Ana sayfa » Sektörler » İşletme & Finans Tercümesi

İşletme, finans gibi ticari tercüme çözümlerinde üstün kalite

Yurt dışı bağlantılı tüm iş süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz şirket sözleşmeleri, bankacılık ve finans işlemleri, teklifler ve uluslararası taahhütler ile ihaleler, fizibilite ve raporlarınız için noter tasdikli ve yeminli tercüme hizmetleri sunuyoruz.

İşletme ve finans alanında kampanyalı fiyatlardan profesyonel tercüme hizmetleri almak için vakit kaybetmeden teklifinizi alın!

Dijital dünya

Dijital pazarlama ile dünyaya açılmak ister misiniz?

Uluslararası SEO & çok dilli içerik üretimi hizmetlerimizle dijital pazarlama hizmetleri sunuyoruz.

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

İşletme ve finans tercümesi nedir?

Pazar payını yurt dışında büyütmek isteyen şirketler ile global çapta hizmet veren büyük firmaların finansal ve işletme süreçlerinde daimi olarak tercüme ihtiyacı bulunur. Uluslararası hukuka uygun, profesyonel finans ve işletme tercümesi çözümlerimizi dünya genelinde tüm dillerden 2500’den fazla tercümanımız aracılığıyla yapıyoruz.

Projenize özel olarak atadığımız yeminli finans tercümanlarımızı ekonomi, sigorta, muhasebe, ticaret gibi alanlarda yıllar boyunca tecrübe kazanmış olan dil profesyonelleri arasından seçiyoruz. Tercüme süreçleri tamamlandıktan sonra metinleri yazım hataları, tutarsızlıklar ve terminoloji açısından gözden geçirdikten sonra finans editörlerimiz tarafından kontrol ediyoruz.

Kalite kontrol aşamalarının ardından finans tercümesinde yaklaşık olarak %40 oranında bir artışa ulaşıyoruz. Bu sayede daima müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutuyor ve hatasız tercümelerimizle işlerinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

İşletme ve Finansal Çeviri

Tüm dillerde işletme ve finans tercümesi alanında sunduğumuz çeviri hizmetlerimizden faydalanın, yurt dışı pazarlarına açılın!

Hangi tür ticari belgelerinizi tercüme ediyoruz?

EDU Çeviri sözleşme tercümeleri:

Kira sözleşmesi tercümesi, kira kontratı çevirisi, inşaat sözleşmesi tercümesi, temsilcilik sözleşmesi çevirisi, bayilik sözleşmesi tercümesi, hissedarlar sözleşmesi çevirisi, kredi sözleşmesi tercümesi, denizcilik sözleşmesi çevirisi, taşeron sözleşmesi tercümesi, gizlilik sözleşmesi çevirisi, şirket ana sözleşmesi çevirisi, alım satım sözleşmesi tercümesi, lisans sözleşmesi tercümesi

EDU Çeviri işletme ve finans tercümeleri:

Teminat mektubu tercümesi, kuruluş mukavelesi sözleşmesi tercümesi, genel kurur kararı çevirisi, irsaliye tercümesi, faaliyet tablosu çevirisi, pazarlama raporu tercümesi, ik raporu çevirisi, satış raporu tercümesi, ticari yazışma çevirisi, yönetim kurulu kararı tercümesi, teknik şartname çevirisi, garanti belgesi tercümesi, imza sirküleri çevirisi, bilanço çevirisi, dağıtım raporu tercümesi, faaliyet raporu çevirisi, ticaret gazeteleri tercümesi, üretim raporu çevirisi, tablo tercümesi, nakit akış tablosu çevirisi, ekspertiz raporu tercümesi, sigorta poliçesi çevirisi, gelir tablosu tercümesi, faaliyet belgesi çevirisi, distribütörlük sözleşmesi çevirisi, idari şartname tercümesi, ihale şartnamesi çevirisi, başvuru yazısı tercümesi, bono yazısı çevirisi, poliçe tercümesi, finansman belgesi çevirisi, ticaret belgesi tercümesi, kontrol yetki belgesi çevirisi, kalite belgesi tercümesi, dış ticaret belgesi çevirisi

Finans Belgelerine Özel Tercüme

Tescilli kaliteli tercüme

ISO 9001 ve dünyanın tek çeviri ve lokalizasyon yönetimi sertifikası ISO 17100 kalite sertifikalarına sahibiz.

%100 gizlilik anlayışı

Tüm dillerde işletme, bankacılık, finans ve ticari tercüme projelerimizde müşterilerimizin gizliliğini esas alıyoruz!

50,000 USD tercüme sigortası

Çeviri kalitemize o kadar güveniyoruz ki tercümeden kaynaklı maddi zararlarınızın 50,000 USD’ye kadarını ödeme sözü veriyoruz!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE