Ana sayfa » Diller » Makedonca Tercüme

Makedonca Tercüme Hizmetleri

Güney Slav dillerinden olan Makedonca 2 milyon konuşmacıya sahip bir dildir. Kiril alfabesiyle yazıya aktarılan dil Kuzey, Doğu ve Batı lehçeleri olmak üzere 3 ana lehçeye ayrılır. Makedoncaya en yakın dil olan Bulgarca, Kuzey lehçelerinin fonetiğine önemli oranda etki etmiştir.

Makedonca dilinde yerelleştirme, sözlü ve yazılı Makedonca tercüme, masaüstü yayıncılık hizmetleri, multimedya hizmetler, kalite kontrol gibi dil hizmetleri sunuyoruz. Sertifikalı tercümanlar ile noter onaylı, yeminli tercüme hizmetleri sunuyoruz. Makedonca-Türkçe, İngilizce-Makedonca gibi onlarca dil çifti için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Makedonca çeviri hizmetlerinde akademik, medikal, hukuki, teknik, finans, ticari gibi alanlarda uzmanlaşmış tercümanlardan kurulu çeviri ekipleriyle dil hizmetleri sunuyoruz.

Sözlü Tercüme

Makedonca tercüme hizmetlerini konferanslar, telefon görüşmeleri, seminerler, iş toplantıları, geziler için talep edebilirsiniz. Simultane tercüme ekipman ihtiyaçlarınızda kiralama hizmeti de sağlıyoruz.

Post-Edit

Makine çevirilerini yüksek standartlara taşıyoruz! Makedonca post-edit hizmetiyle düşük maliyetli, hızlı ve güvenilir sonuçlar elde ediyoruz. Diğer kalite kontrol hizmetleri için bize ulaşın.

Makedonca Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Çoklu dilli web sitesine sahip olmak için ihtiyacınız olan tek şey yerelleştirme hizmetleri! Makedonca web sitesi yerelleştirme hizmetlerinde sitenizin arama motorlarına etki eden tüm bileşenleri yerelleştirmeye tabi tutulur. Böylelikle siteniz yeni dilde, hızlı şekilde organik trafik alır.

Yerelleştirme uzmanlarıyla çalışmak ister misiniz? EDU Çeviri olarak yerelleştirmenin pazarlama faaliyetleri üzerinde ne kadar etkili oluğunu biliyoruz. Hedef kitlenize eşsiz kullanıcı deneyimi yaşatabilmek için hemen yerelleştirme teklifi alın.

Good For Your Mood
E-ticaret seo

Yüksek doğruluk oranları

Editörler ve tercümanlar tarafından tekrar tekrar okunan dosyalar kalitesi onaylanmış şekilde teslim edilir.

Kalite ölçme

Kalite kontrol hizmetleri

Proofreading, redaksiyon-düzelti, kalite değerlendirme çalışmaları yürüterek dosyanızı %60 oranlarında hatalardan arındırıyoruz.

Onay

Kanıtlanmış dil hizmeti

EDU Çeviri uluslararası üyeliklere sahip, ISO 9001 ve ISO 17100 kalite standartlarında hizmet sunan bir tercüme bürosudur.

Elektronik tutarlılık

Yenilikçi çözümler

Çeviri yönetim sistemi, müşteri portalı, entegrasyonlar, terim bankası oluşturma ve daha birçok yenilik EDU Çeviride sizi bekliyor.

Makedonca Sektörel Tercüme Hizmetleri

Sizin için oluşturulan çeviri ekiplerimizde şirketinizin faaliyet alanlarını esas alıyoruz. Böylelikle sektörü tanıyan, hedef kitleye hakim tercümanlarla yüksek kalite standartlarında tercüme hizmeti sunuyoruz.

Makedonca sektör odaklı tercüme hizmetlerinde uluslararası onlarca şirket ile iş birliği yaptık. Dil hizmetlerinde kaliteyi bir adım daha ileriye taşıyarak en yeni teknolojiler ve akılcı çözümleri tercüme sektörüne entegre ettik.

Projenize özel çeviri ekibi

Yüksek kalite standartları

Terim bankası oluşturma ve yönetimi

Rekabetçi fiyatlar

Sektör özelinde Makedonca tercüme

Makedonca tercüme fiyatları için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Size Uygun Tercüme Paketlerini Öğrenmek İçin Bize Ulaşın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE