Neden EDU Çeviri?

Çalışma Prensibimiz

Şirket değerlerimiz, yapımız ve sunduğumuz hizmetlerle daima müşteri odaklıyız. EDU Çeviri’de tüm iş süreçlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yürütülür. Tercüme süreçlerinde müşterilerimizle daima iletişim halinde çalışırız. Böylece aniden gelişen fikirleriniz doğrultusunda anlık olarak değişiklikler yapabiliyoruz.

Deneyimli Tercüme Ekibi

Uzun zamandır birlikte çalışan deneyimli ekip üyelerimiz özellikle çok büyük projelerde güçlü bir işbirliği içindedir. Her tercümanımız özel bir uzmanlık alanına sahiptir. Her proje, işin hacmi ve içeriğine bağlı olarak uzman bir tercüme ekibine atanır ve çeviri süreci başlar.
Üretim ekibimiz ofis içinde alanında uzman 50, sadece EDU Çeviri için sözleşmeli çalışan 100’den fazla freelance tercümanımız dahil olmak üzere dünya çapında farklı dillerde 1000’in üzerinde çevirmenden oluşur.

Kalite Güvencesi

Çeviri sürecimiz tamamlandıktan sonra 4 aşamalı kalite kontrol sürecimiz başlar. Deneyimli editörlerimiz ilk kalite kontrol aşamasını gerçekleştirir. Yazım hataları, metinde tutarsızlık ve tarz hataları tespit edildiği takdirde bu hatalar anlık olarak düzeltilir. Sonrasında hedef dil anadili olan bir editör, yazıyı akıcılık, noktalama, stil ve kültürel uygunluk açısından kontrol eder ve düzeltir. Ardından son kontrollerin yapılması için metin Kalite Kontrol departmanımıza iletilir. Bu aşamadan sonra varsa tasarım hataları masaüstü yayıncılık ekibimiz tarafından düzeltilir.

Sahip olduğumuz ISO 9001 sertifikası ile birlikte Çeviri ve Lokalizasyon Yönetimi alanında dünya çapında tek sertifika olan ISO 17100 Kalite Sertifikasını Türkiye’de ilk alan tercüme şirketiyiz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve uzman ekibimiz ile sizlere mükemmel çeviriler sunabilmek için her geçen gün farklı kalite kontrol metrikleri üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Bu sayede kalite arayışında olan müşterilerimizin beklentilerini karşılayabiliyor ve EDU Çeviri güvencesiyle ucuza değil, ama üstün kaliteli hizmetler sunuyoruz!

100,000 USD’lık Tercüme Sigortası

Türkiye’de ilk ve tek olan tercüme sigortamız sayesinde müşterilerimize tam bir güvence sağlamaktayız. Senelik sözleşme imzaladığımız tüm müşterilerimiz için uyguladığımız bu farklı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.

Diğer avantajlarımız için lütfen tıklayınız.