Ana sayfa » Diller » Vietnamca Tercüme

Vietnamca Tercüme ve Post-Edit Hizmetleri

Avustralasyatik dillerinden olan Vietnamca 90 milyonun üzerinde konuşmacıya sahiptir. Konuşmacılar Vietnam ve Güney Çin’de yer alır. Kelime haznesinde önemli oranda Çinceden alınmış kelimeler mevcuttur. Vietnam dili 6 farklı tonda konuşulmaktadır. Bu açıdan harflerin tonunu ayarlayabilmek verilmek istenilen mesajın ulaşması için son derece önemlidir.

EDU Çeviri’de özellikle Vietnamca tercüme hizmetlerinde yerel dil uzmanlarıyla çalışıyoruz. Vietnamca-Türkçe, İngilizce-Vietnamca gibi dil çiftlerinde yüksek kalite standartlarında çözümler sunuyoruz. Kalite kontrol, masaüstü yayıncılık, multimedya hizmetler, dijital pazarlama ve kreatif hizmetler için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Yazılı Tercüme

Tüm yazılı projelerde ticari, akademik, hukuki, medikal gibi alanlarda uzmanlaşmış tercümanlardan kurulu ekiplerle yönetiyoruz. Noter onaylı veya yeminli Vietnamca çeviri hizmetleri için bize dilediğiniz zaman ulaşın.

Sözlü Tercüme

Konferanslar, toplantılar, telefon görüşmeleri, hastaneler, mahkemeler, turlar gibi Vietnamca tercüme hizmetine ihtiyacınızın olduğu tüm organizasyonlara hızlı bir şekilde organize olarak katılım sağlıyoruz.

Post-Edit

Vietnamca dilinde hızlı ve güvenilir sonuçlara ulaşmak için makine çevirisi ile post-edit hizmetlerimizi keşfedin. Yerel editörlerle yönettiğimiz projelerde çeviri maliyetlerinin %50’ye varan oranlarda düşmesini sağlıyoruz.

Vietnamca Web Sitesi Yerelleştirme Hizmetleri

Web sitenizi çoklu dilli yapıya ulaştırarak dilediğiniz hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Resim alt yazılıları, meta açıklamaları, başlıklar, url ve site haritası gibi tüm içeriklerin tercüme edildiğinden emin oluyoruz. Hedef dil veya bölge kodunu da ekleyerek arama motorlarına yönelik yüksek yatırım getirisi sağlayan çalışmalar yürütüyoruz.

Vietnamca yerelleştirme hizmetlerinde projenizi müşteri portalından kolaylıkla takip edebilirsiniz. Web sitelerinin yanı sıra, mobil uygulamalar, yazılımlar, e-ticaret sistemleri, video oyunları ve dijital pazarlama içerikleri için de teklif alabilirsiniz. Dilerseniz yeni dilde içerik üretimi de sunuyoruz.

Fince tercüme ve yerelleştirme hizmetlerimiz
Gizlilik

Gizlilik sizin için ne kadar önemli?

Bizim önceliklerimizden olan gizlilik ve güvenlik konusunda teknik önlemler ve katı prosedürlere sahibiz.

güvence

Güvenceye mi ihtiyacınız var?

Vietnamca dilinde profesyonellere güveniyoruz. Bu yüzden müşterilerimize 100.000$’lık çeviri sigortası sağlıyoruz.

Noter tercüman

Dosyanızın kontrol edilmesi mi gerekli?

Proofreading, redaksiyon ve düzelti, kalite değerlendirme, DTP kontrolü gibi hizmetleri Vietnamca dili için satın alın.

SEO

Tercümeden daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Uluslararası SEO, içerik üretimi, yaratıcı çeviri gibi yenilikçi çözümlerle dilediğiniz ülkede faaliyete geçin.

Vietnamca Eğitim Sektörü Tercüme Hizmetleri

Eğitimin online ortamlarda giderek yaygınlaşması bu sektörde daha fazla dil taleplerinin yaygınlaşmasına sebep oldu. Eğitici videolara eklenen altyazılar sayesinde çok daha fazla insana ulaşabilirsiniz.

Akademik makale, tez çevirisi, araştırma, yayıncılık, eğitim teknolojileri gibi alanlarda gerçekleşen Vietnamca tercüme taleplerinde deneyimli tercümanları bir araya getiriyoruz. Yakaladığımız yüksek standartları korumak için şirket profilinizi bilen çeviri ekiplerimizi projelerinizde görevlendiriyoruz.

İş akışına hakim tercümanlar

Çeviri belleği oluşturma ve yönetimi

Terim bankası oluşturma ve yönetimi

Yüksek kalite standartlarında çeviri garantisi

Akademik tercüme

Vietnamca tercüme teklifi almak için formu doldurun, size ulaşalım!

Yazılı tercüme fiyatınızı hesaplayın

Vietnamca dil hizmetleri hakkında tüm sorularınızı bize danışın!

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE