Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Sözlü Tercüme » Simultane Sistem Kiralama

Bütçenize Uygun Simultane Sistem Kiralama Çözümleri

Simultane tercümeye ihtiyaç duyduğunuz tüm organizasyonlarınızda profesyonel simultane sistem kiralama çözümlerimizle yanınızdayız! Güvenilir hizmet ve teknik destek konusunda EDU Çeviri olarak yılların tecrübesiyle simultane ekipman kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

En uygun fiyatlardan ücretsiz simultane ekipman kiralama teklifi alma fırsatını kaçırmayın.

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Simultane sistem kiralamada deneyimli tercüme bürosu

Sorunsuz bir organizasyon süreci için dikkate alınması gereken pek çok detay vardır. Özellikle yabancı konuşmacıların katılacağı uluslararası organizasyonlarda simultane tercüme gibi özel ekipman ve teknik destek gerektiren bir hizmet alıyorsanız bu alanda tecrübeli bir firma ile çalışmalısınız.

EDU Çeviri olarak ulusal ve uluslararası kongre ve konferanslarda kullanılan simültane çeviri, sunum destek ürünleri ve hizmetlerinin kiralama ve satışı konusunda en yeni teknolojilere sahip profesyonel cihazlar ve deneyimli teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Simultane Sistem Kiralama

Simultane çeviri ve sistem kiralama hizmetlerimiz

Profesyonel Simültane tercüman temini

İnfoport Çeviri Sistemi

Değişik çözünürlüklerde ve Işık gücünde Data-Video Projeksiyon cihazları

Profesyonel Ses Düzeni

Video Konferans, Naklen Yayın

Video kamera çekimi, Betacam / Vhs

Team Board / Kiosk

Plazma TV

Keypad Oylama Sistemi

Profesyonel Ofis Malzemeleri

Multimedia Hizmetleri

Videocube / Maxicube

Slayt Projeksiyon Tepegöz cihazları

Işık düzeni

Dekor ve Podyum

Profesyonel fotoğraf çekimi

Simultane Çeviri Sistem Kiralamada Dikkat Edilecekler

Simultane çeviri sistemi ekipmanlarında kullanılan cihaz ve araçların sorunsuz çalışıyor olması, malzeme kalitesi ve sistemin kurulumunun uzman kişilerce yapılması son derece önemlidir. EDU Çeviri’den aldığınız sistem kiralama hizmetlerinde katılımcı sayınıza göre bütçenize en uygun simultane sistem kiralama paketini seçebilirsiniz. Teknik uzmanlarımız ile sistemin sorunsuz biçimde kurulumunu gerçekleştirerek sizlere kusursuz bir organizasyon deneyimi sunuyoruz.

Tüm dünya dillerinde 500’ü aşkın sertifikalı konferans tercümanlarımızla simultane tercüme hizmetlerimizin yanı sıra tamamlayıcı olarak ekipman kiralama çözümlerimizden de uygun fiyatlara faydalanın!

Simultane Tercüme Sistemi Kiralama

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE