Ana sayfa » Sektörler » Denizcilik Tercümesi

Denizcilik kanunu en kaliteli ve en uygun fiyata EDU Çeviri‘de çevriliyor!

Denizcilik terminolojisine hakim, profesyonel ve kaliteli çeviri hizmetlerimizden bütçenize en uygun paketi seçebilirsiniz! Tüm dillerde denizcilikte uzman çeviri çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Akademik danışmanlık

Hizmetlerimiz hakkında ücretsiz danışmanlık ister misiniz?

Çeviri, yerelleştirme, multimedya, dijital pazarlama hizmetlerimizi keşfetmek için bize ulaşın!

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Denizcilik tercümesi nedir?

Özel terminolojisi, kısaltmaları ile denizcilik tercümesi pek çok farklı disiplini bir araya getiren özel tercüme uzmanlığıdır. Elektrik – elektronik, teknik, mühendislik, lojistik ve ticaret gibi alanların kesişim noktası olmasının yanı sıra uluslararası denizcilik kanunlarına da hakimiyet gerektirir.

EDU Çeviri’de denizcilik tercümesinde profesyonel çevirmen, editör ve proje yöneticilerimizden oluşan en az 5 yıl sektör deneyimli ekiplerimizle en kaliteli ve profesyonel çeviri hizmetlerini en uygun fiyatlardan sunuyoruz.

Bu alanda Denizcilik Müsteşarlığı, Türk Loydu ve Rempec (The Regional Marine Pollution Emergency Response Centre) gibi müşterilerimiz için 2 milyon kelimenin üzerinde tercüme hizmeti sunduk.

Özel terminolojisi, kısaltmaları ile denizcilik tercümesi
Arkas logosu
Denizciilik müsteşarlığı logo
Türk Loydu İstanbul
MSC Gemi Acenteliği Logosu
Rempec

Denizcilik yeminli tercüme çözümlerimizden yararlanmak için teklif isteyin!

Profesyonel yeminli denizcilik çeviri türleri

Yeminli / noter onaylı denizcilik raporları ve sertifika tercümeleri

Tüv sertifikaları tercümesi, koli belgeleri sertifikası çevirisi, analiz raporu çevirisi, analiz sertifikası tercümesi, içerik öğeleri sertifika çevirisi, ekspertiz raporları tercümesi, gemi kalite sertifikası çevirisi, gemi ölçü raporları çevirisi, gemi kaza raporları tercümeleri.

Denizcilik belge tercümeleri

ATA karnesi tercümesi, CE belge tercümesi ATR belgesi çevirisi, gümrük belge tercümesi, dağıtım ve satış belgesi, sicil ve ruhsat tercümesi, konşimento çevirileri, manifesto tercümesi, tescil belgesi çevirisi, ISO belgeleri çevirisi, dağıtım ve satış belgesi çevirisi, gemi gözetim belge tercümesi.

Denizcilik kılavuz ve kitapçıkları çevirileri

Uydu, iletişim ve haberleşme cihazları kullanım kılavuzu tercümesi, teknik şartname ve kitapçık tercümesi, denizcilik teknik kılavuzlarının tercümesi, teknik şema çevirisi, denizcilik kitapları tercümesi, gemi kullanım kılavuzu çevirisi, gece görüş sistem tercümesi, makine kontrol sistem tercümesi, komuta kontrol sistemlerinin çevirisi, denizcilik iklimlendirme cihazları kullanım kılavuzu çevirisi.

Hızlı ve güvenilir denizcilik ticari belgelerinin tercümesi

Denizcilik fatura çevirisi, denizcilik sözleşme tercümeleri, denizcilik yazışmaları çevirisi, ihracat beyan onaylarının tercümesi, denizcilik gümrük beyanname çevirisi, denizcilik yazışmaları çevirileri.

Kaliteli ve uygun fiyatlı denizcilik tanıtım metinleri tercümesi

Denizcilik dergi ve gazete tercümesi, denizcilik broşürleri çevirisi, denizcilik haberleri tercümesi, web sitesi ve blog içerikleri tercümesi.

Denizcilik sektöründe tecrübeli kişilerden denizcilik tercümesi

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”