Ana sayfa » Diller » Slovence Tercüme

Slovence Tercüme ve Post-Edit Hizmetleri

Güney Slav dillerinden olan Slovence 2.5 milyon insan tarafından konuşulur. 2.5 milyon insanın 32 farklı lehçeyle konuşması bu dili eşsiz yapan özelliklerin başında geliyor. Slovenya’da neredeyse her köy kendine has ağızla konuşur. Gelişime açık bir dil olan Slovence, Latin alfabesiyle yazıya aktarılır.

Profesyonel olarak Slovence tercüme hizmetleri sunuyoruz. Noter onaylı tercüme, yerelleştirme, yazılı-sözlü tercüme, masaüstü yayıncılık, multimedya hizmetlerinin yanı sıra içerik üretimi, yaratıcı çeviri gibi kreatif çözümler de sunuyoruz.

Yazılı Tercüme

Sözleşme, yazışma, belge, tez, akademik makale, edebi metin, sağlık raporu gibi yazılı dosyalarda yüksek kaliteli Slovence çeviri sonuçlarına alanlarında uzman tercümanların çalışmalarıyla ulaşıyoruz.

Sözlü Tercüme

Ana dili Slovence olan konuşmacıların ya da misafirlerin bulunduğu organizasyonlar için fısıltı, ardıl, simultane, telefonda tercüme gibi Slovence tercüme çözümleri sunuyoruz.

Post-Edit

Makine çevirilerinin hızını editörlerin titiz çalışmalarıyla birleştirdik. Slovence post-edit çalışmalarıyla güvenilir sonuçlara artık daha hızlı ulaşabilirsiniz. Üstelik %50’e varan oranlarda tasarruf edebilirsiniz.

Slovence Akademik Tercüme Hizmetleri

Öğrenci, akademisyen ve araştırmacıların kariyerleri akademik alanda talep edilen tercümelerin kalitesine bağlıdır. Slovence-İngilizce, Türkçe-Slovence gibi dil çiftlerinde deneyimli tercümanlardan oluşturduğumuz ekiplerle hizmet veriyoruz.

Araştırma, akademik makale, tez, öğrenci kabul formu, diploma, transkript, finansal teminat mektubu gibi sizin için önemli olan dosyaların Slovence tercüme işlemlerinde uzmanlar ile çalışın. EDU Çeviri’de akademik tercüme alanında uzmanlaşmış tercümanlar yüksek kalite standartlarında kullanıma hazır sonuçlara ulaşıyoruz. Dilerseniz hedef dilde kalite kontrol çalışmaları satın alarak tez yazım kılavuzlarına uygun sonuçlar elde edebilirsiniz.

Akademik tercüme
Dijital dünya

Global pazarlarda rekabet edin!

Hedef kitlenizin dilinde yerelleştirme çalışmaları ve kreatif hizmetlerle dilediğiniz pazarlarda rekabet edin.

Noter tercüman

Sertifikalı tercümanlara güvenin!

ATA gibi uluslararası kuruluşlardan sertifikalar almayı başarmış tercümanlarla çalışıyoruz.

Kalite ölçme

Kalitesi kanıtlanmış sonuçlara ulaşın!

Kalite değerlendirme, DTP ve 4 aşamalı kalite kontrol süreçleri ile kanıtlanmış sonuçlara ulaşıyoruz.

Güvence

Tercüme hizmetlerinde risk almayın!

Türkiye’de bir ilk! 100.000$ çeviri sigortası ile EDU Çeviri güvencesi altındasınız. Sonuçlarımızın arkasındayız.

Sektör Deneyimi Bulunan Ekiplerden Slovence Tercüme Hizmeti Alın!

Endüstri kuruluşlarının iş akışını sağlayabilmeleri talep ettikleri çevirinin kalitesine bağlıdır. Üretim, iş güvenliği, taşımacılık, halkla ilişkiler, iletişim, depo yönetimi, AR-GE, pazarlama gibi doğal süreçlerde doğruluğundan emin olduğumuz sonuçları müşterilerimize teslim ediyoruz. Sektörlerin spesifik teknik terimlerine aşina, hedef kitleyi tanıyan, şirket profilinizi yakından takip eden uzmanlarla çalışın.

EDU Çeviri’de sigortacılıktan yaşam bilimlerine, perakendeden denizciliğe onlarca sektör için yenilikçi çözümler üretiyoruz. Uluslararası lider kuruluşlar için yazılı-sözlü sektörel Slovence çeviri hizmetlerinin yanı sıra potansiyel müşterilerine ulaşmaları için yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz.

Sektöre hakim tercümanlar

Dilediğiniz ülkede pazarlama

Uygun fiyatlı dil hizmetleri

Hızlı yatırım getirisi sağlayan akılcı çözümler

Çeviri Sektörleri

Slovence tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Slovence dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE