Ana sayfa » Diller » Slovakça

Slovakça Profesyonel Tercüme ve Yerelleştirme Hizmetleri

Latin alfabesi ile yazıya aktarılan Slovakça, Batı Slav dillerindendir. 5.5 milyon konuşmacı Slovakya’nın yanı sıra Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Macaristan’da bu dili yaygın bir şekilde kullanmaktadır. Çekçe ve Slovakça lehçelerinin birçoğu karşılıklı anlaşılabilirdir. Karpatlardaki Macar yerleşimi, Macarcanın Slovakçadan birçok kelime ödünç almasını sağlamıştır.

Slovakça dilinde profesyonel tercümeye mi ihtiyacınız var? EDU Çeviri olarak geniş tercüman altyapımızı bu dilde yüksek kalite standartlarında çözümler sunmak için kullanıyoruz. Yerelleştirme, masaüstü yayıncılık, multimedya hizmetler, kalite kontrol ve yazılı-sözlü tercüme hizmetlerini uygun fiyatlarla almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Akademik makale, tez, sigorta, sağlık raporu, diploma, yazışma, finansal dokuman gibi tüm yazılı dosyaların tercüme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Slovakça yazılı çözümler için bize ulaşın.

Sözlü Tercüme

Telefon görüşmeleri, hastaneler, mahkemeler, konferanslar, geziler, toplantılar için Slovakça bilen tercümana mı ihtiyacınız var? Rekabetçi fiyatlarla sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Post-Edit

Güvenilir sonuçlara düşük maliyetlerle mi ulaşmak istiyorsunuz? O zaman makine çevirilerinin hızını editör denetimi ile birleştirdiğimiz post-edit çeviri hizmetleri tam size göre.

Slovakça Yazılım Yerelleştirme Hizmetleri

Uluslararası yazılım firmaları EDUÇeviri yerelleştirme ekibine güveniyor! Şimdi Slovakça dili için yazılım yerelleştirme hizmeti alabilirsiniz. Üstelik müşteri portalından projenizi dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Kullanıcıların %74’ü ana dillerinde kullanabildikleri yazılımları tercih ediyor. Siz de hedef kitleniz için yerelleştirilmiş yazılımlarla yatırımlarınızın karşılığını alabilirsiniz. Slovakça yazılım yerelleştirme hizmetinin yanı sıra web sitesi, mobil uygulama, dijital pazarlama içerik, e-ticaret yerelleştirme hizmetleri de sunuyoruz.

Yazılım Yerelleştirmesi

Global pazarlarda rekabet edin!

Dijital pazarlama içerik yerelleştirme çalışmaları, markanızı dilediğiniz ülkede rekabete hazır hale getirir.

Sertifikalı tercümanlara güvenin!

EDU Çeviri’de ATA gibi uluslararası kuruluşlardan sertifikalar almış tercümanlarla çalışıyoruz.

Kalitesi kanıtlanmış sonuçlara ulaşın!

DTP ve 4 aşamalı çeviri kontrolü sayesinde sunduğumuz hizmetlerde sürprize yer yok.

Tercüme hizmetlerinde risk almayın!

Sunduğumuz sonuçların arkasındayız. 100.000$ çeviri sigortası ile EDU Çeviri güvencesi altındasınız.

Slovakça Otomotiv Sektörü Tercüme Hizmetleri

Avrupa’nın en köklü endüstriyel faaliyetlerinden biri olan otomotiv sektörü, milyonlarca çalışan ve milyarlarca Euro yatırıma sahiptir. Aynı zamanda kıta ihracatının büyük bir bölümünü karşılamaktadır. Otomotiv endüstrisinde üretim, istihdam, pazarlama, ticaret, lojistik, AR-GE gibi çalışma alanlarının kusursuz bir şekilde işleyebilmesi çeviri hizmetlerinin kalitesine bağlıdır.

EDU Çeviri’de otomotiv sektörünün lider firmalarıyla iş birliği içerisindeyiz. Sektörü bilen, iş deneyimine sahip tercümanlardan kurulu ekiplerle taleplerinizi karşılıyoruz. Slovakça dilinde, finans, gıda, enerji, eğitim, ithalat ihracat, medya, perakende, telekomünikasyon gibi alanlar için de tercüme taleplerinizi karşılıyoruz.

Otomotiv sektörüne hakim tercümanlar

Dilediğiniz ülkede pazarlama

Uygun fiyatlarla marka konumlandırma

Yatırım getiri sağlayan çözümler

Slovakça tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Slovakça dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”