Ana sayfa » Diller » Çekçe

Çekçe Profesyonel Tercüme ve Post-Edit Hizmetleri

Slav dillerinden olan Çekçe 12 milyon konuşmacıya sahip bir dildir. Slovakça ile karşılıklı anlaşılabilir olmasının yanı sıra Almacadan etkilenmiş ve Latin alfabesi ile yazıya aktarılmaktadır. Çekya’nın resmi dili olan Çekçe dilinde yazılı-sözlü tercüme hizmetlerinin yanı sıra yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz.

Resmi evraklar için noter onaylı ve yeminli tercüme işlemleri gerçekleştiriyoruz. İngilizce-Çekçe, Türkçe-Çekçe gibi dil çiftleri için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Edu Çeviri, ISO 9001 ve ISO 17100 belgeleri ile kalitesi onaylanmış uluslararası üyeliklere sahip bir tercüme bürosudur. Aynı zamanda uluslararası tercüme kuruluşlarından sertifika edinmeyi başarmış tercümanlar ile çalışıyoruz.

Yazılı Tercüme

Çekçe yazılı tercüme hizmetlerinde her projeye özel ekipler ile çalışıyoruz. Medikal, akademik, teknik, hukuki gibi alanlarda uzmanlaşmış tercüman ve koordinatörlerden oluşan ekipler ile hizmet veriyoruz. Çekçe noter onaylı ve yeminli tercüme gibi resmi kurumlar için istenilen belgeler için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

Sözlü Tercüme

Çekçe sözlü tercüme hizmetleri kapsamında, ardıl, simultane, fısıltı, telefonda tercüme gibi hizmetler sunuyoruz. Deneyimli tercümanlar tarafından yürütülen çalışmalar ile konferans, sempozyum, toplantı, telefon görüşmesi, video konferans, eğitim, basın toplantısı gibi organizasyonlarda kusursuz iletişim sağlıyoruz. 

Post-Edit

Çekçe post-edit çalışmaları yerel editörler tarafından gerçekleştirilir. Böylelikle ana dili Çekçe olan ekipler güvenilir sonuçlara ulaşır. Post-edit çalışmaları uygun bütçelere hitap ettiği gibi tercüme süreçlerinde zamanı değerli olan müşterilerimiz tarafından da tercih edilmektedir. 

Sektör Uzmanlıkları Bulunan Tercümanlar İle Çekçe Profesyonel Tercüme

İş dünyasının tercüme taleplerini yüksek kalite standartlarında karşılayabilmek için deneyimli tercümanlarla çalışıyoruz. 

EDU Çeviri olarak tercüman ağımızı onlarca sektörü karşılayabilecek şekilde kurduk.  Farklı sektörlerde tecrübeli tercümanlarımızla hukuk, medikal, perakende, savunma sanayi & güvenlik, telekomünikasyon, enerji gibi onlarca alanda yüksek kalite standartlarında tercüme hizmeti sunuyoruz.

Sizin için çeviri belleği oluşturmamızı ister misiniz?

Çeviri belleği çalışmaları ile uluslararası firmaların projelerini güvenilir bir şekilde yürütebilmelerini sağlıyoruz.

Elinizdeki dosyanın kalitesinden emin değil misiniz?

Emin olmadığınız dosyaları bize gönderin. Yerel editörlerin gerçekleştirdiği proofreading çalışmaları ile hataları ortadan kaldıralım.

Dosyanızın nasıl teslim edilmesini istersiniz?

Tüm dosya uzantıları üzerinde çalışabilen ekibimiz dilediğiniz dosya formatlarında projenizi zamanında teslim eder.

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Yaratıcı çeviri ekibimizle sloganlar, hikayeler, reklam metinleri gibi projeleri, hedef kitleye göre yerelleştirilmiş kreatif çözümlerle sunuyoruz.

Yerelleştirme Çalışmaları İle Geniş Kitlelere Ulaşın!

Çekçe yerelleştirme hizmetleri kapsamında web sitesi, yazılım, mobil uygulama gibi platformları çoklu dilli yapıya ulaştırıyoruz.

Web sitesi, yazılım ya da video oyunları üzerinde gerçekleştirilmesi planlanan tercüme çalışmaları salt çevirilerden oldukça farklıdır. Hedef kitleye ve platforma kolaylıkla uyarlanabilen ve pazarlama çalışmalarının başarısında önemli bir kriter olacak olan yerelleştirme çalışmalarını uzmanlara bırakın!

Web sitesi

Dijital pazarlama

Yazılım

E-ticaret

Video oyunları

Mobil uygulama

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Rekabetçi Çekçe tercüme hizmetleri için formu doldurun, sizi arayalım!

Device Frame

Bize danışmak istediğiniz konular mı var? Hemen ücretsiz danışmanlık alın!