Ana sayfa » Diller » Ermenice

Ermenice Tercüme, Post-Edit Hizmetleri

Tam olarak tarihi ve hangi diller ile ilişkisi olduğu bilinmese de Ermenice 5. yüzyıla dayanan köklü dillerden biridir. Kendi alfabesi ile yazılan dilin Yunanca, Farsça ve kısmen Suryanice’den etkilendiği tahmin edilmektedir. Ermenice 9 milyona yakın konuşmacıya sahip bir dildir.

EDU Çeviri olarak, Ermenice dilinde profesyonel tercümanlardan oluşturduğumuz ekipler ile hizmet veriyoruz. Ermenice-Türkçe, İngilizce-Ermenice gibi dil çiftleri için taleplerinizi karşılıyoruz. Belge tercümeleri, noter yeminli tercüme, medikal, teknik, hukuki gibi yazılı tercümelerin yanı sıra sözlü tercüme hizmetleri de sağlıyoruz.

Dilerseniz post-edit çalışması yürüterek çok kısa sürede güvenilir sonuçlara ulaşıyoruz. Teklif talep etmek için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Yerelleştirme

Yerelleştirme çalışmaları kapsamında web siteleri, mobil uygulamalar, e-ticaret platformları, oyunlar ve yazılımların tercüme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yerelleştirme çalışmaları sayesinde hedeflediğiniz kitlelere çok daha hızlı bir biçimde ulaşmanızı ve yatırım getirisini arttırmanızı hedefliyoruz. 

Sözlü Tercüme

Sözlü tercümeler anlık gerçekleşir ve direkt olarak tercümanların kalitesi ile bağlantılıdır. Bu yüzden sözlü tercümelerde görevlendirdiğimiz tercümanların iki dili iyi bilmelerinin yanı sıra terminolojiye de hakim olduklarından emin oluyoruz. Dolayısıyla Ermenice sözlü tercüme hizmetlerinde fark yaratan bir tercüme bürosu konumundayız.

Post-Edit

Post-edit makine çevirileri üzerine editörlerin yaptığı kontrol işlemidir. EDU Çeviri olarak sunduğumuz hizmetler arasında post-edit çeviriler de yer almaktadır. Çeviri paketleri arasında yer alan post-edit doğru sonuçlara hızlı bir şekilde ulaşmamızı sağlıyoruz. Post-edit hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Ermenice Belge Tercüme Hizmetleri

Remi kurumlara teslim edilmesi gerekilen belgelerin tercümesi titizlikle yapılmalıdır. 

Belge tercümesi, çeviri sektöründe en çok karşılaşılan tercüme türüdür. Belgelerin teslim edilmesi gerekilen kurumlara göre noter onayı işlemleri gerekebilmektedir. EDU Çeviri olarak elinizdeki belgeleri usulüne uygun bir şekilde tercüme ediyor ve kullanımınıza sunuyoruz.

Elinizdeki tercümenin doğruluğundan emin değil misiniz?

Kalite kontrol denetimi sunan ekibimiz elinizdeki dosyayı yerel editörler aracılığıyla inceler ve doğru sonuçları ulaştırır.

Projeniz hakkında düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

Devam eden projeler hakkında bilgi almak müşterilerimizin en doğal hakkı. Tüm proje detaylarınızı müşteri portalından takip edebilirsiniz.

Ermenice dijital pazarlama çalışmaları mı yürütüyorsunuz?

Pazarlama diline hakim editörlerimiz yürütmekte olduğunuz kampanyalarda, içerik üretiminden dijital pazarlamaya kadar yanınızda.

Her proje için özel oluşturulmuş tercüme ekipleri ile çalışın.

EDU Çeviri'de terminolojiye hakim tercümanlardan oluşturduğumuz ekipler ile hizmet veriyoruz.

Ermenice Masaüstü Yayıncılık

Masaüstü yayıncılık çevirileri normal prosedürlerin dışında gerçekleşir. Çünkü basımda, tasarıma ve kitleye uygun kelimeler üzerinde düşünmek gerekir.

Masaüstü yayıncılık ekibi tercüme sürecini yönetirken hali hazırda var olan tasarım üzerinden ilerler. Bu şekilde elde etmiş olduğunuz çeviri tasarım ile birebir örtüşmektedir.

DTP

OCR

Baskı

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Birkaç dakika içinde Ermenice tercüme teklifi almak ister misiniz?

Device Frame

Ermenice projeniz için bilgiye mi ihtiyacınız var? Bize hemen ücretsiz olarak ulaşın.