Ana sayfa » Diller » Azerice Tercüme

Profesyonel Azerice Tercüme Bürosu

Son yıllarda turizm ve inşaat alanında önemli adımlar atan Azerbaycan dünyaya açılmaya devam ediyor. Avrupa ve Asya ülkelerinin yanı sıra dünyanın diğer bölgeleriyle de ticari faaliyetlerin aktif şekilde sürdürüldüğü Azerbaycan pazarına yönelik Azerice tercüme ihtiyacı her geçen gün artıyor.

Azerice ile Türkçe her ne kadar birbirine yakın diller olsa da yazım dilindeki farklılıklar nedeniyle Azerice çeviri desteği her zaman hissedilmektedir. Özellikle resmi belge ve yazışmalarda Azerice dil kurallarına hakim profesyonel tercüman ve editörlerle çalışmak çeviride kaliteyi arttıran önemli bir unsurdur.

Azerice tercüme ve yerelleştirme ihtiyaçlarınız için deneyimli çevirmen ve editör ekibimizle hizmetinizdeyiz! Ücretsiz teklif almak için bizimle hemen iletişime geçin!

Yazılı Tercüme

Yazılı Azerice tercüme ekiplerimizle çeviri taleplerini uzmanlık alanına göre değerlendiriyoruz ve projeleriniz için en doğru tercümanları görevlendiriyoruz. Yazılı tercüme kapsamında belge, medikal, teknik, hukuki, ticari, noter onaylı, e-posta, akademik ya da göçmenlik hizmetleriyle ilgili dokümanlarınızın çevirisi için bize güvenebilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Azerice çeviri hizmetlerimizle misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Sahip olduğumuz sözlü tercüme deneyimi sayesinde toplantı, seminer, konferans, sempozyum gibi çok dilli iletişime ihtiyaç duyulan onlarca etkinlikte başarıyla hizmet veriyoruz.

Multimedya Hizmetleri

Altyazı, dublaj, deşifre, video ve görsel içerik yerelleştirme gibi multimedyanın temelini oluşturan alanlarda uzmanlarla çalışmak ister misiniz? Multimedya ekibimizin kullandığı en yeni teknolojiler sayesinde Azerice dilinde ihtiyaçlarınıza karşılık veriyoruz. Azerice multimedya hizmetlerimiz hakkında dilediğiniz zaman bilgi talep edebilirsiniz.

Azerice Web Sitesi Yerelleştirme

Web sitesi yerelleştirmesinde SEO odaklı çalışmalar da yürüttüğümüzü biliyor musunuz?

Arama motorlarından sonuç alabilmek için Azerice web sitesi yerelleştirme ekiplerimizle meta açıklamalar, sayfa başlıkları, görsel başlıkları, görsel altyazılar, dil kodları gibi onlarca bileşenin yerelleştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Fransızca internet sitesi yerelleştirme hizmeti
Uzman ekip

Alanında lider firmalara hizmet veren uzman tercümanlarla çalışmak ister misiniz?

Asus, IKEA, Chanel gibi sektörlerinde lider kuruluşlar EDU Çeviri'nin yüksek standartlarına güveniyor.

kalite

Yüksek standartlarda tercüme hizmeti almaya hazır mısınız?

EDU Çeviri, hizmet kalitesi ISO 9001 ve ISO 17100 belgeleriyle kanıtlanmış bir tercüme bürosudur.

Hız

Çeviride hız sizin için ne kadar önemli?

Zaman kısıtlaması olan müşterilerimize post-edit hizmetimizle kısa sürede yüksek kaliteli çeviri sağlıyoruz.

Noter tercüman

Size özel uzman tercüme ekipleriyle çalışmak ister misiniz?

Proje koordinatörü, tercüman ve editörlerden oluşan ekibiniz yüksek standartlarda tercüme kalitesi sunuyor.

Azerice Multimedya Hizmetleri

Görsel ya da işitsel tüm multimedya dosya formatları üzerinde çalışabilecek altyapıya sahibiz. 

Dil hizmetlerinde müşterimizin tüm ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek için çalışıyoruz. Yaygın olarak kullanılan tüm dosya formatlarında çalışarak müşterilerimize multimedya dosyalarını diledikleri formatta teslim ediyoruz.

Altyazı

Görsel Yerelleştirme

Deşifre

Dublaj

Multimedya hizmetleri için Azerice çeviri

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Azerice ve onlarca dil için form doldurun, size ulaşalım!

Azerice çeviri için en uygun fiyat teklifini alın

Azerice çeviri süreçlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE