Ana sayfa » Diller » Arapça Tercüme

Profesyonel Arapça Tercüme Bürosu

60 ülkede konuşulan Arapça dünyanın en çok konuşulan 5. dilidir. Sami dillerinden olan Arapça, Arap alfabesiyle yazıya aktarılır. Ekonomi ve turizm alanlarında önemli konuma sahip Suudi Arabistan, Mısır, Katar, Bahreyn, Fas gibi ülkeler için onlarca dile profesyonel Arapça tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Arapça yazılı-sözlü tercümenin yanı sıra web sitesi yerelleştirme, dijital pazarlama, masaüstü yayıncılık ve sektör odaklı tercüme hizmetleri de sunuyoruz. Göçmenlik başvuruları için gerekli evrakların usulüne uygun şekilde tercüme edilmesini ve teslime hazırlanmasını sağlıyoruz.

İngilizce – Arapça, Türkçe – Arapça çeviri veya diğer dil çiftlerinde sunduğumuz Arapça dil hizmetlerimizle müşterilerimize projelerini her zaman söz verdiğimiz süre içerisinde ulaştırıyoruz. Arapça tercüme ve yerelleştirme hizmetlerimiz hakkında teklif almak için ekibimizle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Yazılı Tercüme

Ana dili Arapça olan tercüman ve editörlerimiz sayesinde müşterilerimize kalite odaklı Arapça tercüme hizmetleri sunuyoruz. Edebiyat, medikal, teknik, hukuk gibi alanlarda uzmanlaşmış ve projeniz için oluşturulmuş ekiplerimizle belge, yazışma, akademik makale gibi farklı metin türlerini başarıyla tercüme ediyoruz.

Sözlü Tercüme

Birden çok dilin konuşulduğu organizasyonlarda iletişimin kesintisiz ve doğru bir şekilde sağlanabilmesi için EDU Çeviri’nin deneyimli sözlü tercümanlarından yararlanabilirsiniz. Arapça dilinde onlarca konferans, toplantı, gezi, telekonferans, seminer gibi organizasyonda sözlü tercüme hizmeti sağladık. Profesyonel Arapça sözlü tercüme ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

Arapça Yerelleştirme

Arapça 80 ülkede konuşulan ve geniş coğrafyaya yayılmış bir dildir. Lokalizasyon projelerimizde sadece dili değil ürünün sunulacağı hedef ülkeyi de dikkate alarak oluşturduğumuz yerel tercüman ağımızla hizmet veriyoruz. Dilediğiniz zaman EDU Çeviri’den yerelleştirme hizmeti hakkında bilgi ve teklif talep edebilirsiniz.

Arapça Noter Onaylı Tercüme

Uzun yıllardır yürüttüğümüz noter yeminli çeviri hizmetlerimiz ve profesyonel Arapça yeminli tercüman kadromuz sayesinde noter tasdikli tercümelerinizi en yüksek kaliteyle sunuyoruz. Noter onaylı tercümenin yanı sıra apostil onayı gibi özel hizmetler de veriyoruz.

Arapça belge çevirisi, apostilli tercüme gibi tüm ihtiyaçlarınız için gerekli tüm çözümleri tek bir çatı altında EDU Çeviri olarak sağlıyoruz. Talep eden müşterilerimiz için belgelerini tercüme sonrası noter onayına hazırlayıp tasdik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra belirledikleri adrese teslim ediyoruz. Türkçe – Arapça ve Arapça – Türkçe tercümelerinizde noter yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Noter Onaylı Profesyonel Tercüme
Uzman Ekip

Sektör deneyimi bulunan tercümanlarla çalışmak ister misiniz?

Havacılık, gıda, enerji, otomotiv gibi çeşitli sektörlerde deneyim kazanmış tercümanlar ile iş dünyasında kararlı adımlar atın.

Akademik danışmanlık

Projeniz hakkında düzenli olarak bilgi almak ister misiniz?

EDU Çeviri'de müşterilerimiz, sunduğumuz müşteri portalı sayesinde proje detaylarına diledikleri zaman ulaşabiliyor.

Resmi evrak

Resmi belgelerinizin tercümesine mi ihtiyacınız var?

İş, akademi, sağlık, sosyal gibi hayatın her alanında gerekli olan resmi belgelerin tercümesinde uzmanlardan bilgi alın.

Bilgi

Çeviri paketlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

EDU Çeviri'de her bütçeye uygun çözümler üretiyoruz. Çeviri paketlerimiz hakkında bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Güvenilir Arapça Tercüme Bürosu

Arapça çeviri ofisi arayışınızda daima EDU Çeviri’nin profesyonel Arapça tercüme kadrosuna güvenebilirsiniz. Uzun yılların verdiği deneyimle alanında lider tercüme ofisi olarak EDU Çeviri uzman Arapça tercüman kadrosu sayesinde çevirilerinizin en uygun bütçeyle kaliteli şekilde çevrilmesini garanti eder.

Web sitesi tercümesi, medikal ve teknik tercüme gibi farklı alanlarda müşterilerimizin Arapça çeviri ihtiyaçlarını karşılamak için hazırız. Arapça tercüme fiyatları ve benzeri her türlü sorunuz için bizimle hemen iletişime geçin.

Güvenilir e-ticaret yerelleştirme çözümleri

Arapça Yeminli Tercüme

Arapça metin çevirisi uzmanlık gerektiren oldukça zorlu bir süreçtir. Yazılı tercümeye ihtiyaç duymanız durumunda EDU Çeviri, uzman Arapça çevirmen kadrosuyla kalite garantili Türkçe – Arapça çeviri hizmeti sunuyor.

Kaliteden ödün vermeyen ve çok aşamalı kontrol süreçlerinin dahil olduğu çeviri süreçlerimizle Arapça dilinde tercüme ihtiyaçlarınız için yeminli tercüman ekibimize güvenebilirsiniz. Arapça belge tercümesi, diploma ve sözleşme çevirisi gibi alanlarda uzun yıllara dayanan deneyimimizle hizmetinizdeyiz. Hızlı, kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışını hemen deneyimleyin.

Resmi kurumlara teslim edilmesi gereken belgeler

Arapça Sözlü Tercüme Hizmeti

EDU Çeviri, sözlü çevirinin farklı alanlarında uzman Arapça çevirmen kadrosuyla her türlü ihtiyacınızı karşılıyor. Konuşmacıyla eş zamanlı gerçekleştirilen simultane tercüme hizmetimizle birlikte talep eden müşterilerimize sözlü tercüme ekipmanı kiralama imkanı da sunuyoruz. Her türlü konferans, toplantı ve organizasyonunuz için son teknoloji ürünü çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Buna ek olarak Arapça ardıl tercüme hizmetimizi ise Arapça konuşan misafirlerinizle ya da iş ortaklarınızla daha samimi bir ortamda gerçekleştirdiğiniz görüşmelerinizde teknik ekipmana gerek kalmadan çeviri hizmeti almak için değerlendirebilirsiniz.

Arapça sözlü çeviri hizmetlerimizde toplantı ve etkinliğinizin konusuna ve uzmanlık alanına göre profesyonel Arapça simultane tercüman ekimizle çalışarak misafir ve katılımcılarınızla sorunsuz bir iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

Sözlü Tercümede uygun fiyatlar

Tüm Arapça tercüme hizmetleri için dilediğiniz zaman teklif alabilirsiniz.

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Arapça projeniz hakkında sorularınız mı var? Bize hemen ücretsiz ulaşın.

Destek Verdiğimiz Arapça Lehçeler

Mısır Arapçası

Arapçanın en yaygın lehçelerinden biri olan ve 65 milyon insan tarafından konuşulan Mısır Arapçası özellikle turizm alanında oldukça önemlidir. EDU Çeviri olarak yerel editör ve tercüman kadromuzla Mısır Arapçası tercüme taleplerinde müşterilerimize destek oluyoruz.

Körfez Arapçası

Körfez Arapçası, Kuveyt, Irak, İran, Umman ve Suudi Arabistan’da konuşulur. Lehçe Standart Arapçaya göre özellikle vurgu açısından farklılık gösterebilir. Dil bilgisi ve aksan bakımından da bazı farklılıklar bulunmaktadır. Körfez Arapçası 6,8 milyon insanın ana dilidir. Kuveyt için yürütülecek projelerde genellikle Körfez Arapçası esas alınır.

Levanten Arapçası

Levanten lehçesi, Ürdün, Lübnan, Suriye, Filistin ve İsrail’de konuşulmaktadır. Toplamda 33 milyon insan Levanten lehçesini kullanmaktadır. Levanten her ne kadar yaygın bir lehçe olsa da yazılı ve resmi belgelerde modern standart Arapça kullanılmaktadır. EDU Çeviri olarak Levanten lehçesinde yerel editör ve tercümanlarla hizmet veriyoruz.

Mağrip Arapçası

Mağrip bölgesi olarak adlandırılan Kuzeybatı Afrika bölgesinde yaygın olarak Mağrip Arapçası kullanılır. Fas, Cezayir, Tunus, Libya gibi ülkelerde konuşulan bu lehçe Fransızca, İspanyolca, İtalyanca gibi Latin dillerinden çok sayıda kelime ödünç almıştır. Mağrip Arapçası için yazılı-sözlü tercüme, yerelleştirme, kalite kontrol gibi hizmetler sunuyoruz.

Suudi Arapçası

Suudi Arapçası, standart Arapçaya karşılık gelmektedir. Suudi Arabistan’da her ne kadar yaygın olsa da bölgelere göre diğer lehçeler de kullanılmaktadır. EDU Çeviri olarak, yıllardır müşterilerimizin Arapça projelerinde iletişimin en doğru şekilde sağlanması görevini üstlendik.

Her lehçede Arapça çeviri hizmeti

Arapça Web Sitesi
Yerelleştirme

Web sitesi yerelleştirmesi için desteğe mi ihtiyacınız var? EDU Çeviri’de arama motorlarına uygun şekilde RTL Arapça web sitesi yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz. 

Çok dilli web sitesi için tercümeden daha fazlasına ihtiyacınız var. EDU Çeviri’de dijital pazarlama uzmanları, içerik editörleri ve SEO uzmanlarının da dahil edildiği çeviri ekibimizle müşterilerimize hedef kitlelerine kendi ana dillerinde çok daha kolay erişebilme imkanı sunuyoruz.

Arapça düzende web sitesi yerelleştirme

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE