Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Sözlü Tercüme » Fısıltı Tercüme

Fısıltı çevirisi hizmetlerinde profesyonellik

Fısıltı çevirisi hizmetlerimiz sayesinde yabancı misafirlerinizin kusursuz iletişimini sağlıyoruz! Farklı sektörlerde uzman ve eğitimli sözlü tercümanlarımızdan uygun fiyatlara fısıltı tercüme hizmeti almak ister misiniz?

EDU Çeviri ayrıcalıklarıyla tüm dillerde fısıltı tercüme hizmetleri kaliteli ve hesaplı! Şimdi ücretsiz teklif alın, size en uygun tercümanı görevlendirelim.

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Fısıltı tercüme nedir?

Fısıltı tercüme bir sözlü tercüme uygulamasıdır. Konuşmacı ile dinleyiciler arasında eş zamanlı olarak gerçekleşen simultane tercüme türünün bir alt kategorisi olan fısıltı çeviri, daha küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilir.

En fazla 2 kişinin tercümeye ihtiyaç duyduğu iş toplantıları, eğitim etkinlikleri, siyasi toplantılar gibi etkinliklerde fısıltı çeviri yöntemi daha çok tercih edilir. Tercüman, dinleyicilerin yanına oturarak gruptaki diğer konuşmacıları rahatsız etmeyecek kadar kısık bir sesle, yaklaşık 1 saat boyunca eş zamanlı tercüme yapar.

EDU Çeviri güvencesiyle ücretsiz profesyonel fısıltı tercüme teklifinizi şimdi alın!

Fısıltı tercümenin avantajları nelerdir?

Fısıltı çeviri herhangi bir ekipman, kapalı ortam ve teknik imkanlar gerektirmez.

Katılımcı sayısı düşük organizasyonlarda ideal bir simultane tercüme türüdür.

Tercümeye ihtiyaç duyan 1 ya da 2 kişi için uygun bir çözümdür.

Simultane tercümeden daha maliyetsiz bir uygulamadır.

Kısa süreli toplantı ve etkinliklerde tercih edebilirsiniz.

Birebir iletişim sağlaması sebebiyle güven sağlar.

+ 500 konferans çevirmeni

EDU Çeviri olarak sözlü tercüme eğitimi almış profesyonel dil uzmanları ile çalışıyoruz.

Güvenilir ve kaliteli hizmet

Profesyonellik ve üstün kalite anlayışı ile güvenilir tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Profesyonel tercüme bürosu

Tercümeye ihtiyaç duyduğunuz her alanda profesyonel dil çözümleri sağlıyoruz.

Profesyonel fısıltı tercüme

EDU Çeviri’de profesyonel sözlü tercüme hizmetlerimizi tüm dünya dillerinde ve farklı uzmanlık alanlarında tecrübeli 500’ü aşkın sertifikalı konferans çevirmenimiz aracılığıyla sunuyoruz. Fısıltı tercümesine ihtiyaç duyduğunuz her türlü etkinliğinizde bize ulaşarak profesyonel ve kaliteli fısıltı çeviri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sahip olduğumuz kalite sertifikaları ve müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile sunduğumuz tercüme hizmetlerimizle tercüme sektörünün lider firmaları arasındayız. Hizmet almak istediğiniz tüm tercüme çözümleri hakkında tüm soru işaretleriniz için ücretsiz danışmanlık talep edebilirsiniz.

Profesyonel fısıltı tercüme

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE