Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Sözlü Tercüme » Telefonda Tercüme

Telefonda Tercüme Hizmetleriyle Acil Çeviri

Acil ardıl tercümeye mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Tüm dillerde uygun fiyatlı telefonda tercüme çözümlerimizi keşfedin!

EDU Çeviri ayrıcalıklarıyla profesyonel telefonda tercüme hizmetlerinden yararlanmak için şimdi ücretsiz teklif isteyin, size özel kampanyalı fiyatlardan sözlü çeviri yaptırın!

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Profesyonel telefonda tercüme hizmeti nedir?

Telefonda çeviri, tercümanın görüntülü ya da görüntüsüz haberleşme teknolojileri ve özel yazılımlar aracılığıyla konuşmacılar arasında iletişimi sağladığı ardıl tercüme türüdür. Konuşmacılar farklı ülkelerde bulunuyorsa ya da herhangi bir durumda acil olarak tercümeye ihtiyaç duyuluyorsa telefonda tercüme hizmeti pratik ve düşük maliyetli bir yöntemdir.

Telefonda tercüme hizmetinde konuşmacılar telefonda konuşurken anında çeviri yapılmasına imkan veren ve otomatik çeviri sunan sistemler olsa da özellikle hassas konularda güvenilir bir iletişim için tercüme hizmetinin profesyonel tercümanlar tarafından verilmesi ayrıca önemlidir.

Telefonda tercüme nedir?
Telefon üzerinden tercüme hizmeti

Telefonda tercüme yapacak dil uzmanlarının hedef ve kaynak dile üstün hakimiyeti önemlidir. Telefonda tercümede beden dili, konuşmacının jest ve mimikleri gibi birtakım yüz yüze iletişim unsurları eksik kalabilir. Bu gibi durumlarda tercümanın son derece dikkatli biçimde aradaki iletişimi sağlayabilmesi için üstün iletişim becerilerine sahip olması gereklidir.

EDU Çeviri’de profesyonel telefonda çeviri hizmetlerimizde tüm dillerden eğitimli +500 sözlü tercüman ile hizmet veriyoruz. Sektörünüzde tecrübeli dil uzmanlarından acil telefonda tercüme hizmeti almak için bize ulaşın!

Telefonda tercümede dikkat edilmesi gerekenler

Telefonda tercümenin avantajları nelerdir?

Telefonda tercüme tercüman ve konuşmacılar arasında fiziksel sınırları ortadan kaldırır.

Telefonda tercüme, simultane ve ardıl gibi diğer tercüme türlerinden daha uygun fiyatlı bir uygulamadır.

Tercümanın seyahat etme sürecini ve konaklama gerekliliğini ortadan kaldırır.

Acil tercümeye ihtiyaç duyulduğunda hızlıca çözüm alınabilir ve anlık iletişim sağlanır.

Telefonda tercüme maliyeti dakika üzerinden hesaplanmaktadır.

Yurt dışı bağlantılı iş süreçlerinde pratik ve düşük maliyetlidir.

Profesyonel telefonda tercüme çözümlerimizde dilediğiniz dil çiftinde dakika ücretlerini öğrenmek için bize ulaşın!

Telefonda tercümenin kullanım alanları nelerdir?

Hastane işlemleri
Göçmenlik işlemleri
Devlet kurumları
İş toplantıları
Acil yardım hatları

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE