Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Masaüstü Yayıncılık

Masaüstü yayıncılık hizmetleri

Masaüstü yayıncılık hizmetlerinde çok dilli çözümleri tecrübeli profesyonellerimiz en hızlı ve kaliteli şekilde sunuyoruz!

Uluslararası tercüme projelerinizi orijinal formatında teslim almak ister misiniz? Masaüstü yayıncılık alanında uzun yıllar tecrübe sahibi grafik tasarım uzmanlarımız ile kaliteli baskı çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Optik karakter tanıma hizmetimiz ile hızlı ve hatasız çözümlerimizi keşfedin!

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Masaüstü yayıncılık hizmetleri

EDU Çeviri’de üstün kalite anlayışı ile sunduğumuz profesyonel tercüme süreci yalnızca çeviri hizmetinden ibaret değildir. Tercüme ve lokalizasyon hizmetlerimizin dışında multimedya hizmetleri, dijital pazarlama, kalite süreçleri, makine çevirisi ve masaüstü yayıncılık gibi çözümler de sunuyoruz.

Masaüstü yayıncılık hizmetlerinde neden EDU Çeviri

Masaüstü yayıncılık departmanımızı bu alanda tecrübe sahibi eğitimli profesyonellerden oluşturduk ve tüm dillerde orijinal formatlarda kaliteli tercüme hizmetleri sunuyoruz. OCR ve baskı çözümlerimiz ile dilediğiniz formatta hizmet verebiliyoruz. EDU Çeviri’nin masaüstü yayıncılık hizmetlerinden yararlanmak ve tüm sorularınıza yanıt almak için proje yöneticilerimizden ücretsiz danışmanlık hizmetleri talep edebilirsiniz.

Hızlı Masaüstü Yayıncılık Hizmeti

Profesyonel hizmet

2005 yılında kurulduğumuz günden bugüne EDU Çeviri olarak Türkiye’nin önde gelen tercüme büroları arasına girmeyi başardık. Yaptığımız teknolojik yatırımlar sayesinde bugün Türkiye’de pek çok ilke imza atmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Dünya genelinde sektöründe öncü ve lider olan global firmalardan oluşan geniş ve sadık müşteri portföyümüzü tüm sektörlerde zenginleştiriyoruz. EDU Çeviri’de daima kalite odaklı yaklaşımlarımızla sunduğumuz hizmetlerimiz, dört aşamalı kalite kontrol süreçlerimiz ile sahip olduğumuz kalite sertifikalarımızla hizmet veriyoruz.

Profesyonel Masaüstü Yayıncılık

Profesyonellik

Profesyonellik

%100 uzman ekipler

%100 uzman ekipler

Kalite sertifikaları

Kalite sertifikaları

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE