Ana sayfa » Diller » Arnavutça

Profesyonel Arnavutça Tercüme Hizmetleri

Kosova, Kuzey Makedonya ve Arnavutluk’ta resmi dil olan Arnavutça, Hint Avrupa dillerindendir. 5.4 milyon insan tarafından konulmasına karşın dil Gheg, Tosk, Arbëresh, Arvanitika olmak üzere 4 farklı lehçeye ayrılmaktadır. Arnavutça her ne kadar Avrupa dillerinden olsa da çevre dillere göre daha bağımsız bir konumdadır.

Edu Çeviri olarak uzun yıllardır Arnavutça dilinden onlarca dile profesyonel çeviri hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Yüksek kalitede sonuçlara ulaşabilmek için ATA, GALA, ELIA gibi kuruluşlardan sertifika almayı başarmış tercümanlar ile çalışıyoruz.

Arnavutça-İngilizce, Türkçe-Arnavutça gibi onlarca dil çifti için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Edu Çeviri koordinatörleri kısa süre içinde dosyanızı değerlendirip teklif sunmaktadır.

Yazılı Tercüme

Belgeler, akademik makaleler, kullanım kılavuzları, yazışmalar gibi her türden yazılı dosyanın tercüme işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz. Hukuki, tıbbi, akademik gibi çeşitli alanlarda uzmanlaşmış tercüman kadromuz ile Arnavutça tercümelerde yazılı tercüme işlemlerini söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

Sözlü Tercüme

EDU Çeviri olarak sözlü tercüme ihtiyaçlarınızı uzman tercümanlar ile karşılaşıyoruz. Simultane, ardıl, fısıltı, telefonda ya da video konferans gibi sözlü tercüme türlerinde deneyim sahibi ekipler ile dilediğiniz organizasyonlarda yer alıyoruz. Arnavutça sözlü tercüme taleplerinin yanı sıra ekipman kiralama işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Kalite Kontrol

EDU Çeviri olarak sunduğumuz tercüme hizmetlerinde her zaman beklenilen kaliteyi ön plana çıkarmanın gayreti içerisindeyiz. Bu yüzden her projede yerel editörler denetimi sağlıyoruz. Göçmenlik, sağlık, hukuk, akademi gibi alanlarda bize ulaştırdığınız her dosyanın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Arnavutça Perakende Tercüme Hizmetleri

Sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar, iş dünyasında doğru adımları atmanızı sağlar. EDU Çeviri’de her sektörün ihtiyacını karşılayabilecek tercüman kadrosuna sahibiz.

Sunduğumuz sektör bazlı çeviri hizmetlerine Arnavutça perakende tercüme hizmetleri de dahildir. İster yazılı ister sözlü tercümelerde hedef ve kaynak dilin yanı sıra pazarlama diline hakim tercümanlardan teklif alın.

Yerelleştirme uzmanlarıyla çalışmak ister misiniz?

Dijital pazarlama, web sitesi, yazılım gibi sistemlerde yerelleştirme hizmetleri ile potansiyel müşterilerinize ulaşın.

Projeniz hakkında düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

EDU Çeviri müşterileri, müşteri portalından diledikleri zaman projeleri hakkında bilgi alabilme ayrıcalığına sahip.

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz Arnavutça tercüme hizmeti sunuyoruz.

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Terminoloji, sektör ve dile göre bir araya getirilmiş profesyonel çeviri ekipleri tüm dünyada sesinizi duyurmanızı sağlar.

Arnavutça Multimedya Hizmetleri

Görsel ya da işitsel tüm multimedya dosya formatları üzerinde çalışabilecek altyapıya sahibiz. 

Dil hizmetlerinde müşterimizin tüm ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek için çalışıyoruz. Elinizdeki dosyanın formatı ne olursa olsun üzerinde çalışarak istediğiniz dosya formatı şeklinde sunuyoruz.

Altyazı

Görsel Yerelleştirme

Deşifre

Dublaj

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Arnavutça tercüme projeniz için formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Arnavutça projeniz için hangi dil paketinin uygun olduğunu hemen öğrenin.