Ana sayfa » Diller » Ukraynaca Tercüme

Ukraynaca Profesyonel Tercüme ve Post-Edit Hizmetleri

Doğu Slav dillerinden olan Ukraynaca 40 milyon kişi tarafından konuşulduğu tahmin edilmektedir. Kiril alfabesiyle yazıya aktarılan dil, kuzey grubu, güneydoğu grubu, güneybatı grubu olarak üç ana lehçe altında toplamda 18’den fazla lehçeye sahiptir. Ukrayna nüfusunun %77’si Ukraynaca konuşmaktadır.

EDU Çeviri’de farklı sektörlerde uzman tercümanlarla Ukraynaca çeviri hizmetleri sunuyoruz. Ukraynaca – İngilizce, Türkçe – Ukraynaca tercüme gibi onlarca dil çifti için profesyonel dil hizmeti taleplerinizi karşılıyoruz. Noter onaylı veya yeminli tercümelerin yanı sıra post-edit gibi hızlı sonuçlara ulaşmamızı sağlayan çalışmalar da yürütüyoruz.

Yazılı Tercüme

Ukraynaca dilinde medikal, akademik, ticari, teknik gibi alanlarda uzmanlaşmış tercümanlarla hizmet sunuyoruz. Size özel çeviri ekipleri Ukraynaca noter onaylı tercüme taleplerinizi de karşılamaktadır.

Sözlü Tercüme

Sözlü tercümeler için profesyoneller ile çalışın! Birçok dilde konuşmacının bulunduğu uluslararası organizasyonlarda yer aldık. Ukraynaca tercüme çözümleri için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Post-Edit

Daha düşük maliyetle kaliteli Ukraynaca çeviri hizmeti mi almak istiyorsunuz? O zaman makine çevirisinin ardından uygulanan post-edit tam size göre! Yerel editörlerimizle yüksek hızda güvenilir sonuçlar sunuyoruz.

Ukraynaca Yerelleştirme Hizmetleri

Yerelleştirme ile müşterilerinizin ana dilinde iletişim imkanı sunabilir eşsiz kullanıcı deneyimi yaşamalarını sağlayabilirsiniz. Yerelleştirme uzmanları çevirilerin platforma adaptasyonunu sağlar. Müşterilerinize ulaştığını tüm platformlara entegre çalışmalarla dilediğiniz pazarlarda faaliyet gösterebilirsiniz.

Web sitesi, mobil uygulama, e-ticaret, oyun, dijital pazarlama içerikleri ve yazılımlar için Ukraynaca yerelleştirme hizmeti sunuyoruz. ISO 9001 ve ISO 17100 kalite sertifikalarına sahip olan tercüme büromuzdan dilediğiniz zaman bilgi talep edebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Good For Your Mood
Noter

Noter onaylı tercüme!

Göçmenlik başvuruları gibi işlemlerde kullanılacak dosyalarda Ukraynaca noter onaylı tercüme hizmeti sunuyoruz.

Güvence

Dil hizmetlerinde güvence!

Edu Çeviri’de sunduğumuz çözümlerde kalite güvencesi olarak Ukraynaca dilinde 100.000$ çeviri sigortası sağlıyoruz.

Kalite ölçme

Kalitesi kanıtlanmış sonuçlara ulaşın!

Sıkı kalite kontrol süreçlerine sahibiz. DTP kontrolü de dahil 4 aşamalı kontrol süreçlerinden sonuçları ulaştırıyoruz.

Elektronik tutarlılık

Dilediğiniz şekilde dosya teslimatı!

Ukraynaca dilinde dosyanızı .pdf, .mp3, .doc, .mov, .avi, .psd .pptx gibi onlarca farklı uzantıda teslim ediyoruz.

Ukraynaca Turizm Sektörü Tercüme Hizmetleri

Ukraynaca dilinde turizm sektörünün ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunuyoruz. Turizm alanında iş tecrübesine sahip eğitimli çeviri ekiplerimiz yüksek kalite standartlarında sonuçlara ulaşmamızı sağlıyor.

Oteller, havayolu firmaları, konaklama siteleri, sigorta şirketleri için yeni bir dilde profesyonel çevirinin ne kadar önemli oluğunu biliyoruz. Taşıma, seyahat hizmetleri, konaklama, rekreasyon, yiyecek ve içecek gibi sektörün temel çalışma alanlarında tüm Ukraynaca çeviri talepleri için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

İş tecrübesine sahip tercümanlar

Müşteri paneli ile kolay proje takibi

Titiz kalite kontrol süreçleri

Tüm formatlarla uyumlu entegrasyonlar

Turizm sektörü için özel çeviri

Ukraynaca tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Ukraynaca dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE