Ana sayfa » Sektörler » Gıda Tercümesi

Titiz ve kaliteli gıda tercüme bürosu: EDU Çeviri

Gıda çevirisinde müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımız ve kalite sertifikalarımızla 7 / 24 ulaşılabilir çeviri hizmetleri sunuyoruz! En temel gıda çevirisi ihtiyaçlarınız için tüm dillerde profesyonel tercüme hizmetlerimizden uygun fiyatlara yararlanmak için şimdi ücretsiz teklif alın!

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

EDU Çeviri’nin elinden hatasız gıda tercümesi

Üretimden, lojistiğe, pazarlamadan tüketime kadar geniş bir yelpazeye yayılan gıda sektöründe profesyonel tercüme olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Gıda maddelerinin yoğun ithalat ve ihracat potansiyeli, farklı ülkelerin gıda yönetmeliklerine hakimiyet ve ayrı bir çeviri uzmanlığı gerektirir.

Yeminli gıda çevirisi çözümlerimizi bu alanda yıllarca tecrübeli profesyonel tercümanlarımız aracılığıyla sunuyoruz! Sahip olduğumuz kalite sertifikaları sayesinde gıda çevirisinde tüm süreçlerimizi sıfır hata odaklı ve kusursuz yapmak üzere yönetiyoruz.

Gıda tercümesinde hedef ve kaynak dile uzmanlığın yanı sıra farklı kültürel özelliklere de hakimiyet gereklidir. Profesyonel gıda çevirisi süreçlerimizde öncelikle 2500’ü aşkın dil uzmanımız arasından projenizin gerekliliklerine uyan doğru insan kaynaklarını seçiyoruz. Çeviriler tamamlandıktan sonra 4 aşamalı kalite kontrol süreçlerimizle tercümenin kalitesini %40’a varan oranda arttırıyoruz. Ardından çeviriyi talep ettiğiniz formatta size en kısa sürede iletiyoruz.

Kalite kontrollü ve sigortalı gıda tercümesi

%100 kaliteli gıda tercümesi

Tüm dillerde gıda çevirisinde uzmanlaşmış, terminolojiye hakim profesyonel tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Hızlı ve profesyonel hizmet

EDU Çeviri ayrıcalıklarıyla acil gıda tercümesi çözümlerimizden yararlanmak için ücretsiz teklif alın!

Terminolojiye hakimiyet

Gıda mühendisliği, tarım, tedarik ve perakende süreçlerinde terminolojiye hakim çeviri hizmetlerimizden yararlanın!

Kalite Sertifikaları

Çeviri ve Lokalizasyon Yönetimi ISO 17100 Kalite Sertifikasını Türkiye’de ilk alan tercüme şirketiyiz.

Gıda tercümesinde hazırladığımız çeviri türleri

Yeminli Gıda Evrak

Restaurant Menüsü

Hijyen Belgeleri

Gıda Mühendisliği

Gıda Üretim Sertifikaları

Gıda İthalat – İhracat

Gıda Sicil Belgesi

Yemek Tarifleri

Katalog, Broşür ve Bülten

Kalite ve Uygunluk Sertifikaları

Gıda Sektöründe Perakende Çevirisi

Türk Gıda Kodeksi’ne Uygun Etiket ve İçerik

Gıda Sektörüne Özel Web Sitesi, Blog İçerikleri

Gıda Sektörü İçin Reklam, Tanıtım ve Pazarlama Metinleri

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güler yüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tür konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE