Ana sayfa » Diller » Slovakça Tercüme

Profesyonel Slovakça Tercüme

Latin alfabesi ile yazıya aktarılan Slovakça, Batı Slav dillerindendir. 5.5 milyon konuşmacı Slovakya’nın yanı sıra Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Macaristan’da bu dili yaygın bir şekilde kullanmaktadır. Çekçe ve Slovakça lehçelerinin birçoğu karşılıklı anlaşılabilirdir. Karpatlardaki Macar yerleşimi, Macarcanın Slovakçadan birçok kelime ödünç almasını sağlamıştır.

Profesyonel Slovakça tercüme ihtiyacınız mı var? EDU Çeviri olarak geniş tercüman altyapımızı bu dilde yüksek kalite standartlarında çözümler sunmak için kullanıyoruz. Yerelleştirme, masaüstü yayıncılık, multimedya hizmetler, kalite kontrol ve yazılı-sözlü tercüme hizmetlerini uygun fiyatlarla almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Akademik makale, tez, sigorta, sağlık raporu, diploma, yazışma, finansal dokuman gibi tüm yazılı dosyaların tercüme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Slovakça çeviri hizmetleri için bize ulaşın.

Sözlü Tercüme

Telefon görüşmeleri, hastaneler, mahkemeler, konferanslar, geziler, toplantılar için Slovakça bilen tercümana mı ihtiyacınız var? Rekabetçi fiyatlarla Slovakça tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Post-Edit

Güvenilir sonuçlara düşük maliyetlerle mi ulaşmak istiyorsunuz? O zaman makine çevirilerinin hızını editör denetimi ile birleştirdiğimiz post-edit çeviri hizmetleri tam size göre.

Slovakça Yazılım Yerelleştirme Hizmetleri

Uluslararası yazılım firmaları EDUÇeviri yerelleştirme ekibine güveniyor! Şimdi Slovakça dili için yazılım yerelleştirme hizmeti alabilirsiniz. Üstelik müşteri portalından projenizi dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Kullanıcıların %74’ü ana dillerinde kullanabildikleri yazılımları tercih ediyor. Siz de hedef kitleniz için yerelleştirilmiş yazılımlarla yatırımlarınızın karşılığını alabilirsiniz. Slovakça yazılım yerelleştirme hizmetinin yanı sıra web sitesi, mobil uygulama, dijital pazarlama içerik, e-ticaret yerelleştirme hizmetleri de sunuyoruz.

Yazılım yerelleştirmesi yapan kişi
Dijital dünya

Global pazarlarda rekabet edin!

Dijital pazarlama içerik yerelleştirme çalışmaları, markanızı dilediğiniz ülkede rekabete hazır hale getirir.

Noter tercüman

Sertifikalı tercümanlara güvenin!

EDU Çeviri’de ATA gibi uluslararası kuruluşlardan sertifikalar almış tercümanlarla çalışıyoruz.

Kalite ölçme

Kalitesi kanıtlanmış sonuçlara ulaşın!

DTP ve 4 aşamalı çeviri kontrolü sayesinde sunduğumuz hizmetlerde sürprize yer yok.

güvence

Tercüme hizmetlerinde risk almayın!

Sunduğumuz sonuçların arkasındayız. 100.000$ çeviri sigortası ile EDU Çeviri güvencesi altındasınız.

Otomotiv Sektörü Slovakça Tercüme Hizmetleri

Avrupa’nın en köklü endüstriyel faaliyetlerinden biri olan otomotiv sektörü, milyonlarca çalışan ve milyarlarca Euro yatırıma sahiptir. Aynı zamanda kıta ihracatının büyük bir bölümünü karşılamaktadır. Otomotiv endüstrisinde üretim, istihdam, pazarlama, ticaret, lojistik, AR-GE gibi çalışma alanlarının kusursuz bir şekilde işleyebilmesi çeviri hizmetlerinin kalitesine bağlıdır.

EDU Çeviri’de otomotiv sektörünün lider firmalarıyla iş birliği içerisindeyiz. Sektörü bilen, iş deneyimine sahip tercümanlardan kurulu ekiplerle taleplerinizi karşılıyoruz. Finans, gıda, enerji, eğitim, ithalat ihracat, medya, perakende, telekomünikasyon gibi alanlar için Slovakça çeviri taleplerinizi karşılıyoruz.

Otomotiv sektörüne hakim tercümanlar

Dilediğiniz ülkede pazarlama

Uygun fiyatlarla marka konumlandırma

Yatırım getiri sağlayan çözümler

Sektörler

Slovakça tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Slovakça dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE