Ana sayfa » Diller » Arnavutça Tercüme

Profesyonel Arnavutça Tercüme Hizmetleri

Kosova, Kuzey Makedonya ve Arnavutluk’ta resmi dil olan Arnavutça, Hint Avrupa dillerindendir. 5,4 milyon insan tarafından konulmasına karşın Gheg, Tosk, Arbëresh, Arvanitika olmak üzere 4 farklı lehçeye ayrılmaktadır. Arnavutça her ne kadar Avrupa dillerinden olsa da çevre dillere göre daha bağımsız bir konumdadır.

EDU Çeviri olarak uzun yıllardır birçok dile profesyonel Arnavutça çeviri hizmeti sağlıyoruz. Yüksek kaliteli çeviriler için alanında uzman, tecrübeli tercümanlarla çalışıyoruz.

Arnavutça-İngilizce, Türkçe-Arnavutça tercüme gibi onlarca dil çifti için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içinde dosyanızı değerlendirip teklifimizi iletecektir.

Yazılı Tercüme

Belgeler, akademik makaleler, kullanım kılavuzları, yazışmalar gibi her türden yazılı dosyanın tercümesini titizlikle yapıyoruz. Hukuk, tıp, akademi gibi çeşitli alanlarda uzmanlaşmış Arnavutça tercüman kadromuz sayesinde yazılı tercüme ihtiyaçlarınız için bize güvenebilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Simultane, ardıl, fısıltı, telefonda ya da video konferans gibi sözlü tercüme türlerinde deneyim sahibi ekiplerimizle dilediğiniz organizasyonda Arnavutça çeviri hizmeti sunuyoruz. Sözlü tercüme taleplerinizin yanı sıra ekipman kiralama ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalite Kontrol

Sunduğumuz tercüme hizmetlerinde her zaman kaliteyi ön plana çıkarmanın gayreti içerisindeyiz. Bu yüzden her projede çevirilerin ana dil editörlerimizin kontrolünden geçmesini sağlıyoruz. Göçmenlik, sağlık, hukuk, akademi gibi alanlarda bize ilettiğiniz her dosyanın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Arnavutça Perakende Tercüme Hizmetleri

EDU Çeviri’de her sektörün ihtiyacını karşılayabilecek tercüman kadromuzla Arnavutça tercümeleriniz için yanınızdayız!

Sunduğumuz sektör bazlı çeviri hizmetlerine perakende tercüme hizmetleri de dahildir. Sözlü ve yazılı Arnavutça çeviri ihtiyaçları için hedef ve kaynak dilin yanı sıra pazarlama diline hakim tercümanlarımızla müşterilerimize yardımcı olmaya hazırız.

Perakende sekötürüne özel Arnavutça tercüme
Noter Tercuman

Yerelleştirme uzmanlarıyla çalışmak ister misiniz?

Web sitesi ve yazılım yerelleştirme hizmetlerimizle potansiyel müşterilerinize ulaşın.

akademik danışmanlık

Projeniz hakkında düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

EDU Çeviri müşterileri, müşteri portalından diledikleri zaman projeleri hakkında bilgi alabilme ayrıcalığına sahip.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz Arnavutça tercüme hizmeti sunuyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Sektörel uzmanlık ve deneyimlerine göre oluşturduğumuz profesyonel çeviri ekipleriyle tüm dünyaya ulaşın!

Arnavutça Multimedya Hizmetleri

Görsel ya da işitsel tüm multimedya dosya formatları üzerinde çalışabilecek altyapıya sahibiz. 

Dil hizmetlerinde müşterimizin tüm ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek için çalışıyoruz. Elinizdeki dosyanın formatı ne olursa olsun üzerinde çalışarak istediğiniz dosya formatı şeklinde sunuyoruz.

Altyazı

Görsel Yerelleştirme

Deşifre

Dublaj

Altyazı, deşifre ve dublaj gibi hizmetler için Arnavutça tercüme

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Arnavutça tercüme projeniz için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Arnavutça projeniz için hangi dil paketinin uygun olduğunu hemen öğrenin.

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE