Ana sayfa » Diller » Çince Tercüme

Çince Yeminli Tercüme Hizmeti

Dünyada en çok konuşulan dil olan Çince 1,2 milyar insanın ana dilidir. Basitleştirilmiş ve geleneksel olarak iki yazım sistemiyle yazıya aktarılmaktadır. Çin, Singapur, Tayvan gibi ülkelerde resmi dil statüsünde olan Çince, çevresindeki dilleri etkilemiş, köklü bir dildir.

Dilin bu kadar önemli olmasının asıl nedenlerinden biri Çin’in dünyanın en büyük ikinci ekonomisi olmasından kaynaklanmaktadır. Dünya ham madde rezervlerinin %30’unu tek başına kullanan ülke aynı zamanda üretimde de lider konumdadır.

Çince tercüme hizmetlerimizle müşterilerimizin Uzak Doğu pazarında faaliyet gösterebilmelerini ve stratejik partnerleriyle iletişim kurabilmelerini sağlıyoruz.

Yazılı Tercüme

Yazışma, anlaşma, diploma, belge, sertifika, rapor gibi yazılı tüm kaynakların hedef dile tercümesini ana dili Çince olan tercümanlarımızla sağlıyoruz. EDU Çeviri, Çince çeviri çözümleriyle müşterilerinin Uzak Doğu’ya açılmasını sağlıyor. Resmi kurumlar için gerekli noter onaylı ve yeminli Çince tercüme hizmetlerimizle yanınızdayız!

Sözlü Tercüme

Çin’den gelen misafirlerinizi kendi ana dilinde ağırlamak ister misiniz? Türkiye ve Avrupa’da faaliyet gösteren EDU Çeviri’de ardıl, simultane, telefonda çeviri ve fısıltı gibi sözlü tercüme çözümleri sunuyoruz. Uluslararası organizasyonlar için profesyonel tercümanlar ve en yeni ekipmanlarla hizmet veriyoruz.

Çince Kreatif Hizmetler

Kreatif hizmetlerle müşterilerimizin diledikleri pazarda söz sahibi olmalarını sağlıyoruz. Uluslararası arama motoru optimizasyonu, içerik üretimi ve yaratıcı çeviri hizmetleriyle müşterilerimizin Çin gibi rekabeti yüksek pazarlarda hedef kitlelere kendi dillerinde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince Tercüme Hizmetleri

Basitleştirilmiş Çince

Basitleştirilmiş Çince, 1960’lı yıllarda okur yazarlığı arttırmak amacıyla ortaya çıkarılmış olan bir yazım sistemidir. Günümüzde Çin, Malezya ve Singapur’da kullanılmaktadır. Basitleştirilmiş ile Geleneksel Çince arasındaki temel fark karakterlerin çok daha yalın bir şekilde yazılmasıdır. Aynı zamanda günümüzde bu form geleneksel forma göre çok daha fazla kullanılmaktadır. Basitleştirilmiş Çince tercüme hizmeti almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Geleneksel Çince

Geleneksel Çince MS. 5. yüzyıldan beri kullanılan en eski Çin yazı sistemlerinden biridir. Günümüzde Tayvan, Hong Kong, Makao ve Filipinler’de Geleneksel Çince kullanılmaktadır. Sözlü iletişimde karşılıklı anlaşılabilir olan bu sistemler yazıya döküldüğünde titizlikle incelenmeli ve Çin’in hangi bölgesinde ya da hangi ülkede kullanılacağının bilinmesi gerekir. EDU Çeviri olarak yazım sistemleri ve lehçeler için yerelleştirme çalışmaları yürütüyoruz. Geleneksel Çince tercüme için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kantonca

Mandarin ile ortak kelimeler barındıran Kantonca, telaffuz ve dil bilgisi açısından Mandarin’den farklılık gösterir. Her ne kadar sözlü iletişimde anlaşılabilir olsa da yazılı bir Kantonca metni okumak ana dili Mandarin olan biri için oldukça zordur. Kantonca, Guangzhou, Xiguan, Hong Kong gibi Güneydoğu Çin bölgelerinde konuşulur. Dolayısıyla bu bölgeler için talep edilen Çince tercümelerde Kantonca esas alınmalıdır. Kantonca tercüme hizmetlerinin yanı sıra yerel editörlerle kalite kontrol ve redaksiyon hizmeti sağlıyoruz.

Birçok lehçede Çince tercüme hizmeti
Uzman Ekip

Sektör deneyimi bulunan tercümanlarla çalışmak ister misiniz?

Tercümelerde üretim, ithalat, ihracat, denizcilik, pazarlama, perakende gibi sektör deneyimlerine sahip tercümanlarla çalışıyoruz.

Akademik danışmanlık

Projeniz hakkında düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

EDU Çeviri'de müşterilerimizin diledikleri zaman bilgi alabilmelerini sağlayan müşteri portalı sistemine sahibiz.

Diller

Çince resmi belge tercümesine mi ihtiyacınız var?

Sertifikalı ve yeminli Çince tercümanlarımızla noter onaylı ve yeminli tercüme hizmetleri sağlıyoruz.

Bilgi

Çeviri paketleri hakkında bilgi almak ister misiniz?

Çince tercümelerde bütçenize uygun bir çeviri paketi seçebilirsiniz. Çeviri paketleri hakkında bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Uzman Çince Tercüme Bürosu

Çin ile olan ticari ve kültürel ilişkilerinizde Çince dilinde iletişim kurmak ve dil engelini ortadan kaldırmak istiyorsanız deneyimli Çince tercüman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Profesyonel hizmet anlayışımızla uzun yıllardır önde gelen birçok firma için en güvenilir Çince tercüme bürosu olmaktan dolayı mutluyuz.

Alanında uzman Çince tercümanlarımızla sunduğumuz kalite garantili ve uygun fiyatlı Çince tercüme hizmetlerimizden faydalanmak ve Çince tercüme fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Profesyonel Online Tercüme Bürosu

Çince Noter Onaylı Tercüme

Ticari ya da akademik faaliyetlerinizi yürütmek için profesyonel bir Çince tercüme ofisi arayışınızda EDU Çeviri olarak her türlü çeviri ihtiyacınızı karşılamaktan mutluluk duyarız. Çince tercüme hizmeti sağlamak için oluşturduğumuz uzman kadromuz profesyonel Çince tercümanlardan ve deneyimli proje yöneticilerinden oluşuyor.

Çince, dünya genelinde en çok konuşulan dildir. Çin ile yoğun olarak gerçekleştirilen ticari faaliyetler Çincenin önemini daha da artırmaktadır. Bu faaliyetler doğrultusunda şirketler Çince-Türkçe belge çevirisi hizmetlerine ihtiyaç duyabilmektedir. Şirketimiz, bünyesindeki Çince yeminli tercümanlarla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Noter yeminli tercüme ve apostilli Çince tercüme projeleriniz için hızlı ve kaliteli teslim için ekibimize ulaşabilirsiniz.

Noter onaylı Çince tercüme hizmetimizde metinlerinizin tercümesini bu dilde uzman tercümanlarımızla titizlikle tamamladıktan sonra ihtiyaç halinde noter tasdiki sürecini sizin adına takip ediyoruz ve tasdikli tercümenizi adresinize sorunsuz şekilde iletiyoruz.

Noter tasdikli çeviri

Çince Yeminli Tercüme

Çince yazılı tercüme oldukça uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu alanda sahip olduğumuz uzun yıllara dayanan tecrübemizle her türlü Çince çeviri ihtiyacınızı karşılamaya hazırız. Profesyonel Çince çevirmenlerden oluşan uzman ekibimiz sayesinde Çin ile iletişim köprüsü kurarak ticari faaliyetlerinde müşterilerimize destek oluyoruz. Türkçe – Çince ve diğer dil çiftlerinde yeminli çeviri için Çince yeminli tercümanlarımızla kalite garantili profesyonel hizmet sunuyoruz.

Türkiye ve Çin devletleri arasında yürüteceğiniz faaliyetleri kanıtlayan belge ve dokümanlarınızın çevirisini Çince yeminli tercüman kadromuzla sağlıyoruz. İş ortaklarınız ya da üçüncü taraflarla imzalayacağınız anlaşmalarınız için Çince sözleşme tercümesi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Çözümleri

Çince Sözlü Tercüme Hizmeti

Çin’de bulunan iş ortaklarınızla iletişiminizde Çince tercüme hizmetimizden faydalanarak aradaki dil engelini ortadan kaldırın. Deneyimli Çince sözlü tercümanlardan oluşan ekibimiz her türlü etkinliğinizde sizi desteklemek için hazır. Konuşulanları anında anlamak ve söylediklerinizin de aynı anda karşı tarafa iletilmesini istiyorsanız simultane çeviri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Çince simultane tercüme konusunda titiz ve uzman çevirmenlerimizle yanınızdayız. Nispeten daha dar katılımcılı ve vakit olarak kısıtlamanın daha az olduğu etkinlikleriniz için ardıl tercüme hizmetimiz ideal bir çözüm. Ardıl tercümede çevirmen, konuşmacıyı dinleyerek not alır ve konuşmacı sözünü bitirdikten sonra söylenilenleri hedef dile aktarır. Çevrimiçi olarak düzenlediğiniz etkinlikleriniz için sunduğumuz uzaktan sözlü tercüme hizmetlerimizle ise Çince görüntülü çeviri ihtiyaçlarınızda destek oluyoruz.

Sözlü Tercüme Türleri

Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetimizle Geniş Kitlelere Ulaşın!

Çok dilli bir web sitesine mi ihtiyacınız var? İşinizi arama motorlarının insafına bırakmayın! 

EDU Çeviri olarak Çince web sitesi yerelleştirme hizmetlerinde sitenizin tüm bileşenlerini kaliteli bir çeviriyle hedef dile adapte ediyoruz. Arama motorlarından en çabuk sürede sonuç alabilmek ancak profesyonel yerelleştirme uzmanlarının çalışmalarıyla mümkün olur.

İnternet sitenize Çince yerelleştirme çalışması yaptırın.

Tüm Çince tercüme hizmetleri için dilediğiniz zaman teklif alabilirsiniz. 

Çince tercüme için en iyi teklifi alın

Çince projeniz hakkında kafanızda soru işaretleri mi var? Bize hemen ücretsiz olarak ulaşın.

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE