellerin çalışmalarıyla gerçekleştirilir. Hem yazılı hem de sözlü olarak doğru sonuçlara ulaşabilmenin anahtarı ana dili Tayca olan tercümanlarla çalışmaktadır. EDU Çeviri’de bu dilde sunulan hizmetlerde yerel tercümanlarla çalışıyoruz. Böylelikle yüksek kalite standartlarına ulaşıyoruz.

Yazılı Tercüme

Belge, sağlık raporu, yazışma, e-mail, akademik makaleler, edebi metinler gibi yazılı tüm dosyaların Tayca tercüme işlemini gerçekleştiriyoruz. Dilediğiniz çeviri paketini seçerek tercüme sürecini başlayabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Dil uzmanlarımız Tayca konuşmacıların olduğu organizasyonlarda iletişim kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Ardıl, simultane, fısıltı, telefonda tercüme ve ekipman kiralama için bize ulaşın.

Post-Edit

Makine çevirilerini doğruluk oranı yüksek çevirilere dönüştürüyoruz. Hedef dilde editör kontrolü maliyetleri yarı yarıya indirirken hızlı ve güvenilir sonuçlar elde etmemizi sağlıyor.

Tayca Multimedya Hizmetler

Her gün sadece Youtube’da ortalama 5 milyar video izleniyor. Multimedya dosyalar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Filmler, diziler, video içerikler, reklamlar için altyazı, görsel içerik yerelleştirme, dublaj gibi hizmetler sunuyoruz. Ses kayıtları üzerinden deşifre işlemleriyle çeviri sağlıyoruz.

Tayca dilinde multimedya projelerde dosyanızı dilediğiniz formatta teslim ediyoruz. Tekrar tekrar farklı oynatıcılarda test edilen projeleri kullanıma hazır bir şekilde teslim ediyoruz. Daha fazla bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Moğolca multimedya tercüme çözümleri
dijital dünya

Global pazarlarda rekabet edin!

Pazarlama dilini etkin kullanarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Kreatif hizmetler için bize ulaşın.

Noter tercüman

Sertifikalı tercümanlara güvenin!

Uluslararası sertifikalara sahip tercümanlar noter onaylı ve yeminli tercüme hizmetleri sunuyor.

Kalite ölçme

Kalitesi kanıtlanmış sonuçlara ulaşın!

4 aşamalı kalite kontrol süreçleri sayesinde doğruluğun emin olduğumuz sonuçları teslim ediyoruz.

Resmi evrak

Dilediğiniz şekilde dosya teslimatı!

Tüm dosya formatlarında üzerinde çalışıyoruz. Dilediğiniz dosya formatında teslimat sağlıyoruz.

Tayca Sektörel Tercüme Hizmetleri

Faaliyet gösterdiğiniz sektörde yüksek eğitim almış, deneyimli dil uzmanlarıyla çalışmak ister misiniz? Tayca çeviri hizmeti ile telekomünikasyon, yaşam bilimleri, savunma sanayi & güvenlik, sigortacılık, gıda gibi onlarca sektörün ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Teknik raporlar, fizibilite çalışmaları, broşürler, web sitesi yerelleştirme, sağlık güvenlik belgeleri, yazışmalar, kullanım kılavuzları, yazılı-sözlü iletişim gibi ihtiyaçlarda geniş Tayca tercüman altyapımızdan faydalanıyoruz.

İş tecrübesine sahip tercümanlar

Kolay takip edilebilir proje süreci

Titiz kalite kontrol süreçleri

Çeviri belleği oluşturma ve yönetimi

Tecrübeli Özbekçe tercüme hizmeti

Tayca tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Tayca dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Tercüme Hizmetlerinden Daha Fazlası

EDU Çeviri’de yenilikçi çözümler sunarak ortaklarımızın globalleşme sürecine katkıda bulunuyoruz. Hedef dilde içerik üretimi, Uluslararası SEO, yaratıcı çeviri gibi pazarlama süreçlerinde yatırım getiri yüksek çalışmalar sunuyoruz.

Tayca dili için dijital pazarlama ve kreatif hizmetlerin yanı sıra web sitesi, mobil uygulama, yazılım, dijital pazarlama içerik, görsel, e-ticaret yerelleştirme hizmetleri de satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Portekizce ithalat ve ihracat tercümesi işlemi

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE