Ana sayfa » Sektörler » Endüstri Tercümesi

Endüstri tercümesi hizmetleri

Endüstriyel ve teknik tercümenin uzmanından uygun fiyatlı tercüme hizmeti alın, projenizi riske atmayın!

Otomasyona bağlı süreçlerimizle üretimde yüksek standartlarda tercüme çözümleri sunuyoruz. Siz de EDU Çeviri’nin ayrıcalıklarıyla en iyi hizmeti almak için bize ulaşın.

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

EDU Çeviri profesyonel endüstriyel tercüme hizmetleri

EDU Çeviri olarak üretimin her alanında sizi tercümelerimizle destekliyoruz! Tüm dünya dillerinde, sektörünüzde tecrübeli ve eğitimli dil uzmanlarımız ile endüstriyel tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve hatasız sunduğumuz endüstri ve teknik tercüme çözümlerimizi keşfedin!

 • Her sektöre özel servis, kurulum, bakım ve onarım kılavuzlar
 • Güvenlik evrak ve belgeleri
 • İşletme prosedürleri
 • Paketleme ve ambalajlama tercümesi
 • Rapor ve analiz tercümesi
 • Kitapçık ve video gibi eğitici materyaller
 • Ticari ve finansal belgeler
 • Ar-Ge faaliyetleri
 • Mühendislik ve üretim
 • Program ve yazılımlar
 • Lojistik ve pazarlama
 • Kurum içi eğitim ve iletişim

Endüstri sektörü için kaliteli tercüme hizmeti

Teknik ve endüstriyel tercüme ihtiyaçlarınızda hızlı, hatasız ve kaliteli sonuçlara uygun fiyatlardan ulaşmak için şimdi ücretsiz teklif isteyin!

EDU Çeviri ayrıcalıklarıyla teknik çeviri hizmetleri

2500’ün üzerinde dil uzmanımız arasından sektörünüze ve projenizin niteliklerine en uygun dil uzmanını seçerek bulut tabanlı proje yönetim sistemlerimiz üzerinden tercüme süreçlerini yürütüyoruz. Projenizi, sistematize ettiğimiz tercüme süreçleriyle üst düzey kalite anlayışıyla en kısa sürede size teslim ediyoruz. Tamamlanmış olan tercümeleri tercih ettiğiniz ve bütçenize en uygun çeviri paketimize göre iki ya da dört aşamalı kalite kontrolünden geçirerek genel kalite oranında %40’a varan bir artış sağlıyoruz!

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan kalite yaklaşımımız sayesinde tüm projelerinizde güvenli ve bulut tabanlı arşiv hizmeti sağlıyoruz. Kullandığımız çeviri teknolojileri sayesinde yüksek tutarlılık ve kaliteyi tüm projelerimizde standart olarak sunuyoruz. Kendi alanlarında lider müşteri portföyümüzle uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz.

Teknik endüstri tercümesi

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE