Ana sayfa » Diller » Fince Tercüme

Profesyonel Fince Tercüme Hizmetleri

Finlandiya’nın resmi dili olan Fince sondan eklemeli bir yapıya sahiptir. İsveç ve Norveç’te de konuşulan dil, bu ülkelerde standart ve Meänkieli lehçeleri ile konuşulmaktadır. Fince Latin alfabesi ile yazıya aktarılır. Fakat bazı harflerin yaygın kullanılan seslere karşılık gelebilmesi için harflere noktalama işaretleri eklenir.

Fince tercüme hizmetlerinde yerel tercümanlarla çalışıyoruz. Yüksek standartlarda tercüme hizmeti sunabilmek için projeleri kalite değerlendirme süreçlerinden geçiriyoruz. Fince-Türkçe, İngilizce-Fince çeviri gibi onlarca dil çifti için ekibimizden teklif talep edebilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Tıp, hukuk, akademi, finans, teknik gibi birçok alanda yazılı Fince çeviri hizmeti veriyoruz. Uzmanlık alanlarına göre oluşturduğumuz ekiplerimiz sayesinde çevirilerinizi söz verdiğimiz süre içerisinde teslim ediyoruz.

Sözlü Tercüme

Telefon görüşmelerinden konferanslara, sözlü tercümenin gerekli olduğu tüm alanlarda Fince tercüme hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz simultane ekipman kiralama hizmeti de sunuyoruz.

Post Edit

Hızlı sonuçlara ulaşmak sizin için çok mu önemli? Fince post-edit çalışmalarımızla müşterilerimize hem hızlı hem de güvenilir tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Fince Otomotiv Tercümesi

Otomotiv sektörü özel uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu alanda yapılacak tercümelerde çevirmenlerin özellikle alana özel terimlere hakim olması beklenir. Sektörü yakından tanıyan ekibimizden Fince tercüme hizmeti alın!

Hizmet verdiğimiz sektörlerde tercüman seçimi esnasında çok titiz davranıyoruz. Sektör bilgisi olan tercümanlardan oluşturduğumuz ekiplerimizle her zaman yüksek standartta Fince çeviri hizmeti sağlıyoruz. Kalite sürekliliğimiz sayesinde çok uluslu birçok şirkete uzun yıllardır başarıyla hizmet veriyoruz.

Otomotiv sektörü odaklı uzmanlarımızdan Fince tercüme
Kalite ölçme

EDU Çeviri'nin kalitesinden nasıl emin olabilirsiniz?

ISO 9001 ve ISO 17100 kalite standartlarına uygun, kalite odaklı hizmetler sunuyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

Post-edit çalışmaları ve terim bankası oluşturma hizmetlerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz!

Gizlilik

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Gelişmiş güvenlik yazılımlarının yanı sıra katı gizlilik ve güvenlik prosedürlerine sahibiz. Bilgileriniz bizimle güvende.

Noter tercüman

Size özel profesyonel bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle proje sürecince gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Fince Yazılım Yerelleştirme Hizmetleri

Yazılım yerelleştirme, belirli bir bölgeye ve dile adaptasyon sürecinin uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesidir. Yazılımların yeni pazarlarda etkili olabilmesindeki en önemli etkenlerden biri de kaliteli bir yerelleştirmedir.

Yerelleştirme uzmanlarımızla yazılımların bölgeye adaptasyonunu sağlıyoruz. Fince yerelleştirme hizmeti kapsamında web siteleri, video oyunları, mobil uygulamalar, e-ticaret ve dijital pazarlama içerikleri gibi birçok alanda lokalizasyon çözümleri sunuyoruz.

Kolay marka adaptasyonu

Hızlı yatırım getirisi

Geniş kitlelere ulaşma

Düşük maliyet ile globalleşme

Fince tercüme ve yerelleştirme hizmetlerimiz

Fince projeniz için formu doldurun, size ulaşalım!

Ücretsiz Fince tercüme teklifi

Bütçenize uygun Fince tercüme paketlerimiz için bize ulaşın!

Fince Dijital Pazarlama ve Kreatif Hizmetler

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Yaratıcı tercüme ekibimizle kaynak dildeki metninizi hedef dile uygun şekilde yeniden yazıyoruz!

Dijital pazarlama ve tercüme sektörünün gücünü birleştirerek hedef kitlenizi şaşırtabilirsiniz. Daha sadık müşterilere sahip olmak ve yeni pazarlarda yer edinebilmek için içerik üretimi, uluslararası SEO, transcreation gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Dijital pazarlama odaklı içerikleriniz için Fince çeviri

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE