Ana sayfa » Diller » Azerice

Profesyonel Azerice Tercüme Bürosu

Son yıllarda turizm ve inşaat alanında önemli adımlar atan Azerbaycan dünyaya açılmaya devam ediyor. Avrupa, Asya ve dünyanın çeşitli bölgelerine ticaretin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi ve misafirlerin en iyi şekilde konaklayabilmesi için profesyonel Azerice tercümelere ihtiyaç duyuluyor.

Azerice her ne kadar Türkçe ile sözlü olarak anlaşılabilir bir dil olsa da yazım dilinde iki dilin farklılıkları göze çarpmaktadır. Özellikle resmi belge ve yazışmalarda Azerice dil kurallarını iyi şekilde bilen tercümanlar ve editörler ile çalışmak projelerde kaliteyi arttıran önemli bir unsurdur.

Uluslararası tercüme hizmetlerinde eğitimli yerel tercümanlardan oluşan ekiplerimizle sizleri Azerice dilinde yüksek kaliteli sonuçlarla tanışmaya davet ediyoruz.

Yazılı Tercüme

Azerice profesyonel yazılı tercüme ekiplerimizle dosyaları türüne göre ele alarak en doğru tercümanları projelerde görevlendiriyoruz. Yazılı tercüme kapsamında belge, medikal, teknik, hukuki, ticari, noter onaylı, e-posta, akademik ya da göçmenlik hizmetleri ile ilgili dokümanların çevirilerini gerçekleştiriyoruz.

Sözlü Tercüme

Azerice sözlü tercüme hizmetleri sayesinde misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Sahip olduğumuz sözlü tercüme deneyimi ile EDU Çeviri olarak onlarca toplantı, seminer, konferans, sempozyum, video konferans gibi çoklu dilli iletişimin bulunduğu platformlarda başarı ile hizmet veriyoruz.

Multimedya Hizmetleri

Altyazı, dublaj, deşifre, video içerikler ve görsel yerelleştirme gibi multimedyanın temelini oluşturan alanlarda uzmanlarla çalışmak ister misiniz? Multimedya ekibimiz kullandığı en yeni teknolojiler sayesinde Azerice dilinde ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor. Azerice multimedya hizmetler hakkında dilediğiniz zaman bilgi talep edebilirsiniz.

Azerice Web Sitesi Yerelleştirme

Web sitesi yerelleştirme çalışmalarında kaç farklı bileşenin tercüme edildiğini biliyor musunuz?

Arama motorlarından sonuç alabilmek için Arnavutça web sitesi yerelleştirme ekiplerimizle meta açıklamalar, sayfa başlıkları, görsel başlıkları, görsel altyazılar, dil kodları gibi onlarca bileşenin yerelleştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Alanlarında lider firmaların tercih ettiğin tercümanlar ile çalışmak ister misiniz?

Asus, IKEA, Chanel gibi sektörlerinde lider kuruluşlar EDU Çeviri'nin yüksek standartlarına güveniyor.

Yüksek standartlarda tercüme hizmeti almaya hazır mısınız?

EDU Çeviri, ISO 9001 ve ISO 17100 belgelerine sahip kalitesi kanıtlanmış uluslararası ortaklıklara sahip bir tercüme bürosudur.

Çeviride hız sizin için ne kadar önemli?

Post-edit gibi çalışmalar sayesinde kısa sürede yüksek kaliteli sonuçları zamanı değerli olan müşterilerimize sunuyoruz.

Size özel uzman tercüme ekipleriyle çalışmak ister misiniz?

Proje koordinatörü, tercüman ve editörlerden oluşan ekibiniz yüksek standartlarda tercüme kalitesi sunuyor.

Azerice Multimedya Hizmetleri

Görsel ya da işitsel tüm multimedya dosya formatları üzerinde çalışabilecek altyapıya sahibiz. 

Dil hizmetlerinde müşterimizin tüm ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek için çalışıyoruz. Elinizdeki dosyanın formatı ne olursa olsun üzerinde çalışarak istediğiniz dosya formatı şeklinde sunuyoruz.

Altyazı

Görsel Yerelleştirme

Deşifre

Dublaj

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Azerice ve onlarca dil için form doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Azerice çeviri, proje ve süreç hakkında  bilgi almak hem kolay hem de ücretsiz.