Ana sayfa » Diller » Fince

Profesyonel Fince Tercüme Hizmetleri

Finlandiya’nın resmi dili olan Fince, Fin dillerinden ve sondan eklemeli bir yapıya sahiptir. İsveç ve Norveç’te de konuşulan dil bu ülkelerde standart ve Meänkieli lehçeleri ile konuşulmaktadır. Fince Latin alfabesi ile yazıya aktarılır. Fakat bazı harflerin yaygın kullanılan seslere karşılık gelebilmesi için harflere noktalama işaretleri eklenir.

Fince tercüme hizmetlerinde yerel tercümanlar ile işbirliği yapıyoruz. Yüksek standartlardaki tercüme kalitesine ulaşabilmek için projeleri kalite değerlendirme süreçlerinden geçiyoruz. Fince-Türkçe, İngilizce-Fince gibi onlarca dil çifti için teklif talep edebilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Medikal, hukuki, akademik, finans, teknik gibi yazılı tercüme türlerinde hizmet veriyoruz. Size özel oluşturulan tercüme ekipleri söz verilen süre içerisinde teslim gerçekleştiriyor.

Sözlü Tercüme

Telefon görüşmelerinden konferanslara, sözlü tercümenin gerekli olduğu tüm alanlarda Fince sözlü tercüme hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz simultane ekipman kiralama hizmeti de sunuyoruz.

Post Edit

Hızlı sonuçlara ulaşmak sizin için çok mu önemli? Fince post-edit çalışmaları sayesinde hem hızlı hem de güvenilir sonuçları müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Fince Otomotiv Sektörü Tercüme Hizmetleri

Otomotiv sektörü yüzlerce teknik terime sahiptir. Bu alanda gerçekleştirilecek tercüme işlemlerinde tercümanların özellikle kısaltmalara hakim olması beklenir. Sektörü yakından tanıyan tercümandan Fince tercüme hizmeti alın!

Hizmet verdiğimiz sektörlerde tercüman seçimlerini titizlikle yapıyoruz. Sektör bilgisi olan tercümanlardan kurduğumuz ekipler her zaman yüksek standartları yakalamamızı sağlıyor. Bu yüzden çok uluslu onlarca şirket ile uzun süreli çözüm ortaklıkları kurduk.

fince-otomotiv

EDU Çeviri'nin kalitesinden nasıl emin olabilirsiniz?

ISO 9001 ve ISO 17100 kalite standartlarının yanı sıra kalite odaklı hizmetler sunuyoruz.

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

Post-edit çalışmaları ve terim bankası oluşturma hizmetlerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz!

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Gelişmiş güvenlik yazılımlarının yanı sıra katı gizlilik ve güvenlik prosedürlerine sahibiz. Bilgileriniz bizimle güvende.

Size özel profesyonel bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzmanlardan oluşan ekiplerimizle proje sürecince gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

Fince Yazılım Yerelleştirme Hizmetleri

Yazılım yerelleştirme, belirli bir bölgeye ve dile adaptasyon sürecinin uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesidir. Yazılımların yeni pazarlarda etkili olabilmesi yerelleştirme sürecinin kalitesi ile doğru orantılıdır. 

Yerelleştirme uzmanlarımızla yazılımların bölgeye adaptasyonunu sağlıyoruz. Fince yerelleştirme hizmeti kapsamında web siteleri, video oyunları, mobil uygulamalar, e-ticaret, dijital pazarlama içerikleri üzerinde çalışıyoruz.

Kolay marka adaptasyonu

Hızlı yatırım getirisi

Geniş kitlelere ulaşma

Düşük maliyet ile globalleşme

diller-yerellestime

Fince projeniz için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Uygun Fince Tercüme Paketlerini Öğrenmek İçin Bize Ulaşın!

Fince Dijital Pazarlama ve Kreatif Hizmetler

Tercüme işlemlerinden daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Yaratıcı tercüme ekibi yeni dile uygun yerelleştirilmiş benzersiz içeriklere sahip olmanızı sağlıyor!

Dijital pazarlama ve tercüme sektörünün gücünü birleştirerek hedef kitlenizi şaşırtabilirsiniz. Daha sadık müşterilere sahip olmak ve yeni pazarlarda yer edinebilmek için içerik üretimi, uluslararası SEO gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

fince-dijital-pazarlama

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”