Ana sayfa » Diller » Sırpça Tercüme

Sırpça Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Balkanlarda yaygın olarak konuşulan Sırpça, Sırbistan’da, Kosova’da ve Bosna-Hersek’te resmi dil statüsündedir. Aynı zamanda Hırvatistan, Macaristan, Karadağ gibi ülkelerde önemli sayıda konuşmacı bulunmaktadır. Sırpça, Kiril alfabesi ve Latin alfabesi ile yazıya aktarılan ender dillerden biridir. Bu yüzden çeviri taleplerinin amacı ve hedef kitlesi oldukça önem taşır.

Sırpça-İngilizce, Türkçe-Sırpça çeviri gibi dil çiftlerinde tercüme taleplerinizi karşılıyoruz. Her projeye özel olarak görevlendirilen uzman tercümanların yanı sıra yerel editörlerin çalışmalarıyla da yüksek kalite standartlarında sonuçlara ulaşıyoruz. Sırpça tercüme talepleriniz için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Yazılı tüm dosyaların çevirisinde, medikal, teknik, hukuki, akademik, ticari, edebi gibi alanlarda deneyimli tercümanlardan kurulu ekiplerle hizmet veriyoruz. Sırpça noter onaylı tercüme hizmetleri için bize ulaşın.

Sözlü Tercüme

Ana dili Sırpça olan konuşmacıların, misafirlerin yer aldığı organizasyonlarda en yeni simultane çeviri ekipmanlarıyla katılım sağlıyoruz. Ardıl, simultane, fısıltı ve telefonda Sırpça çeviri gibi sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Post-Edit

En yeni teknolojilerin takibini sağlayarak dil hizmetlerinde düşük maliyetli ve hızlı sonuç veren çözümler sunuyoruz. Sırpça post-edit çalışmalar hakkında dilediğiniz zaman bilgi alın.

Sırpça Tercüme Hizmetinde Talep Edilen Yazı Sisteminde Hizmet Sunuyoruz

Sırbistan iki farklı yazı sisteminin de aktif bir şekilde kullanıldığı ender ülkelerden biridir. Yapılan anketlerde Latin ve Kiril alfabelerini tercih etme oranlarında neredeyse yarı yarıyadır. Bu yüzden Sırpça tercüme taleplerinin amacı büyük önem taşır.

Resmi yazışmalar, evraklar, belgeler, göçmenlik başvuruları gibi işlemlerde Kiril alfabesi kullanılmalıdır. Fakat medya, edebiyat, ticari, sosyal medya ve bazı mesleki alanlarda Latin alfabesi yaygın olarak kullanılmaktadır. EDU Çeviri’de her iki yazım sisteminde de sonuçlara ulaşıyoruz. Dilerseniz Latin veya Kiril alfabesinde masaüstü yayıncılık kontrolleri, kalite değerlendirme gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Tecrübeli Özbekçe tercüme hizmeti
Maliyet

Çeviri masraflarını düşürmek mi istiyorsunuz?

Post-edit hizmeti satın alarak güvenilir sonuçlara %50 daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

güvence

Dil hizmetlerinde güvenceye mi ihtiyacınız var?

100.000$ tercüme sigortası sağlayarak sunduğumuz dil hizmetlerin her zaman arkasındayız.

Gizlilik

Gizlilik ve güvenlik sizin için ne kadar önemli?

Bizim önceliklerimizden olan gizlilik ve güvenlik konusunda sıkı teknik önlemler ve katı prosedürlere sahibiz.

SEO

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Sırpça içerik üretimi, uluslararası SEO, yaratıcı çeviri gibi hizmetler ile standart tercümelerden daha fazlasına sahip olun.

Turizm Sektöründe Sırpça Çeviri Hizmetleri

Turizm sektörünün tercüme ihtiyaçlarında sektörü bilen, eğitimli ekiplerle hizmet veriyoruz. Sektör odaklı hizmetlerimizde sektörel uzmanlık sahibi dil uzmanları ile çalışıyoruz. Böylelikle her zaman sizi anlayan, iş akışını bilen ve hedef kitleyi tanıyan ekiplerle çalışma fırsatına sahip olursunuz.

Turizm şirketleri bütçelerinin %61’ini dijital pazarlamaya ayırıyor. Hedef kitlenizin dilinde dijital pazarlama imkanı sunuyoruz. Mobil uygulamalar, web siteleri, yazılımlar, arama motoru reklamları hedef kitlenizin dilinde yerelleştirilmiş şekilde sunulduğunda daha az yatırım riski ve daha yüksek başarı ihtimaline ulaşıyorsunuz.

Turizm sektörüne hakim tercümanlar

Dilediğiniz ülke pazarına açılma şansı

Uygun fiyatlarla marka konumlandırma

Yatırım getiri sağlayan çözümler

Turizm sektörü için özel çeviri

Sırpça tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Sırpça dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE