Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Dijital Pazarlama » Uluslararası İçerik Üretimi

Uluslararası içerik üretimi

Uluslararası içerik üretimine ihtiyaç duyduğunuz tüm sektörlerde kaliteli ve özgün içerik üretimini en hızlı şekilde sunuyoruz!

Çok dilli iletişim alanında yılların tecrübesiyle sunduğumuz profesyonel dil çözümlerimizden biri olan içerik üretimi çözümlerimizden yararlanmak istiyorsanız ücretsiz danışmanlık alabilir veya beklemeden ücretsiz teklifinizi alabilirsiniz!

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Dijital pazarlama ve içerik üretimi

Dijital pazarlama tüm sektörlerde küçük büyük pek çok işletme ve iş sahibi için dünya çapında yeni pazarlara açılmanın en uygun fiyatlı yöntemlerinden biridir. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden çok daha uygun fiyatlı ve etkili olan dijital pazarlamanın temelini içerik oluşturur. Potansiyel hedef kitlenizin dikkatini çekebilmek, ürün ve hizmetleriniz ile kampanyalarınızı duyurabilmek için güncel, kaliteli ve okuyucuya fayda sağlayan içerikler sunmalısınız.

Profesyonel çok dilli içerik üretim hizmetleri

EDU Çeviri olarak yıllardır pek çok farklı sektörden lider firmaya profesyonel anlamda çok dilli dil çözümleri sağlıyoruz. Yurt dışı pazarına açılmak, satışlarınızı arttırmak için ihtiyaç duyduğunuz uluslararası içerik üretimi ihtiyacınızı, SEO odaklı içerik üretimi sağlayan ve pazarlama diline hakim yaratıcı yazarlarımız aracılığıyla sizlere ulaştırıyoruz.

Profesyonel İçerik Üretimi

Web sitenizde, sosyal medya ve dijital pazarlama kampanyalarınızda ihtiyaç duyduğunuz EDU Çeviri uluslararası içerik üretim hizmetlerinden en uygun fiyatlara faydalanma fırsatını kaçırmayın!

Uluslararası içerik üretimi neden önemli?

Web sitenizde ürettiğiniz içerikler markanızın ve kimliğinizin bir parçasıdır, çok dilli içerikler sayesinde kendinizi takipçilerinize tanıtma fırsatını kaçırmayın.

Yapılan araştırmalar online alışveriş yapanların ana dilde hizmet veren e-ticaret sitelerini tercih ettiğini gösteriyor. Çok dilli e-ticaret içeriklerinizle satışlarınızı arttırabilirsiniz!

Dijitalleşmenin gücünü kullanabilmek ve global pazarda rakiplerinizden ayrışarak müşterilerinize ulaşmak için uluslararası içerik üretmelisiniz.

Dil ve kültür farklılıkları sebebiyle yurt dışında hedef kitlenize hitap edecek kaliteli ve uluslararası içerik üretimiyle hedef kitlenizle etkileşime geçebilirsiniz.

SEO odaklı uluslararası içerik üretimi

SEO odaklı uluslararası içerik üretimi

7 / 24 online ve ulaşılabilir

7 / 24 online ve ulaşılabilir

Tüm dillerde iletişim çözümleri

Tüm dillerde iletişim çözümleri

Kaliteli, özgün ve yaratıcı hizmet

Kaliteli, özgün ve yaratıcı hizmet

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE