Ana sayfa » Diller » Urduca Tercüme

Profesyonel Urduca Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Pakistan ve Hindistan’da konuşulan Urduca 67 milyon insanın ana dilidir. Urduca, Farsça, Arapça ve İbranicede olduğu gibi sağdan sola yazılan dillerden olan Urdu alfabesi, Arap ve Fars alfabesinin bir modifikasyonu olarak görülmektedir.

Profesyonel Urduca tercüme ihtiyacınız mı var? EDU Çeviri’de rekabetçi fiyatlarla yazılı-sözlü Urduca dil hizmetleri sunuyoruz. Yüksek doğruluk oranlı sonuçlara ulaşmak için uzmanlık alanlarına sahip tercümanlar ve yerel editörler ile çalışıyoruz. Urduca noter onaylı tercümeden multimedya hizmetlere kadar tüm ihtiyaçlarınızda kalitesi kanıtlanmış sonuçları teslim ediyoruz.

Yazılı Tercüme

Edebi metinler, belgeler, diplomalar, yazışmalar, e-mailler gibi yazılı tüm dosyanızı bize gönderin. Sertifikalı dil uzmanlarımız medikal, teknik, ticari gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Sözlü Tercüme

Urduca konuşmacıların olduğu tüm organizasyonlarda hızlı bir şekilde organize olarak katılım sağlıyoruz. En yeni ekipmanların kurulumunu yaparak simultane Urduca tercüme hizmeti sunuyoruz.

Post-Edit

Dil hizmetlerinde hıza mı ihtiyacınız var? Post-edit çalışmalarıyla Urduca projenizi hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Düşük maliyetlerle denetlenmiş sonuçlar için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Urduca Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Tüm küresel e-ticaret trafiğinin %40’ı arama motorlarından gelmektedir. Hedeflenen pazarda yerel dili destekleyen web sitesiyle arama motorlarında görünür olabilirsiniz. Böylelikle hızlı yatırım getirisi ve dilediğiniz pazara açılma şansı elde edin.

Urduca web sitesi yerelleştirme hizmetlerinde arama motoru optimizasyonuna destek olan çalışmalar yürütüyoruz. Anahtar kelimelerin doğru olduğundan emin olmak için analizlerden faydalanıyoruz. Urduca web sitesi yerelleştirme taleplerinizde görsel altyazılar, meta açıklamaları, site haritaları, dil ve bölge kodları gibi bir web sitesinin tüm bileşenleri üzerinde çalışıyoruz.

Good For Your Mood
Maliyet

Çeviri masraflarını düşürmek mi istiyorsunuz?

Post-edit çalışmaları ve çeviri bellekleri masrafları önemli oranda düşüren hizmetlerin başında gelir.

güvence

Güvenceye mi ihtiyacınız var?

Urduca dilinde sunduğumuz tüm hizmetlerin güvencesi olarak 50.000$’lık çeviri sigortası sağlıyoruz.

Noter tercüman

Dosyanızın kontrol edilmesi mi gerekli?

Proofreading, redaksiyon ve düzelti, kalite değerlendirme, DTP kontrolü gibi çözümler sunuyoruz.

akademik danışmanlık

Proje takibi mi yapmak istiyorsunuz?

Müşteri portalını kullanarak Urduca projeniz hakkında kısa sürede dilediğiniz zaman bilgi alın.

Urduca Sektör Odaklı Dil Hizmetleri

EDU Çeviri proje koordinatörleri, tercümanların dil yeterliliğinin yanı sıra uzmanlık alanlarını da dikkate alarak görevlendirme yapar. Belirli sektörlerde uzmanlaşmış tercümanları belirleyerek en deneyimli oldukları alanlarda çalışmalarını sağlar.

Sektörel bakış açısı sayesinde Urduca çeviri hizmetlerinde yüksek kaliteli sonuçlara ulaştık. Havacılık, işletme & finans, gıda, enerji, üretim, bilgi teknolojileri & elektronik gibi alanlarda sektörel çeviri taleplerinizi karşılıyoruz. Yakaladığımız standartları koruyabilmek adına aynı ekiplerin sizin için çalışmasını sağlıyoruz.

İş akışına hakim tercümanlar

Sektörel eğitim almış çeviri ekibi

Sektörde iş deneyimine sahip editörler

Yüksek kalite standartlarında çeviri garantisi

Çeviri Sektörleri

Urduca çeviri teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Urduca dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE