Ana sayfa » Hizmetlerimiz » Acil Tercüme Bürosu

Acil Tercüme Hizmetleri

Tüm uzmanlık alanlarında ve dillerde acil çeviri ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz. Noter onaylı tercüme, yeminli çeviri, akademik tercüme, medikal çeviri, finans tercümesi gibi farklı alanlarda ve çeviri türlerinde acil tercümeye ihtiyaç duyuyorsanız güvenilir ve kalite garantili tercüme hizmetlerimizle yanınızdayız.

Acil İngilizce çeviri başta olmak üzere Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca, İspanyolca gibi dillerde deneyimli tercümanlarımızla hızlı tercüme hizmetlerini uygun fiyatlarla sunuyoruz. 2005 yılından beri faaliyet gösteren profesyonel bir tercüme bürosu olarak dünya standartlarında sağladığımız tercüme hizmetlerimizde ve tüm acil çeviri taleplerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Acil Tercüme Bürosu

EDU Çeviri olarak acil tercüme ihtiyaçlarında müşterilerimize online erişime izin veren sistemlerimizle hizmet veriyoruz. Konumu fark etmeksizin acil ve hızlı çeviri gereksinimleri için hem İstanbul ve İstanbul’un Şişli, Göztepe, Kadıköy, Bakırköy, Şirinevler gibi ilçelerindeki hem de diğer tüm illerimizdeki müşterilerimize uygun fiyatlı tercüme hizmetleri sağlıyoruz. Akademik, tıbbi, hukuki tercüme ve diğer tüm metin çevirisi konularında sunduğumuz kaliteli hızlı çeviri seçenekleriyle dokümanlarınızın tercümesini talep ettiğiniz tarihte tamamlayarak teslim ediyoruz.

Resmi belgelerinin çevirisi için acil belge tercümesi hizmeti almak isteyen ve profesyonel bir tercüme bürosu ile çalışmak isteyen müşterilerimize uzman yeminli tercümanlarımızla hizmet veriyoruz. Acil çeviri taleplerinde yapılan çevirilerin doğru ve hatasız olması için metnin konusunda uzman çevirmenlerle çalışıyoruz ve tercümenin terim kullanımı açısından tutarlı olmasına önem veriyoruz.

Acil Tercüme Bürosu

Acil İngilizce Çeviri

Acil İngilizce çeviri hizmetlerimizle dosyalarını hızlı bir şekilde ancak kaliteden ödün vermeden İngilizceye veya İngilizceden diğer dillere tercüme etmek isteyen müşterilerimize destek oluyoruz. Her biri farklı uzmanlık alanlarında deneyimli tercüman ve editörlerimizle sağladığımız İngilizce tercüme hizmetlerimizle her türlü acil çeviri talebini en uygun fiyatlara sunuyoruz. İngilizce çeviri hizmetlerimiz kapsamında medikal, akademi, finans, hukuk gibi birçok alanda yeminli çeviri, noter onaylı tercüme, alt yazı çevirisi, web site çevirisi talepleri için müşterilerimizin ihtiyaçlarına profesyonel ekibimizle cevap veriyoruz.

İngilizce çeviriye ek olarak farklı dillerdeki dosyalarının tercümesi için de acil Almanca çeviri, Arapça çeviri ve Rusça çeviri gereksinimlerini bu dilleri ana dili olarak konuşan uzman tercümanlarımızla karşılıyoruz. Sadece İngilizce diliyle sınırlı kalmayan ve tüm dillerde acil tercüme ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi hedefleyen hizmet anlayışımızla uzun yıllardır farklı sektörlerden bireysel ve kurumsal birçok önde gelen müşteriye başarılı bir şekilde tercüme hizmeti sunuyoruz.

Çok uluslu şirketler için İngilizce tercümede en doğru adres EDU Çeviri

Profesyonel, kaliteli ve güvenilir yeminli tercüme çözümlerimizden yararlanmak için ücretsiz teklif talep edin!

Acil ve Hızlı Tercüme

Günümüzün değişen hız ve dinamizm odaklı iş yapma alışkanlıklarıyla birlikte her türlü ihtiyaçta olduğu gibi tercüme hizmetlerinde de taleplere hızlı ve acil çözümler üretme konusundaki beklenti arttı. Farklı sektörlerden birçok müşterimiz artık hızlı çeviriye daha fazla ihtiyaç duyuyor ve pazarlama çevirisi, akademik makale tercümesi, otomotiv çevirisi, finans tercümesi gibi farklı alanlarda hem profesyonel hem de hızlı çeviri hizmeti almayı bekliyor. Noter onaylı çeviri veya yeminli çeviri gerektiren resmi belge tercümesinden web sitesi çevirisine kadar çok farklı türdeki tercüme hizmetini kapsayan hızlı ve acil çeviriye ulaşma ihtiyacı, müşterilerine kaliteli çeviri teslim etme noktasında tercüme bürolarına ekstra sorumluluk yüklüyor.

EDU Çeviri’de acil ve hızlı çeviri hizmetlerine kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşmaları için müşterilerimize en güncel teknolojilerle hizmet vermeye devam ediyoruz. Tercüme siparişinin iletilmesinden tamamlanan çevirinin teslimine kadarki tüm süreci kullandığımız çeviri yönetim sistemleriyle daha verimli ve kolay hale getiriyoruz. Hızlı çeviri hizmetlerimizi sunarken tüm dillerde profesyonel tercüman ve editörlerle çalışarak ISO 9001 ve ISO 17100 standartlarında çeviri hizmeti veriyoruz.

Acil ve Hızlı Tercüme

Kalite sertifikaları

Kalite sertifikaları

7 / 24 ulaşılabilir

7 / 24 ulaşılabilir

Gizlilik ve güvenilirlik

Gizlilik ve güvenilirlik

Sektörel uzmanlık

Sektörel uzmanlık

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE