Ana sayfa » Diller » Yunanca Tercüme

Profesyonel Yunanca Tercüme & Post-Edit Hizmetleri

Hint-Avrupa dillerinin kayıtlı en eski dili olan Yunanca 3000 yılı aşkın bir tarihe sahiptir. Günümüzde oldukça değişmiş olmasına rağmen köklü olan bu dil kendi alfabesi ile aynı zamanda Latin, Kiril, Gotik, Kıpti, Ermeni alfabelerinin de temelini oluşturmuştur.

Yunanistan’da 14 milyona yakın insan tarafından konuşulan Yunanca turizm için açısından oldukça önemli bir dildir. EDU Çeviri olarak Yunanca tercüme hizmetlerinin yanı sıra yerelleştirme, multimedya hizmetleri, masaüstü yayıncılık hizmetleri gibi çözümler sunuyoruz. Yunanca dili için profesyoneller ile çalışmak isterseniz bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Yazılı tüm dosyaların Yunanca çeviri işlemlerinde alanlarında uzman tercümanlar ile çalışıyoruz. Proje koordinatörlerimiz en uygun ekibi belirleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet sunar.

Sözlü Tercüme

Ardıl, simultane, fısıltı, telefonda tercüme ve simultane sistem kiralama hizmetleri ile Yunanca tercüme çözümleri sunuyoruz.

Post-Edit

Tercümede maliyetleri %50 oranlarında düşürmek ister misiniz? Post-edit çalışmalarında yerel editörler düşük maliyetli, hızlı ve güvenilir çözümler sunuyor.

Yunanca Turizm & Otelcilik Tercüme Hizmetleri

Turizm & otelcilik için talep edilen projelerde, turizm alanında görev almış deneyimli tercümanlar ile çalışıyoruz. Oteller, rezervasyon siteleri, seyahat acentaları ve bireysel müşteriler için hizmet veriyoruz.

Projeniz için bir araya getirilmiş olan ekipler belirlenirken sektör bilgi birikimlerini dikkate alıyoruz. Bu sayede turizm, otomotiv, finans, havacılık, enerji, gıda, sigortacılık gibi sektörlerin Yunanca çeviri ihtiyaçlarını yüksek doğruluk oranlı sonuçlarla teslim ediyoruz.

Turizm sektörü için özel çeviri
Maliyet

Yunanca tercümelerde düşük maliyete mi ihtiyacınız var?

Post-edit çalışmalarıyla yerel editörler maliyetleri %50 oranında düşürmeyi sağlıyor.

Elektronik tutarlılık

Dosyanızı nasıl teslim almak istersiniz?

Tüm dosya formatlarında çalışabilecek şekilde organize olduk. Dilediğiniz şekilde dosya teslimi sağlıyoruz.

Gizlilik

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Gizlilik ve güvenlik bizim için oldukça önemli. Bilgilerinizi 3. kişilerin eline geçmemesi için önlemler aldık.

Kalite

Yüksek kalite standartlarına nasıl ulaşıyoruz?

Edu Çeviri, ISO 9001 ve ISO 17100 belgelerine sahip hizmetlerinin kalitesi kanıtlanmış bir tercüme bürosudur.

Yunanca Mobil Uygulama Yerelleştirme Hizmetleri

Mobil uygulamanızın daha fazla indirilmesini mi istiyorsunuz? Yeni hedef kitlelere yönelik yerelleştirme çalışmalarımız ile kullanıcı sayınızı düşük maliyetler ile arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Yunanca mobil uygulama yerelleştirme hizmetleri, uygulamanızın dilediğiniz ülkelerde popüler olmasını sağlıyor. Yerelleştirme uzmanlarının titiz çalışmaları sonucu çoklu dilli uygulamalara sahip olabilirsiniz. Diğer Yunanca yerelleştirme hizmetleri hakkında bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Web sitesi yerelleştirme

Video oyunları yerelleştirme

Yazılım yerelleştirme

Dijital pazarlama içerik yerelleştirme

Sektörler

Yunanca tercüme teklifi almak çok kolay! Formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Yunanca Projeniz Hakkında Soru İşaretleriniz Var. Danışmanlık Almak Ücretsiz!

Yunanca Dijital Pazarlama ve Kreatif Hizmetler

Markanızı uluslararası arenaya taşımak ister misiniz? Dijital pazarlama ve kreatif hizmetler kapsamında marka bilinirliğini dilediğiniz ülkelerde artırmanızı yardımcı oluyoruz.

Hedef dilde benzersiz içerikler, uluslararası arama motoru optimizasyonu, yaratıcı çeviri gibi hizmetlerimizle düşük maliyet ile yüz binlerce insana ulaşmanızı sağlıyor. Yunanca dijital pazarlama ve kreatif hizmetler hakkında tüm sorularınızı bize iletin.

Kürtçe içerik yerelleştirmesi

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE