Ana sayfa » Diller » Türkmence Tercüme

Türkmence Tercüme ve Yerelleştirme

7 milyon Türkmen tarafından konuşulan Türkmence, Oğuz dillerindendir. Bu dile en yakın diller Azerice ve Türkçedir. Aynı zamanda bu diller karşılıklı anlaşılabilirdir. Türkmence hem Latin hem de Kiril alfabesiyle yazıya aktarılan bir dildir. Resmi yazışmalar, belgeler Latin alfabesinde hazırlansa da halk arasında ve web sitelerinde Kiril alfabesi kullanımı oldukça yaygındır.

Profesyonel Türkmence tercüme ihtiyacınız mı var? EDU Çeviri’de Türkmence dilinde yazılı-sözlü tercüme, yerelleştirme, masaüstü yayıncılık, multimedya, çeviri kontrol gibi dil hizmetlerini rekabetçi fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Latin veya Kiril alfabesiyle Türkmence çeviri çözümleri sunuyoruz. Resmi evraklarda noter onaylı tercüme hizmetleri için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Sözlü Tercüme

Türkmence tercüme hizmetlerimiz ile Türkmence konuşan misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanızı sağlıyoruz. Ardıl, simultane, fısıltı, telefonda tercüme ve simultane ekipman kiralama hizmeti satın alabilirsiniz.

Post-Edit

Makine çevirilerini yüksek doğruluk oranlı güvenilir tercümelere dönüştürüyoruz. Yerel editörlerle sağladığımız post-edit hizmetleri hızlı ve güvenilir olmasının yanı sıra uygun fiyatlıdır.

Türkmence Yerelleştirme Hizmetleri

Latin ya da Kiril alfabesiyle Türkmence yerelleştirme çalışmaları yürütüyoruz. Web siteleri, mobil uygulamalar, e-ticaret, yazılımlar, oyunlar ya da dijital pazarlama içerikleri için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Uluslararası pazarlara açılmak artık çok kolay! EDU Çeviri’de sitenizi hedef dilde yerelleştirirken dijital pazarlama çalışmaları için de kreatif hizmetler sunuyoruz. Uluslararası SEO, içerik üretimi ve yaratıcı çeviri satın alarak dilediğiniz dilde eşsiz sonuçlara sahip olabilirsiniz.

Good For Your Mood
Noter

Noter onaylı tercüme!

Noter onaylı ve yeminli tercüme hizmetleri satın alarak resmi kurumlarca geçerli belgelere ulaşın.

Güvence

Dil hizmetlerinde güvence!

Türkiye’de bir ilk olan 100.000$ çeviri sigortası ile tüm Türkmence dil çözümlerinde güvence.

Kalite ölçme

Kalitesi kanıtlanmış sonuçlara ulaşın!

DTP kontrolünün de içinde bulunduğu 4 aşamalı kontrol süreciyle kanıtlanmış kalitede sonuçlara ulaşıyoruz.

Elektronik tutarlılık

Dilediğiniz şekilde dosya teslimatı!

Dosyanızı .pdf, .mp3, .flv, .doc, .mov, .avi, .psd, .apk .psd .pptx ve daha onlarca farklı uzantıda talep edebilirsiniz.

Türkmence Enerji Sektörü Tercüme Hizmetleri

Enerji sektörünün lider firmalarıyla büyük projeler yürüten EDU Çeviri, Türkmence dilinde profesyonel çeviri ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Enerji sektörünün ulaşım, geliştirme, iletişim, enerji depolama, rafinaj, üretim ve dağıtım alanlarında iş akışının sürdürülebilmesi için çeviri hizmetlerinde yüksek kaliteli sonuçlara ihtiyaç vardır.

Enerji sektöründe iş deneyimi ve eğitimine sahip tercümanlardan kurulu Türkmence çeviri ekipleriyle taleplerinizi karşılıyoruz. Masaüstü yayıncılık kontrolleri de dahil olmak üzere kalite denetim süreçlerinden geçen sonuçları müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kurumsal müşterilerimizin dil hizmetlerinde daha hızlı sonuçlar sunabilmek için terim bankaları oluşturup yönetimini sağlıyoruz.

İş tecrübesine sahip tercümanlar

Titiz kalite kontrol süreçleri

Kolay takip edilebilir proje süreci

Tüm formatlarla uyumlu entegrasyonlar

Enerji sektörü özelinde tercüme hizmeti

Türkmence tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Türkmence dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE