Ana sayfa » Diller » Çekçe Tercüme

Profesyonel Çekçe Tercüme Hizmetleri

Slav dillerinden olan Çekçe dünya genelinde yaklaşık 12 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Slovakça ile karşılıklı anlaşılabilir olmasının yanı sıra Almacadan etkilenmiştir ve Latin alfabesiyle yazıya aktarılmaktadır. Çekya’nın resmi dili Çekçe tercüme hizmetlerinin yanı sıra yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz.

Resmi evraklarınız için noter onaylı ve yeminli Çekçe çeviri hizmeti sağlıyoruz. İngilizce-Çekçe, Türkçe-Çekçe gibi dil çiftlerindeki ihtiyaçlarınız için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

EDU Çeviri, ISO 9001 ve ISO 17100 belgeleriyle kalitesi onaylanmış uluslararası üyeliklere sahip bir tercüme bürosudur. Kaliteli ve güvenilir tercüme hizmeti için bizimle hemen iletişime geçin!

Yazılı Tercüme

Çekçe tercüme hizmetlerinde projeye özel ekiplerle çalışıyoruz. Medikal, akademi, teknik, hukuk gibi alanlarda uzmanlaşmış tercüman ve editörlerden oluşan ekiplerle hizmet veriyoruz. Resmi kurumlar tarafından istenen Çekçe noter onaylı ve yeminli tercüme gibi ihtiyaçlarınız için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Sözlü Tercüme

Sözlü Çekçe tercüme hizmetleri kapsamında, ardıl, simultane, fısıltı, telefonda tercüme gibi hizmetler sunuyoruz. Deneyimli tercümanlar tarafından yürütülen çalışmalarla konferans, sempozyum, toplantı, telefon görüşmesi, video konferans, eğitim, basın toplantısı gibi organizasyonlarda kusursuz iletişim sağlıyoruz.

Post-Edit

Post-edit hizmetimizle hacimli projelerinde müşterilerimizin yanındayız. Hızlı ve kaliteli çeviri talep eden ancak kısıtlı bütçeye sahip müşterilerimiz için ham makine çevirisi çıktılarını otomatik çevirinin ardından işleyerek optimum kaliteye getirip teslim ediyoruz.

Alanında Uzman Tercümanlarla Profesyonel Çekçe Tercüme

İş dünyasının tercüme taleplerini yüksek kalite standartlarında karşılayabilmek için deneyimli tercümanlarla çalışıyoruz. 

Çok farklı sektörden Çekçe tercüme taleplerini karşılayabilecek şekilde kurduğumuz deneyimli tercüman ağımızla hukuk, medikal, perakende, savunma sanayi ve güvenlik, telekomünikasyon, enerji gibi onlarca alanda yüksek kalite standartlarında Çekçe çeviri hizmeti sunuyoruz.

Alanında uzmanlaşmış tercümanlardan Çekçe tercüme
elektronik tutarlılık

Sizin için çeviri belleği oluşturmamızı ister misiniz?

Çeviri belleği çalışmaları ile uluslararası firmaların projelerini güvenilir bir şekilde yürütebilmelerini sağlıyoruz.

Kalite Ölçme

Elinizdeki dosyanın kalitesinden emin değil misiniz?

Emin olmadığınız dosyaları bize gönderin. Yerel editörlerin gerçekleştirdiği proofreading çalışmaları ile hataları ortadan kaldıralım.

Resmi evrak

Dosyanızın nasıl teslim edilmesini istersiniz?

Tüm dosya uzantıları üzerinde çalışabilen ekibimiz dilediğiniz dosya formatlarında projenizi zamanında teslim eder.

Dijital dünya

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Yaratıcı çeviri ekibimizle sloganlar, hikayeler, reklam metinleri gibi projeleri, hedef kitleye göre yerelleştirilmiş kreatif çözümlerle sunuyoruz.

Yerelleştirme Çalışmalarıyla Geniş Kitlelere Ulaşın!

Çekçe yerelleştirme hizmetleri kapsamında web sitesi, yazılım, mobil uygulama gibi platformları çoklu dilli yapıya ulaştırıyoruz.

Web sitesi, yazılım ya da video oyunları üzerinde gerçekleştirilmesi planlanan tercüme çalışmaları salt çevirilerden oldukça farklıdır. Hedef kitleye ve platforma kolaylıkla uyarlanabilen ve pazarlama çalışmalarının başarısında önemli bir kriter olacak olan yerelleştirme çalışmalarını uzmanlara bırakın!

Web sitesi

Dijital pazarlama

Yazılım

E-ticaret

Video oyunları

Mobil uygulama

Çekçe kullanım alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak yerelleştirme hizmeti

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Rekabetçi fiyatlarla Çekçe tercüme hizmetleri için formu doldurun, sizi arayalım!

Çekçe tercüme fiyat teklifi

Bize danışmak istediğiniz konular mı var? Hemen ücretsiz danışmanlık alın!

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE