Ana sayfa » Diller » Endonezce

Endonezce Profesyonel Tercüme & Post-Edit Hizmetleri

Avustronezya dillerinden olan Endonezce 160 milyondan fazla insan tarafından konuşulur. Endonezya’da her ne kadar Cava, Bali, Sundaca gibi diller yaygın olarak konuşulsa da resmi yazışmalar, yönetim, yargı, eğitim gibi alanlarda Endonezce kullanılmaktadır.

Edu Çeviri olarak Endonezce dilinde tercüme hizmetleri sunuyoruz. Yerel tercümanlar, editörler ve deneyimli proje koordinatörlerinden kurulu ekiplerle yüksek kalite standartlarında çözümler sunuyoruz. Aynı zamanda makine çevirileri üzerine editör denetimi hizmetleri sunarak düşük masraflar ile güvenilir sonuçlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yazılı Tercüme

Endonezce, belge, diploma, yazışma, sözleşme, e-mail, rapor, kitap, akademik makale gibi yazılı dosyaların profesyonel tercümesi için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Sözlü Tercüme

Endonezce sözlü tercüme hizmetleri için dil uzmanlarıyla çalışın. konferans, panel, basın toplantısı, gezi, telefon görüşmesi, toplantı gibi organizasyonlar için bize ulaşabilirsiniz.

Post-Edit

Post- edit çalışmaları zamandan ve masraftan tasarruf etmenizi sağlar. Endonezce post-edit hizmetlerinde yerel editörlerin bilgisine güveniyoruz.

Endonezce E-ticaret Yerelleştirme Hizmetleri

E-ticaret, teknik terimleri içinde barındıran, pazarlamanın oldukça önemli olduğu, hedef kitlenin yakından tanıması gereken ve en önemlisi müşterilerinizin dilinden konuşmanız gereken bir sektördür.

E-ticaret sektöründe deneyim kazanmış kadromuz, şirketinizin isteklerine aşina bir şekilde tercüme süreçlerine başlar. Endonezce e-ticaret yerelleştirme hizmetleri, ortaklar arası yazışmalar, anlaşmalar, web sitesi yerelleştirmesi, uygulama yerelleştirmesi, e-mail pazarlama, sosyal medya kampanyaları gibi geniş alanları kapsar.

Yüksek kalite standartlarında tercüme

Uluslararası sertifikalara sahip tercümanlar ve titiz kalite kontrol çalışmalarız, yüksek kalite standartlarına ulaşmamızı sağlıyor.

Resim, video, metin, ses, veri dosyalarının tüm uzantıları üzerinde çalışıyoruz. Dilediğiniz şekilde dosyanızı teslim ediyoruz.

İbranice post-edit çalışmaları, çeviri maliyetlerini yarı yarıya düşürmektedir.

Gizliliğe önem veriyor musunuz?

Gizlilik ve güvenlik bizim için ön planda. Endonezce ve tüm diller için gönderdiğiniz dosyaların güvenliğini sağlıyoruz.

Kalite kontrolüne mi ihtiyacınız var?

Elinizdeki Endonezce dosyaları bize gönderin. Yerel editörlerin çalışmaları sonucunda doğruluğu sağlanmış dosyalar elde edin.

Endonezce Sektörü Tercüme Hizmetleri

Dil uzmanlarımızın deneyimleri, sektör tecrübeleri, eğitimleri sektör uzmanlığı isteyen projelerde yüksek kaliteyi yakalamamızı sağlıyor. 

Denizcilik gibi ithalat ve ihracat açısından çok önemli olan bir sektörün tercüme ihtiyaçları, tonlarca ürünün yerine ulaşmasında hayati önem taşır. Sertifika, kitapçık, belge, ruhsat, analiz raporu, konşimento, şartname, yazışma gibi denizcilik açısından öneme sahip tüm belgelerin tercüme işlemleri alanlarında uzman tercümanlar tarafından gerçekleştiriyoruz.

Noter onaylı tercüme

Rekabetçi fiyatlar

Deneyimli çeviri ekibi

Kanıtlanmış kalite

endonezce-sektorler

Müşteri Yorumları

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2014 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

Endonezce tercüme teklifi almak çok kolay! Formu doldurun, size ulaşalım!

Device Frame

Endonezce Projeniz Hakkında Sorularınız mı Var? Danışmanlık Almak Ücretsiz!