Ana sayfa » Bizden Haberler » 2020 Yılına Genel Bakış

Haberler

2020 Yılına Genel Bakış

2020’de Neler Başardık

2020 hepimiz için her anlamda zor bir yıl oldu. Küresel salgın, salgından kaynaklı sosyal ve ekonomik belirsizlik ve kısıtlamalar derken iyisiyle kötüsüyle unutamayacağımız bir yılı daha geride bırakıyoruz.

Yılın daha ilk günlerinden itibaren ağırlığını hissetmeye başladığımız salgın, yıl boyunca tüm dünyada gündemimizi belirleyen en önemli etken oldu ve beraberinde yeni şartları da getirdi. EDU Çeviri’de bu yeni koşullara ekipçe çok hızlı bir şekilde uyum sağlamayı başardık ve hizmetlerimizi kesintiye uğratmadan sürdürdük.

Tüm zorluklarına rağmen başarılı bir yıl geçirdiğimize ve bu süreçten güçlenerek çıktığımıza inanıyoruz. 2020 bizim için nasıl bir yıl oldu, kısa bir özetini sizinle de paylaşıyoruz.

2020’de Neler Başardık?

Grafik icon

Küresel Covid 19 salgınından kaynaklı ekonomik belirsizlik ortamına rağmen ciro bazında %19 büyüme sağladık.

Project icon

182 farklı dil çiftinde 6892 proje tamamladık. 1 yıl içerisinde müşteri ağımıza 326 yeni müşteri kattık.

King icon

DenizBank, Toyota, Defacto, Deloitte, Nordex Enerji, Oyak Çimento, Pirelli, Turcas, Toros Tarım gibi önde gelen firmalara çeviri hizmeti vermeye başladık.

Tablet icon

EDU Çeviri Online modülümüzü web sitemize entegre ederek müşterilerimize projelerinin tutarlarını online hesaplama, sipariş verme ve ödeme yapma imkânı sağladık.

Handshake icon

İş ortağı programımızı güncelleyerek ELG İş Ortağım’ı geliştirdik. Müşteri ağımızı genişletmemize yardımcı olan iş ortaklarımıza kazançlarını şeffaf bir şekilde takip etme imkânı sunduk.

Globe icon

Tüm dünyadan müşterilerle çalışarak 55 farklı ülkeye hizmet ihracı gerçekleştirdik.

2021’de Bizleri Neler Bekliyor?

2020 bu zamana kadar yaptığımız teknolojik yatırımların ve kurduğumuz iş ortaklıklarının bizim açımızdan isabetli kararlar olduğunu kanıtlayan bir yıl oldu. 2021‘de de hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini artıracak ve müşterilerimizin işini kolaylaştıracak çözümlere yatırım yapmaya devam edeceğiz.

Yeni yılda da kalite garantili ve güvenilir tercüme hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız. EDU Çeviri ailesi olarak size ve tüm sevdiklerinize şimdiden sağlık ve başarı dolu bir yıl dileriz.

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE