Ana sayfa » Diller » Bulgarca Tercüme

Profesyonel Bulgarca Tercüme Hizmeti

Bulgaristan Avrupa Birliğinin kara yoluyla Asya’ya bağlantısını sağlayan stratejik öneme sahip bir ülkedir. Lojistik firmalarının duraklarından biri olan Bulgaristan topraklarında Bulgarca ve İngilizce noter onaylı tercüme talepleri oldukça yaygındır.

EDU Çeviri olarak Bulgarca dilinden onlarca dile yazılı, sözlü, noter onaylı Bulgarca tercüme işlemlerinin yanı sıra pazarlama odaklı yerelleştirme hizmetleri de sunuyoruz.

Kalite kontrol çözümlerimiz kapsamında redaksiyon, düzelti, post-edit, proofreading, kalite değerlendirme gibi çalışmalarla Bulgarca çevirilerinizi yüksek kalitede teslim ediyoruz.

Göçmenlik Hizmetleri Tercümesi

Belge, edebi, teknik, noter onaylı, e-posta, medikal gibi yazılı tercümelerin yanı sıra göçmenlik başvurularında kullanılacak belgelerin tercümesini gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz bu projelerde noter onaylı ya da yeminli Bulgarca çeviri prosedürleri de uyguluyoruz.

Sözlü Tercüme

Bulgarca-İngilizce, Türkçe-Bulgarca tercüme gibi onlarca dil çiftinde sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz. Uluslararası organizasyonlardaki deneyimimiz sayesinde sözlü iletişimin kusursuz bir biçimde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Ardıl, simultane, fısıltı gibi sözlü Bulgarca tercüme hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Masaüstü Yayıncılık Hizmetleri

Masaüstü yayıncılık için özel oluşturulan bu hizmet kapsamında yapılan tasarımlar üzerinden Bulgarca tercüme imkanı sunuyoruz. DTP, OCR ve baskı çözümleri ve masaüstü yayıncılık hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bulgarca İçin Sektör Uzmanlıkları

Sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlarla çalışmak ister misiniz? 

EDU Çeviri olarak Bulgarca dilinde kurumsal müşterilerimiz için sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlarla çalışıyoruz. Otomotiv, gıda, ithalat-ihracat, hukuk, enerji, lojistik tercümesi gibi alanlarda uzman tercümanlarla çalışmak ve yüksek standartlarda Bulgarca çeviri hizmeti almak istiyorsanız bize hemen ulaşın.

Sektör uzmanlıklarına göre Bulgarca tercüme
Dijital dünya

Dijital pazarlama ile kitlelere ulaşmak ister misiniz?

Yaratıcı çeviri, içerik üretimi, uluslararası SEO gibi çalışmalar ile Bulgaristan ya da dilediğiniz bir ülkede faaliyet göstermeniz mümkün.

Bilgi

Terim bankası oluşturmaya mı ihtiyacınız var?

Terim bankası oluşturma ve yönetimi hizmetlerimizle müşterilerimizin tercüme süreçlerinde hızlı ve tutarlı çeviriler teslim almasını amaçlıyoruz.

Gizlilik

Gizlilik ve güvenlik sizin için kaçıncı planda?

Katı gizlilik ve güvenlik prosedürlerini siz müşterilerimiz için oluşturduk. Bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve dilediğinizde silinir.

Akademik danışmanlık

Devam eden projeniz hakkında bilgi almak ister misiniz?

Müşteri portalı gibi sitemler ile ortaklarımızın projeleri hakkında bilgi alabilmelerini kolaylaştırdık.

Bulgarca Yerelleştirme Hizmetleriyle Dünyaya Açılın!

Dilediğiniz pazarlarda faaliyete geçebilmek artık çok kolay!

Web siteleri, video oyunları, yazılımlar gibi çeşitli projeler için yerelleştirme çözümleri sunuyoruz. Bulgarcadan İngilizceye ve diğer birçok dile sunduğumuz yerelleştirme hizmetlerimizle dilediğiniz hedef pazarda faaliyet gösterebilirsiniz. Web sitesi yerelleştirmesi gibi projelerde arama motorlarına uyumlu çözümler sunarak kısa sürede yatırım getirisi  sağlıyoruz.

Web sitesi

Dijital pazarlama

Yazılım

E-ticaret

Video oyunları

Mobil uygulama

Birçok farklı türde Bulgarca yerelleştirme

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Bulgarca tercüme teklifi almak için formu doldurmanız yeterli!

İbranice çevirileriniz için en iyi teklifi alın

Merak ettiğiniz tüm detaylar için danışmanlık talep edebilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE