Ana sayfa » Diller » Katalanca Tercüme

Katalanca Profesyonel Tercüme ve Post-Edit Hizmetleri

İspanya’nın Katalan bölgelerinde ve Andorra da resmi dil olan Katalanca, 4 milyonu aşkın kullanıcıya sahip bir dildir. İspanyolca ve Portekizce ile benzerlikleri bulunan Katalanca, Fransa, İspanya ve İtalya’da konuşulan Oksitanca dili ile oldukça yakındır.

Katalanca çeviri hizmetlerimiz ve kalite kontrol çalışmaları ile yüksek standartlarda sonuçlar sunuyoruz. Ayrıca maliyeti düşük ve hızlı sonuç alabilme imkanı sunan post-edit çalışmaları da yürütüyoruz.

Eğitim, finans, turizm, enerji, denizcilik, medya, pazarlama gibi sektörlerde uzmanlaşmış tercümanlar ile de Katalanca tercüme faaliyetleri yürütüyoruz. Daha fazla bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Yazışma, sözleşme, belge, sigorta, diploma, akademik makale gibi onlarca yazılı metnin tercümesini, alanlarında uzman tercümanlar tarafından gerçekleştiriyoruz. Böylelikle yüksek doğruluk oranlı sonuçlara ulaşıyoruz. Yazılı tercümeler kapsamında noter onaylı Katalanca çeviri çözümleri sunuyoruz.

Sözlü Tercüme

Katalanca konuşan ortaklarınızla kesintisiz iletişim kurmak ister misiniz? Sözlü tercüme departmanımızda konferanslar, sempozyumlar, toplantılar, telefon görüşmeleri, basın toplantıları, video konferans görüşmeleri gibi çoklu dilli organizasyonlarda sözlü Katalanca tercüme ve ekipman kiralama hizmetleri sunuyoruz.

Post-Edit

Post-edit, proofreading, redaksiyon ve düzelti gibi çözümler sayesinde ulaştığımız sonuçların kalitesinden emin oluyoruz. Aynı zamanda makine çevirisi gibi hızlı çözümlerin profesyonel tercüme süreçlerine adaptasyonunu sağlıyoruz. Post-edit çalışmalarında hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Turizm & Otelcilik Katalanca Tercüme Hizmetleri

Turizm & Otelcilik sektöründe deneyimli tercümanlar ile çalışmak ister misiniz?  

EDU Çeviri’de her sektöre göre profesyonel çözüm mevcut! Geniş tercüman altyapımız Katalanca dilinde turizm & otelcilik sektörünün çalışma alanlarında deneyim kazanmış tercümanları kapsıyor. Barselona gibi şehirlerde turizm faaliyeti gösteren işletmelerin pazarlama, finans, şirketler arası ve kurum içi iletişim gibi süreçlerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Katalanca turizm ve otelcilik tercümesi
E-ticaret SEO

Dijital pazarlama ile kitlelere ulaşmak ister misiniz?

Yenilikçi çözümler ile ön plana çıkan Edu Çeviri, Katalanca dilinde uluslararası SEO, içerik üretimi, yaratıcı çeviri gibi hizmetler sunuyor.

Akademik danışmanlık

Tercüme süreçleri hakkında bilgi almak ister misiniz?

Devam eden projeniz hakkında aşama aşama bilgi alabilmeniz için müşteri portalı sistemini geliştirdik.

Diller

Sürekli yenilenmesi gereken çoklu dilli projeleriniz mi var?

Çeviri belleği ve terim bakası oluşturup yönetimlerini sağlayarak her yeni projede hızlı ve güvenilir adımlar atmanızı sağlıyoruz.

kalite

Bir tercüme bürosuna nasıl güvenebilirsiniz?

EDU Çeviri uluslararası ortaklıkları bulunan, ISO 9001 ve ISO 17100 belgeleri ile kalitesi kanıtlanmış bir tercüme bürosudur.

Katalanca Yerelleştirme Hizmetleri ile Dilediğiniz Pazara Açılın!

Yerelleştirme hizmetleri ile dilediğiniz pazarda etkili olmaya başlayabilirsiniz!

Web sitesi, yazılım, mobil uygulamalar gibi projeler normal tercüme prosedürlerinden oldukça farklıdır. Katalanca yerelleştirme uzmanlarımız tarafından yürütülen yerelleştirme projeleriyle istediğiniz hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Web sitesi

Dijital pazarlama

Yazılım

E-ticaret

Video oyunları

Mobil uygulama

Sektörler

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Rekabetçi Katalanca tercüme hizmetleri için formu doldurun, sizi arayalım!

Ücretsiz Japonca tercüme teklifi alın

Projeniz hakkında tüm merak ettiklerinizi bize danışın. Üstelik ücretsiz!

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE