Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Online Tercüme Bürosu

Online Tercüme Hizmetleri

Profesyonel tercüman kadromuzla finans, akademi, hukuk, medikal, teknik gibi uzmanlık alanları başta olmak üzere tüm sektörlere yönelik kalite garantili online çeviri hizmetlerimizle yanınızdayız. Tercüme edilmesini istediğiniz her türlü belge ve metni sunduğumuz internetten çeviri imkânlarıyla profesyonel tercüman ekibimizle çeviriyoruz ve online olarak teslim ediyoruz.

ISO 9001 ve ISO 17100 standartlarında hizmet veren güvenilir bir online tercüme bürosu arıyorsanız yeminli tercüme, noter onaylı tercüme, teknik çeviri, finans tercümesi, medikal çeviri, web sitesi çevirisi gibi farklı hizmet türlerinde EDU Çeviri’nin deneyimli ekibine güvenebilirsiniz.

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Profesyonel Online Tercüme Bürosu

Kurulduğumuz 2005 yılından beri en güncel teknolojilerle hizmet veren deneyimli bir tercüme bürosu olarak müşterilerimize tercüme ihtiyaçlarında işlerini kolaylaştıracak çözümler sunmaya önem veriyoruz. İnternetten çeviri hizmeti almak isteyen müşterilerimize online yeminli tercümanlarımızla İngilizce çeviri, Almanca çeviri, Arapça çeviri ve Rusça çeviri gibi tercüme hizmetlerini en uygun fiyatlara kalite garantili şekilde sunuyoruz. Online tercüme hizmetlerimizle her türlü acil çeviri ihtiyaçları için müşterilerimize, tercüme kalitesinden taviz vermeden yardımcı oluyoruz. Sunduğumuz çevrimiçi müşteri portalı sayesinde hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz tercüme siparişlerini kendi kullanıcı hesapları üzerinden online olarak oluşturabiliyor, ilettiğimiz çeviri teklifini yine online olarak kabul edebiliyor ve siparişlerine ilişkin tercüme ücreti, faturalandırma, teslimat gibi detayları tek bir merkezi sistem üzerinden diledikleri zaman inceleyebiliyor.

Profesyonel Online Tercüme Bürosu

Tüm Uzmanlık Alanlarında Online Çeviri

EDU Çeviri olarak tüm online çeviri hizmetlerimizde profesyonel tercümanlarla çalışıyoruz. Teslim ettiğimiz tercümelerde online çeviri programlarını kullanmadan dokümanlarınızın alanında uzman çevirmen ve editörler tarafından tercüme edilmesini sağlıyoruz. Online tercüme bürosu hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimize hukuk çevirisi, finans tercümesi, medikal çeviri, akademik tercüme gibi farklı uzmanlık alanlarında online yeminli tercüme, online noter onaylı tercüme, online teknik çeviri dahil olmak üzere birçok farklı hizmet türünde internetten çeviri siparişi verme imkânı sunuyoruz. Müşterilerimizin onay verdiği tercüme siparişlerini deneyimli tercümanlarımızla tamamladıktan sonra eposta üzerinden online olarak teslim ediyoruz veya belirttikleri adrese kargo ya da kurye ile iletilmesini sağlıyoruz.

Tüm uzmanlık alanlarında online çeviri

Profesyonel, kaliteli ve güvenilir yeminli tercüme çözümlerimizden yararlanmak için ücretsiz teklif talep edin!

Online Yeminli Tercüme Hizmetleri

Vize belgelerinin tercümesi, diploma çevirisi, sözleşme tercümesi, vekâletname çevirisi gibi resmi makamlarda kullanılacak her türlü belgenin tüm dillerde tercümesi ve noter onaylı çevirisi için müşterilerimize ofisimize gelmeden internetten yeminli tercüme hizmeti sunuyoruz. Online tercümanlık hizmetlerimiz için müşterilerimizin çeviri taleplerini, eposta yoluyla veya internet sitemizden ücretsiz teklif formumuz ya da çevrimiçi sipariş sistemimiz üzerinden alıyoruz. Tercümeleri yeminli tercümanlarımızla tamamladıktan sonra noter onayı talep eden müşterilerimizin dokümanlarını noter tasdikine uygun formatta hazırlayıp onay için notere iletiyoruz. Noter tarafından tasdiklenen dokümanları müşterilerimizin belirlediği adrese teslim ediyoruz.

Online Yeminli Tercüme Hizmetleri

Kalite sertifikaları

Kalite sertifikaları

7 / 24 ulaşılabilir

7 / 24 ulaşılabilir

Gizlilik ve güvenilirlik

Gizlilik ve güvenilirlik

Sektörel uzmanlık

Sektörel uzmanlık

Acil Online Tercüme Ofisi

Doküman ve belgeleri için acil tercüme ihtiyacı olan ve güvenilir bir online tercümanlık hizmeti almak isteyen müşterilerimize internetten online çeviri hizmetlerimizle destek oluyoruz. EDU Çeviri olarak, internetten çeviri hizmetlerimizde online çeviri programları kullanmıyoruz ve müşterilerimize İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, İspanyolca, Fransızca dahil olmak üzere tüm dillerde ve tüm acil çeviri ihtiyaçlarında yeminli tercümanlarımızla yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin belge ve veri güvenliğine önem gösteriyoruz ve tüm online çeviri hizmetlerimizi müşterilerimizin veri gizliliğine dikkat ederek sunuyoruz. Verilerin gizliliğini, kullandığımız güvenilir teknik altyapı ve tüm taraflarla imzaladığımız gizlilik sözleşmeleriyle güvence altına alıyoruz.

Acil Online Tercüme Ofisi

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE