Ana sayfa » Hizmetlerimiz » İstanbul Tercüme Bürosu

Güvenilir İstanbul Tercüme Bürosu

İstanbul’da yeminli tercüme ve noter onaylı çeviri ihtiyaçlarınız için güvenilir hizmet kalitemizle yanınızdayız. Alanında uzman yeminli tercüman ekibimizle İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Arapça, Farsça gibi diller başta olmak üzere tüm dillerde kalite garantili yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri İstanbul tercüme büromuzda sunuyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz tüm çeviri alanlarında İstanbul’da profesyonel bir tercüme bürosu arıyorsanız EDU Çeviri’ye güvenebilirsiniz.

Hız

Çevirilerinizi daha erken teslim almak ister misiniz?

Makine çevirisi hizmetlerimizle çeviri projelerinizi %50’ye varan oranlarda daha hızlı teslim ediyoruz.

Maliyet

Çeviri maliyetlerinizi düşürmek ister misiniz?

İhtiyacınıza uygun birbirinden avantajlı paket seçeneklerimizle maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Kalite

Çeviride kaliteye önem veriyor musunuz?

Tüm çeviri projelerine uygulayabileceğimiz kalite kontrol aşamaları sayesinde kusursuz çeviri için çalışıyoruz.

Uzman Ekip

Uzman bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Alanında uzman ekiplerimizle hem makine çevirisi hem de geleneksel çeviri hizmetlerimizle hizmetinizdeyiz.

İstanbul Noter Onaylı Tercüme Bürosu

Noter onaylı tercüme ihtiyaçlarınızda yeminli tercümanlarımızla tüm dillerde ve uzmanlık alanlarında hizmet veriyoruz. Noter tasdiki gerektiren her türlü resmi belgenin, hukuki dokümanların ve sözleşmelerin çevirisinde evraklarınızı konusunda uzman, yazılı tercümanlarımızla çevirerek noter onayına hazır formatta düzenliyoruz. Noter onayının ardından belgelerinin İstanbul’da belirledikleri adrese teslim edilmesini talep eden müşterilerimize noter tasdik işlemlerini takip ve kurye ile teslim avantajları sunuyoruz.

Konsolosluk ve vize belgelerinin tercümesi, diploma çevirisi, nüfus cüzdanı tercümesi, transkript ve vekâletname çevirisi gibi noter onayı gerektiren her türlü hukuki ve resmi dokümanın tercümesi için İstanbul tercüme bürolarından hizmet almak isteyen müşterilerimizin yanındayız. İstanbul’da uygun fiyatlı ve kalite garantili noter yeminli tercüme gereksinimleriniz için EDU Çeviri tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Yeminli tercüman adayı

Profesyonel İstanbul Çeviri Bürosu

İstanbul’da merkezi konumdaki ofisimizden Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm müşterilerimize yazılı ve sözlü tercüme taleplerinde destek oluyoruz. Her türlü belge ve doküman için acil tercümeye ihtiyaç duyan ve İstanbul’da yeminli tercüman arayan bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize hızlı çeviri çözümlerimizle yardımcı oluyoruz. Uzman yeminli tercümanlarımızla sağladığımız profesyonel çeviri hizmetlerini İstanbul tercüme büroları arasında ISO9001 ve ISO17100 standartlarında sağlayan öncü tercüme bürolarından biriyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak hazırladığımız ve farklı hizmet kalemlerinden oluşan tercüme paketleriyle müşterilerimize uygun fiyatlı çeviri hizmetleri sunuyoruz.

Resmi kurumlara teslim edilmesi gereken belgeler

Eğitimli sözlü tercümanlardan profesyonel ve kaliteli sözlü tercüme hizmeti almak için şimdi ücretsiz teklifinizi isteyin, avantajlı fiyatları kaçırmayın!

İstanbul Yeminli Tercüme Bürosu

Yeminli çeviri, metnin ilgili dokümanın gerektirdiği alanda uzman bir yeminli tercüman tarafından çevrildikten sonra eksiksiz ve doğru olduğu konusunda yeminli tercüman kaşesi ile imzalandığı tercüme türüdür. İlgili belgenin kullanılacağı kuruma göre farklılık gösterse de genellikle resmi kurumlar kendilerine teslim edilen farklı dildeki bir belgenin çevirisinin yeminli tercüme olmasını talep etmektedir. İstanbul’da yeminli tercüme ihtiyaçları için güvenilir bir tercüme bürosu arayan müşterilerimize EDU Çeviri olarak kalite garantili ve uygun fiyatlı çeviri hizmeti veren bir yeminli tercüme bürosuyuz. Hukuk, medikal, teknik gibi birçok uzmanlık alanında yeminli tercüme gerektiren her türlü resmi belgenizi profesyonel çevirmenlerimizle dilediğiniz dile hatasız şekilde çeviriyoruz. Acil tercüme edilmesi gereken dokümanlarınızı çeviri kalitesinden ödün vermeden hazırlayıp eposta üzerinden iletiyoruz veya çevirilerinizin belirttiğiniz adrese telim edilmesini sağlıyoruz.

Güvenilir noter yeminli tercüme fiyatları

+500 sertifikalı konferans tercümanı

+500 sertifikalı konferans tercümanı

7 / 24 ulaşılabilir ve güvenilir hizmet

7 / 24 ulaşılabilir ve güvenilir hizmet

Uygun fiyatlı sözlü tercüme

Uygun fiyatlı sözlü tercüme

Simultane ekipman kiralama

Simultane ekipman kiralama

İstanbul Sözlü Tercüme

İstanbul’da düzenleyeceğiniz ve sözlü tercümeye ihtiyaç duyduğunuz her türlü etkinlik için profesyonel konferans tercümanlarımızla hizmet veriyoruz. Alanında uzman sözlü çevirmenlerden oluşan tercüman ağımızla farklı konu ve alanlardaki her türlü etkinliğiniz için başta İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, İspanyolca, Fransızca gibi diller olmak üzere tüm dillerde sözlü çeviri hizmeti sunuyoruz. Uzun uğraş ve emeklerle düzenlediğiniz, uluslararası katılımcılardan oluşan etkinleriniz için güvenilir ve profesyonel sözlü tercüme hizmeti almak ve misafirlerinize kusursuz bir iletişim ortamı sağlayabilmek için EDU Çeviri’nin deneyimli sözlü çeviri ekibine güvenebilirsiniz.

Sözlü tercüme hizmetleri

Müşteri Yorumları

Asus Logo

“Global şirketimiz için EDU Çeviri’nin uluslararası ofislerinden çeviri hizmetleri alıyoruz. Teknik altyapıları ile sundukları yeni ve faydalı çözümler, teknolojinin erişemediği noktada ise gösterdikleri insancıl yaklaşımlarından ötürü Edu Çeviri’yi herkese öneriyorum.”

IKEA Logo

“IKEA olarak, EDU çeviri ile çalıştığımız çeviri projelerinde birlikte iş birliği yapmaktan keyif duyuyoruz. Dilimize uyum sağlayabilmeleri, çözüm odaklılıkları, hızlı aksiyon almaları ve disiplinleri sayesinde birlikte başarılı işlere imza atıyoruz.”

Decathlon Logo

“Çeviri ihtiyaçlarımız için 2015 yılından beri aralıksız olarak EDU Çeviri ile çalışmaktayız. Yeniliklere açık, dinamik, hızlı, güleryüzlü ve genç ekibi ile EDU Çeviri ile çalışmaktan çok mutluyuz.”

PWC Logo

“Öncelikle 2015’ten bu yana PwC’den gelen tüm çeviri projelerimizin koordinasyonu ve yönetimi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Biz birincil çeviri şirketimiz olan EDU’yu in-house ekibimizin bir uzantısı olarak görüyoruz. Umarım yeni yılda da işbirliğimiz aynı uyum ve karşılıklı memnuniyet ile devam eder.”

MAPFRE Logo

“Sizlerden her zaman hızlı geri dönüş ve söz verilen zamanda çevirimizi alıyoruz. Ayrıca son dakika – acil ricalarımızı da kırmadığınız için teşekkür eder, başarılarınızın ve ortaklığımızın devamını dilerim.”

TIRSAN Logo

“Tırsan olarak birçok dilde çeviri desteği aldığımız EDU Çeviri’ye işbirlikçi yaklaşımları ve sunmuş oldukları kaliteli hizmet anlayışları için teşekkür ediyoruz.”

Protel Logo

“Protel Bilgisayar A.Ş. olarak, yeni pazarlara açılma yolculuğumuzda EDU Çeviri firmasıyla yaptığımız iş birliğini büyük bir memnuniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. İşlerimizi, kendi işleri gibi benimseyen, projeleri daima zamanında teslim eden ve kaliteli işler ortaya koyan EDU Çeviri ekibine ve projelerimize katkı sağlayan çevirmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.”

Wyndham Logo

“Otel operasyonunda iken, çok uzun zaman bu tur konular ile ilgili, arada bir de olsa belli reklam ajansları ve tercüme firmaları ile çalıştım. İşini sizin kadar titiz yapan bir firma ile çalıştığımı hatırlamıyorum. Tebrikler. Bunu kim çevirdi ise ilgili arkadaşımıza teşekkürlerimi lütfen iletebilir misiniz?”

ICBC
İntesa Sanpaolo
SAS
MUFG
PWC
IKEA
Decathlon
Goodyear
Chanel
Michelin
ASUS
MAPFRE