Ana sayfa » Diller » Ermenice Tercüme

Ermenice Tercüme, Post-Edit Hizmetleri

Ermenice, geçmişi 5. yüzyıla dayanan köklü dillerden biridir. Kendi alfabesiyle yazılan dilin Yunanca, Farsça ve kısmen Süryaniceden etkilendiği tahmin edilmektedir. Ermenice, 9 milyona yakın kişi tarafından konuşulmaktadır.

EDU Çeviri olarak, Ermenice profesyonel tercümanlardan oluşturduğumuz ekiplerle hizmet veriyoruz. Ermenice-Türkçe, İngilizce-Ermenice çeviri gibi dil çiftleri için taleplerinizi karşılıyoruz. Belge tercümesi, noter onaylı tercüme, medikal, teknik, hukuki gibi yazılı Ermenice tercüme hizmetlerinin yanı sıra sözlü tercüme hizmetleri de sağlıyoruz.

Teklif almak için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Yerelleştirme

Yerelleştirme çalışmaları kapsamında web siteleri, mobil uygulamalar, e-ticaret platformları, oyunlar ve yazılımların tercüme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yerelleştirme çalışmaları sayesinde hedeflediğiniz kitlelere çok daha hızlı bir biçimde ulaşmanızı ve yatırım getirisini arttırmanızı hedefliyoruz.

Sözlü Tercüme

Sözlü tercümeler anlık gerçekleşir ve direkt olarak tercümanların kalitesi ile bağlantılıdır. Bu yüzden sözlü tercümelerde görevlendirdiğimiz tercümanların iki dili iyi bilmelerinin yanı sıra terminolojiye de hakim olmalarına önem veriyoruz.

Post-Edit

Post-edit, makine çevirileri üzerine çevirmenlerin yaptığı kontrol ve düzeltme işlemidir. EDU Çeviri olarak sunduğumuz hizmetler arasında post-edit de yer almaktadır. Post-editle kaliteli Ermenice çeviri hizmetine hızlı bir şekilde ulaşın! Detaylar hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ermenice Belge Tercümesi Hizmetleri

Resmi kurumlara teslim edilmesi gereken belgelerin tercümesi titizlikle yapılmalıdır. 

Ermenice belge tercümesi, çeviri sektöründe en çok talep edilen tercüme türlerinden biridir. Belgelerin teslim edileceği kuruma göre noter onayı işlemleri gerekebilmektedir. EDU Çeviri olarak elinizdeki belgeleri usulüne uygun bir şekilde tercüme ediyor ve kullanımınıza sunuyoruz.

Evraklarınız için Ermenice belge tercüme hizmeti
Resmi evrak

Elinizdeki tercümenin doğruluğundan emin değil misiniz?

Kalite kontrol denetimi sunan ekibimiz elinizdeki dosyayı yerel editörler aracılığıyla inceler ve doğru sonuçları ulaştırır.

Akademik danışmanlık

Projeniz hakkında düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

Devam eden projeler hakkında bilgi almak müşterilerimizin en doğal hakkı. Tüm proje detaylarınızı müşteri portalından takip edebilirsiniz.

E-ticaret SEO

Ermenice dijital pazarlama çalışmaları mı yürütüyorsunuz?

Pazarlama diline hakim editörlerimiz yürütmekte olduğunuz kampanyalarda, içerik üretiminden dijital pazarlamaya kadar yanınızda.

Noter tercüman

Her proje için özel oluşturulmuş tercüme ekipleri ile çalışın.

EDU Çeviri'de terminolojiye hakim tercümanlardan oluşturduğumuz ekipler ile hizmet veriyoruz.

Ermenice Masaüstü Yayıncılık

Masaüstü yayıncılık hizmetlerimizle dosya formatlarını sorun olmaktan çıkarıyoruz. 

Masaüstü yayıncılık ekibimizle dosyaları orijinal formatında işleyip müşterilerimize yine aynı formatta teslim ediyoruz. Dosya formatlarını ve dosyanızın tasarımını dert etmeyin! Dileyen müşterilerimiz için tercümenin ardından teslim dosyalarını orijinal dosya tasarımıyla aynı olacak şekilde hazırlıyoruz.

DTP

OCR

Baskı

Ermenice masaüstü yayıncılık hizmeti

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Birkaç dakika içinde Ermenice tercüme teklifi almak ister misiniz?

Ermenice tercüme fiyat teklifi

Ermenice projeniz için bilgiye mi ihtiyacınız var? Bize hemen ücretsiz olarak ulaşın.

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE