Ana sayfa » Sektörler » Bilişim Tercümesi

Bilişim tercümesinin uzmanından hızlı ve kaliteli çeviri

Bilişim sektöründe tecrübe sahibi, terminolojiye hakim bir tercüme bürosuyla çalışmak size vakit ve nakit kazandırır!

Profesyonel bilişim tercümesinde EDU Çeviri ayrıcalıklarıyla kaliteli çeviri hizmeti yaptırmak için tek yapmanız gereken ücretsiz teklif almak!

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

Bilişim sektöründe çevirinin önemi

Bilgiyi saklayan, aktaran ve üzerinde işlem yapabilen her türlü bilgisayar yazılımı ve donanımı bilişim teknolojilerinin bir parçasıdır. Teknolojinin hızla gelişimiyle bilgisayar ve bilişim teknolojileri hayatın her alanına entegre olmuştur. Dijitalleşme ile hız kazanan globalleşme sayesinde fiziki sınırlar ortadan kalkarak bilişim teknolojilerinin rolü ön plana çıkmaya başlamıştır.

Bilişim teknolojileri modern dünyaya sağladığı üstün verimlilik artışı sebebiyle her sektör için bir ihtiyaçtır. Gerek kişisel kullanımda gerekse iş süreçlerinde hayatın her aşamasında yararlandığımız bilişim teknolojilerinde tercih sebebi olabilmek için ana dilde hizmet sunabilmek önemlidir.

Bilişim sektörüne özel tercüme çözümleri

Profesyonel bilişim tercümesi hizmetlerimizden uygun fiyata yararlanmak için ücretsiz teklif alın!

EDU Çeviri Bilişim Teknolojileri Tercüme Alanları

Bellek Yönetim Yazılımları

Bilgisayar ve İşletim Sistemleri

Elektronik Cihaz Kullanım ve Kurulum Kılavuzu

Yazılım

Donanım

Kurulum ve Kullanım Kılavuzları

Bilgisayar Destekli Tasarım

Üretim Yazılımları

Coğrafi Bilgi Sistem ve Yazılım

Görüntü İşleme Teknolojileri

Ağ ve Sistem Yönetimi

Güvenlik Yazılımları

E-Ticaret

Veri Tabanı

İnternet Teknolojileri

Tüm formatlarda tercüme

Tüm formatlarda tercüme

% 100 gizlilik ve güvenilirlik

% 100 gizlilik ve güvenilirlik

Tüm dillerde kaliteli hizmet

Tüm dillerde kaliteli hizmet

EDU Çeviri farkıyla bilişim teknolojileri tercümesi

  • Teknolojinin hızla geliştiği günümüz koşullarında bilişim teknolojilerine hakim, tecrübeli dil uzmanlarımızla hizmetinizdeyiz.
  • Tüm dünya dillerinde ve her sektörde uzman 2500’ün üzerinde tercüman ile birlikte çalışıyoruz.
  • Sahip olduğumuz ISO 9001 kalite sertifikası dışında çeviri alanında geçerli ISO 17100 Kalite Sertifikasını Türkiye’de ilk alan tercüme şirketiyiz.
  • 4 aşamalı kalite kontrol süreçlerimizle tercümelerin kalitesinde %30-%40 arası bir artış sağlıyoruz ve projenizi kusursuz şekilde teslim ediyoruz.

Bilişim sektörüne hakim kişilerden tercüme

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE