Ana sayfa » Sektörler » Akademik Tercüme

Alanınızda Uzman Çevirmenlerden Kaliteli Akademik Tercüme

Bilimsel araştırma projeleri (BAP) tercümesinde ve akademik makale projelerinin tercümesinde uzmanlaşmış ekiplerimizle hizmetinizdeyiz! Sosyal bilimler, fen bilimleri, mühendislik ve iktisat alanları ile güzel sanatlar gibi tüm akademik alanlarda sunduğumuz kaliteli çeviri hizmetlerimizden kampanyalı fiyatlara faydalanmak için şimdi ücretsiz teklif alma fırsatını kaçırmayın!

Acil akademik tercüme hizmetlerimiz hakkında tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Akademik danışmanlık

Hizmetlerimiz hakkında ücretsiz danışmanlık ister misiniz?

Çeviri, yerelleştirme, multimedya, dijital pazarlama hizmetlerimizi keşfetmek için bize ulaşın!

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Uygun Fiyatlı ve Profesyonel Akademik Tercüme

Bugünün koşullarını iyileştirmek ve geleceğe daha sürdürülebilir çözümler üretmek için eğitimin önemi her geçen gün artıyor. Günümüzün interdisipliner akademik ortamında farklı alanlar işbirliği halinde çalışıyor, birbirini besliyor.

Farklı uzmanlık alanlarının birbirini desteklediği, sınırsız bilgiye ulaşımın olduğu günümüz eğitim dünyasında doğru ve kaliteli akademik içeriğe ulaşmanın değeri de artıyor.

Akademik profesyoneller ve öğrenciler için sunduğumuz akademik çeviri çözümlerimiz ile farklı dillerde kaynakları ana dilinizde yazılmış gibi okuyabilirsiniz! Uzun süren ve kapsamlı akademik araştırmalarınızın ardından hazırladığınız ödevler, proje ve tezlerinizi hedef dillere en doğru şekilde tercüme ediyoruz.

Profesyonel Akademik Tercüme

Akademik Tercüme Bürosu

Yoğun emekler sonucunda hazırladığınız bilimsel makale, tez ve akademik çalışmalarınızın hedef dile eksiksiz ve hatasız şekilde çevirisi için sunduğumuz profesyonel akademik çeviri hizmetimizle yanınızdayız.

Akademik çalışmalarınızın tercümesi için güvenilir bir akademik tercüme bürosu arıyorsanız ISO 9001 ve ISO 17100 standartlarında sunduğumuz çeviri hizmetleriyle alanınızda uzman akademik tercümanlarla çalışıyoruz ve çalışmalarınızı hedef dile eksiksiz şekilde tercüme ediyoruz.

Akademik makale çeviri fiyatlarımız ve hizmet detaylarımız hakkında detaylı bilgi almak ve uygun fiyatlı bir akademik tercüme bürosuyla çalışmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Akademik tercüme

Akademik Tercüme Çeşitleri

Ders Programı ve İçerik

Lisans ve Lisansüstü Düzeyde Tez

Ödev ve Proje

Bilimsel ve Akademik Araştırma ile Raporlar

Basılı ve E-kitaplar

Sunum, ders notu gibi Eğitim Materyallerinin Çevirisi

Kitap

Yurt Dışı Eğitim Belgeleri

Bilimsel Yayın ve Akademik Makale

EDU Çeviri Kalitesinde Akademik Çeviri Hizmetleri

Her akademik alanın dil kullanım farklılıkları, terminolojisi bulunur. Bu sebeple akademik tercüme, ancak ilgili alanda eğitimli ve tecrübeli profesyonel dil uzmanları tarafından yapılmalıdır. EDU Çeviri olarak farklı akademik disiplinlerde eğitimli 2500’ü aşkın tercümanımız arasından sizin alanınıza en uygun çevirmeni seçerek en kaliteli çözümleri sunuyoruz. Çevirileriniz tamamlandıktan sonra kalite kontrol aşamalarımızla çevirinizin kalitesinde ortalama olarak %40 oranında bir artışa ulaşıyoruz. Bu sayede titizlikle tamamladığımız çevirilerinizi en kusursuz şekilde teslim ediyoruz.

Üniversite profesyonelleri, öğrenciler ve eğitim içeriği hazırlayan profesyonellere özel olarak sunduğumuz uygun fiyatlı akademik çeviri hizmetlerimizden başta İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca olmak üzere tüm dillerde talep edebilirsiniz!

Kaliteli akademik çeviri

Akademik tercüme alanında Boğaziçi Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, İstek Vakfı, Koç Üniversitesi, Aydın Üniversitesi, Şehir Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi, İstinye Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi gibi alanında lider eğitim kurumlarına sunduğumuz çeviri hizmetlerimizden siz de yararlanın!

Koç Üniversitesi Logo
Aydın Üniversitesi Logo
Şehir Üniversitesi Logo
Yeditepe Üniversitesi Logo
Boğaziçi Üniversitesi Logo
İstinye Üniversitesi Logo
Gazlantep Üniversitesi
Yaşar Üniversitesi Logo

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”