Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Masaüstü Yayıncılık » Baskı Hizmetleri

Baskı hizmetlerimizle tanışma fırsatını ve fiyatlarını kaçırmayın!

Masaüstü yayıncılık departmanımız ile profesyonel baskı çözümlerini avantajlı fiyatlarla sunuyoruz! Çok dilli tercüme projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz baskı çözümlerinde de yanınızdayız. Güvenilir ve kaliteli EDU Çeviri baskı hizmetlerinden yararlanmak için şimdi teklif alın.

Resmi evrak

Çevirinizin basılı formatta almak ister misiniz?

Baskı hizmetlerimiz kapsamında tercümenizi orijinal formatta tasarlayıp baskısını teslim ediyoruz.

maliyet

Baskı hizmetlerinde avantajlı bir çözüm ister misiniz?

Tasarım, baskı, depo & dağıtım gibi baskı hizmeti ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

Dijital dünya

Dilediğiniz ülkeye teslimat yaptığımızı biliyor muydunuz?

Basılı tüm belgelerinizi dünyanın her yerine uygun maliyetlerle ulaştırıyoruz.

Akademik danışmanlık

Dağıtıma çıkan kargonuzun nerede olduğunu bilmek ister misiniz?

Size özel 7 / 24 online takip sistemimiz ile kargonuzun hangi noktada olduğunu takip edebilirsiniz.

Profesyonel baskı hizmetleri

Masaüstü yayıncılık hizmetlerimiz kapsamında bu alanda eğitimli ve tecrübeli grafik tasarım uzmanlarımız ile tercüme projelerinizi dilediğiniz formatta teslim ediyoruz.

Basılı olarak bize ilettiğiniz her türlü dokumanı özel OCR uygulamalarımızla dijital ortama aktararak tercüme sürecine hazırlıyoruz.

Ardından tercümesi tamamlanan metinleri profesyonel grafik tasarım uzmanlarımız ile çok dilli olarak tasarlıyoruz.

Dört aşamalı kalite kontrol sürecinden geçen tercümelerinizi baskıya hazır hale getiriyor ve baskıdan sonra yeniden gözden geçirerek size hatasız teslim ediyoruz.

Tercüme projeleriniz dışında da her türlü baskı hizmetimizle yanınızdayız.

Profesyonel Baskı Hizmetleri

EDU Çeviri’nin profesyonel baskı hizmetlerinden avantajlı fiyatlara yararlanma fırsatını kaçırmayın!

Baskı hizmetlerinde neden EDU Çeviri?

Tecrübeli masaüstü yayıncılık profesyonellerimiz ile yüksek hacimli ve çok dilli tercüme projelerinizi orijinal formatlarda tasarlıyoruz ve dilerseniz baskısını alıyoruz. Bunların yanı sıra pazarlama ve promosyon gibi her türlü tanıtım faaliyetiniz için tasarım ve baskı çözümleri de sunuyoruz. Basılı formatta teslim edilmesini talep ettiğiniz tercüme veya diğer baskı ihtiyaçlarınız için dilediğiniz miktarda basılı belgeyi dilediğiniz zaman aralığında depolarımızda tutuyoruz. Bunun yanı sıra dağıtım hizmetlerimizle de dünyanın her yerine uygun maliyetlerle ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Böylece tüm baskı ihtiyaçlarınız için ayrı ayrı firmalar ve yüksek maliyetler ile uğraşmanıza gerek kalmıyor!

tasarım ve baskı çözümleri

Profesyonel masasüstü yayıncılık ve baskı çözümleri

Teknik dokumanlar, kılavuz ve katalog tasarım ve baskı çözümleri

Fatura, fiyat listesi ve ticari dokuman tasarım ve baskı çözümleri

Gazete, dergi, kitap tasarımı ve baskı hizmetleri

İlan, poster, afiş, broşür tasarım ve baskı hizmetleri

Kurumsal kimlik ve kartvizit tasarım ve baskı çözümleri

Basılı belgelerinizin depolarımızda güvenle saklanması

Dilediğiniz şehir ve ülkeye uygun dağıtım (kargo) hizmeti

EDU Çeviri ayrıcalıklarıyla sunduğumuz hizmetler

Dünya çapında alanlarında lider firma ve markalara kapsamlı dil ve iletişim çözümlerimizle hizmet veriyoruz. Sahip olduğumuz kalite sertifikaları ile müşteri memnuniyetini güvence altına alan sıfır hata yaklaşımımız sayesinde kalite odaklı çözümler sunuyoruz. Gizlilik anlayışımız ve güvenli altyapıya sahip bulut depolama sistemlerimiz ile kullandığımız tercüme araçları ve teknoloji altyapısı sayesinde tüm formatlarda ihtiyaçlarınıza çözüm getiriyoruz. Dünya genelinde tüm dillerde tecrübeli dil uzmanlarımız ile her sektöre uygun çözümler sunuyoruz.

tercüme araçları ve teknoloji altyapısı sayesinde tüm formatlarda ihtiyaçlarınıza çözüm

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE